Lidl

И ова чоколада је на акцији и изврсна је (трећа)

Čokolada - u Lidl Srbija - www.lidl.rs
 
Ja sam samo jednom pazario u Lidlu a da mi je račun premašio, koliko beše, 1.200 kinti? Pa sam dobio jednu figuricu ananasa. Ali slabo se lepi: za koju god površinu da ga zalepim, on se odlepi posle par sekundi do eventualno minut. Jedanput je, doduše, izdržao celu noć, ali ne više od jednog dana.

Inače, kupujem ja danas sastojke za pizzu i vidim kečap Heinz na nekoj debeloj akciji (nije u Lidlu, ali pišem ovde pošto smo ga spominjali ranije), pa uzmem, čisto da vidim kakva će pizza biti s tim čuvenim kečapom, hoće li biti neke razlike.

Mogu vam reći da nisam nešto oduševljen: bio mi je previše sladak i to mi je donekle pokvarilo ukus pizze. Doduše posle mene je jeo i stari i on je rekao da sam je odlično spremio i da mu se kečap uopšte ne čini slatkim. Ne znam, možda zavisi od individue do individue. U svakom slučaju, ostajem pri Polimarku i Premiji kad je kečap u pitanju. A probaću nekad i taj Lidlov.


heinz je i meni presladak.
 
Нови каталог је поприлично неинспиративан.

Примедба која се тиче саме радње:

- Неке стандардне артикле једноставно немају. Како је могуће да цели делови замрзивача буду празни?
 
Moja pretpostavka: nešto od tih smrznutih proizvoda bude na akciji pa se brzo razgrabi i onda taj deo ostane prazan do narednog dana, odnosno dok ne stigne sledeća tura tog proizvoda. Doduše mogli bi da popune taj deo nečim drugim ako već trenutno nemaju na lageru to što je prvobitno stajalo. Ne znam kakva im je politika kuće.
 
Moja pretpostavka: nešto od tih smrznutih proizvoda bude na akciji pa se brzo razgrabi i onda taj deo ostane prazan do narednog dana, odnosno dok ne stigne sledeća tura tog proizvoda. Doduše mogli bi da popune taj deo nečim drugim ako već trenutno nemaju na lageru to što je prvobitno stajalo. Ne znam kakva im je politika kuće.

Види, била сам присутна када су у једном моменту стигле кутије и запослени је то вадио и распоређивао. Питала сам за два артикла и рекао ми је - не, нисмо добили, немојте чекати.
 
Uvek ne isti odgovor ,nemaju nameru da pogledaju u magacin i izadju u susret samo otkace
Roba im stiže dan ranije oko 17 h, radnici je raspoređuju posle radnog vremena kase i ujutru pre početka rada kasa, tačno znaju šta koliko čega imaju. Svako od njih je zadužen za određenu oblast pa to nije problem, ispratiti 20 artikala. Moraju svu količinu da iznesu ukoliko može da stane i dopunjavaju je dokle god ima. Tako da, ako kažu da nema, onda stvarno nema.
Višak u magacinu koji stoji je najčešće sladoled , pogotovo straćatela, a svi akcijski proizvodi ne stoje u magacinu nego na paletama sa kojih direktno ređaju na rafove
 
retko se desi da su im rafovi prazni a cesto se desava da sa tih paleta koja su na kolicima direktno stavljaju robu na rafove i pored kupaca pa mora da se zaobilaze palete ,sudaraju se sa kolicima i slicno..ono sto je dobro u svemu tome je sto su brzi .kao i kase
nigde nisam ovde kod nas videla da kase brze rade kao sto rade u Lidlu
 
Povrce i voce je mnogo jeftinije, posebno u odnosu na vero gde otkidaju usi. Paprika crvena je u veru bila preko 500 dinara, a u lidlu 179 ili tako neka cifra
Jeste, video sam čak i da izbacuju voće jako često, ne drže po par nedelja nešto
 

Prilozi

  • Screenshot_20200918_131647_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200918_131647_com.android.chrome.jpg
    56,5 KB · Pregleda: 12
Moja pretpostavka: nešto od tih smrznutih proizvoda bude na akciji pa se brzo razgrabi i onda taj deo ostane prazan do narednog dana, odnosno dok ne stigne sledeća tura tog proizvoda. Doduše mogli bi da popune taj deo nečim drugim ako već trenutno nemaju na lageru to što je prvobitno stajalo. Ne znam kakva im je politika kuće.

meni se bas svidja sto ostavljaju rupu, jer kad je rupa znam da tog proizvoda nema, ovako u drugim radnjama uvek popune rupe i onda stvaraju iluziju da ima, a nema.
 

Back
Top