Lidl

Гастрономски шунд прве врсте.

Ajde da si rekla quilt free veganske americke palacinke sa jagodama i jogurtom od kokosa pa nekako.

Nego sta ove obicne sirotinjske samo tople ili hladne. Pa jeo sam hladne 1000 puta u zivotu.

Da li su tople bolje od hladnih, pa bolji je i vruc hleb od hladnog pa ga opet jedem. Ne znam cemu toliko zgrazavanje.
 
Ко се не би згражавао над куповином ледених палачинки у вакуум паковању. И орангутан би научио како се праве па би их топле јео.
 
Ко се не би згражавао над куповином ледених палачинки у вакуум паковању. И орангутан би научио како се праве па би их топле јео.

I sta strpas 30 palacinki odjednom u zeludac ili ostavis u frizideru pa ih jedes hladne sutra.
 
Не направим 30 него 15 и све се поједе јер не живим сама, наиме. Хладне не једем никада, нисам сишла с ума.

A neko zivi sam. Pa kad napravi mora da stavi u frizider ili moze da kupi gotovo i da ne gubi vreme na pranje gomile sudova.
 
A neko zivi sam. Pa kad napravi mora da stavi u frizider ili moze da kupi gotovo i da ne gubi vreme na pranje gomile sudova.


Палачинке се не стављају у фрижидер. Поклопи их нечим само.
И о каквој гомили судова причаш? Једна посуда за мућење и један тигањ.
 
u lidl u koji ja uvek idem nikad nisam videla kasira koji stoji, ali nikada.

da, da kontam na kasu ne ide onaj ko ne provlaci brzo....ali ok, neko ce svakako biti brzi dok sedi, nego dok stoji. probaj da provlacis proizvode stojeci nagnuta nad kasom u polu savijenom polozaju, sto je smrt za visoke ljude, i sedeci sa naslonjenom rukum. vrv bi brze islo sedeci.
Ja se ne sjećam da sam kod nas u nijednom supermarketu vidio da netko na blagajni stoji. Svi sjede. Ako je špeceraj u pitanju...
 
Izbacili su čedar sir, već neko vreme ne mogu ni Švarcvald šunku da nađem,ima i nekih namaza sa početka kojih sad nema...ako nastave tim putem razićićemo se definitivno :lol:

Jesu povoljniji za veće kupovine od Idee,Rode(to je cro Konzum) i naravno Maxi-ja i to značajno(Nisam bio u Metrou ne pamtim ne znam kakvo je stanje tamo) . Oseti se na kraju kada se uzme račun. Ali ako kvalitet bude išao nadole neće valjati.
 
Izbacili su čedar sir, već neko vreme ne mogu ni Švarcvald šunku da nađem,ima i nekih namaza sa početka kojih sad nema...ako nastave tim putem razićićemo se definitivno :lol:

Jesu povoljniji za veće kupovine od Idee,Rode(to je cro Konzum) i naravno Maxi-ja i to značajno(Nisam bio u Metrou ne pamtim ne znam kakvo je stanje tamo) . Oseti se na kraju kada se uzme račun. Ali ako kvalitet bude išao nadole neće valjati.
Zar nije Idea Konzum?
Schwarzwald šunku sam nedavno kupio kod nas u Lidlu... Kod nas ima...
 
Bio u Lidlu. Kupio sam americki jogurt sa brusnicama i cokoladom - super je, svideo mi se, bas osvezava. I americke mafine sa duplom cokoladom. Americke palacinke prodate, tako da nisam mogao da ih uzmem ponovo. Kakav smo narod, razgrabili i hladne palacinke. :D
 

Back
Top