Lidl

Samo da odem jednom u Lidl bez deteta na miru da sve pogledam šta imaju, pošto je uvek gužva, iznerviram se i ništa ne nađem....Do sada iz Lidla najviše volim kuglof sa limunom :)
 
u frizideru imam 4 grcka jogurta sa rokom isteka 9.9. i nikako da smislim sta da kuvam pa da ih potrosim
a ukus im je potpuno normalan, znam jer sam peti otvorila da proverim
ne mogu hranu da bacim samo zato sto je uposan pogresan datum za isteklu upotrebu


Negde sam pročitao da jogurt ako se celo vreme čuva u frižideru bude ispravan i par meseci posle isteka roka za upotrebu. Pisalo je u članku da velika većina prehrambenih proizvoda vredi još debelo posle roka trajanja.
 
Negde sam pročitao da jogurt ako se celo vreme čuva u frižideru bude ispravan i par meseci posle isteka roka za upotrebu. Pisalo je u članku da velika većina prehrambenih proizvoda vredi još debelo posle roka trajanja.

Сви ти киселомлечни производи стајањем само добијају на квалитету. Наравно, ако их отвориш то не важи.
 
Negde sam pročitao da jogurt ako se celo vreme čuva u frižideru bude ispravan i par meseci posle isteka roka za upotrebu. Pisalo je u članku da velika većina prehrambenih proizvoda vredi još debelo posle roka trajanja.
evo provericemo sa grckim jogurtom, proslo je 40 dana od isteka :)
a imam i jednu pavlaku i dva kisela mleka :)
 
nikada ne kupujem dok ne proverim rok upotrebe , niti kupujem po vise komada tako da potrosim i pre isteka roka
a sa mlecnim proizvodima ne bih se šalila ..ne znam..moguce i da ste u pravu ali ja vodum racuna o trajanju proizvoda
 
Uzeh po prvi put Saguaro, mineralnu vodu sa limunom i zovom. Nije loše.

Hteo sam i da uzmem babi žensku pidžamu, ali su ih razgrabili.
 

Back
Top