Liga Nacija

Neverovatno dosadno takmicenje,vecina utakmica na nivou prijateljskih utakmica kao da gledas jsl,reprezentacije uglavnom ne zainteresovane za bilo kakvo nadmetanje....
Bas me zanima statistika ali mislim da se dobra vecina utakmica zavrsila sa maksimalno 2 gola...
 
Do sada rezultati tu i tamo. Kao da je u kvalifikacijama ili na prvenstvima bilo bolje. Manje više isto al opet mi je bolje nego klasične kvalifikacije.

Capture1.JPG


Capture2.JPG


Capture3.JPG


Capture4.JPG


Capture5.JPG
 
Odgledao par utakmice ne cele onako u delovima i uglavnom zesci smor,npr.utakmica svedjana i turaka je bila odlicna.
Vec godinama je reprezentativni fudbal u Evropi odvratan za gledanje,pogotovo u kvalifikacijama.
 
С тим да су Германи од светског првенства летос мало пукнули... не играју као они Германи од пре годину и више дана
 
С тим да су Германи од светског првенства летос мало пукнули... не играју као они Германи од пре годину и више дана

Pa dobro, imali su i Nemci šanse večeras a i odigrali su sa Francuzima nerešeno pre mesec dana.
 
Poslednja izmena:
Пратим коментарисање утакмице Литванија Црна Гора.

Када коментатор изговара имена литванских репрезентативаца, као да чита Астерикса и Обеликса :)
 
Mozda cemo biti u sledecoj sezoni Lige nacije , jer oni kako stvari stoje ispadaju i grupu B a mi se grupe C vrlo verovtno penjemo u grupu B, tako da vrlo moguce.

pa i sa njivoim sestricem rvatima koji ce po svemu sudeci u nizi rang...

bilo bi to pravo zadovoljstvo, kantati bagru ...

sa cim to jos ne znam :D

ali, bili bi napaljeni nasi ko mali majmuni... a i puna marakana protiv rvatica...
 
Poslednja izmena:
Hrvatska - Španija 3:2

Nadam se nerešenom rezultatu u nedelju izmedju Engleske i Hrvatske. Smor će mi biti ako prvi u grupi budu Englezi ili Hrvati.
 
Poslednja izmena:

Back
Top