Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
u Kruševcu je otvoren ruski Semafor...kao socijalna pomoć u atomskom skloništu...jad i beda, da ne poverujeteNije precenjen.
On ne nudi premijum kvalitet pa da kažeš da si razočaran, ali sa druge strane njegove akcije su stvarno akcije. Pošto ima svoje brendove njih drži dosta povoljnije od sličnih proizvoda konkurencije. Recimo Grana Padano u komadu je oko 400 i nešto redovno na akciji pada i na 200 i nešto. Isti taj komad u ostalim mega marketima je 600 i kusur. Suhomesnato im je često ispod 100 dinara vakumirano pto je sf za sve ostale. Imaju pravu originalnu prašku šunku i to vakumiranu koja kjošta koliko rinfuz kod ostalih. Onaj njihov pelat seckani je 70 i nešto dinara to ito košta preko 100 pa i 150. Odlične testenine takođe drže kvalitet samo su mi Barillo bolji u ponudi a više nego duplo su skuplji. Konditorski program im je nenadjevbiv...em daju čokolade od 100g kako treba umesto 80g kao ostali što podvaljuju em su po kvalitetu znatno bolji od milke,najlepših želja,kraša...jedino one belgijske u delhaizu ali zato cena nebo i zemlja.
Voćni jogurti, namazi i sl su savim dobri...onaj običan jogurt im nije nešto...mleko 2.8 je jeftinije....
Čak i vina od 3-4 evra su im nektar u odnosu na isti cenovni rang kod nas koji je u stvari hemija
A tek proizvodi koje drugde ne možeš ni da nađeš...naročito kada su dani nečega...
Voda flaširana...više nego duplo jeftinija....
Lidl je itekako isplativ...jedino ne nudi neku širinu izbora.
Купила сам га.ok su im cokolade
ja cu sok od nara, ostalo me ne zanima![]()
dobar je?Купила сам га.
dobar je?
bezvezeНисам још отворила, сад ћу.
Скроз је бистар, ништа посебно. Оно, пријатан је али ни принети правом соку од нара.
bezveze
kupovala sam u Svici neki turski u staklenoj flasi...odlican je, bukvalno popijes pola case i razbudis se
dobro si mi rekla, da ne kupujem dzabaMa ово је разблажени сокић, није вредан помена. Ајде, купила сам га да видим али више нећу.
Verujem. Video sam prilog naTVuu Kruševcu je otvoren ruski Semafor...kao socijalna pomoć u atomskom skloništu...jad i beda, da ne poverujete
Bila sam u Lidlu jedino u Grckoj.
Ono sto je mene fasciniralo,ali ne i pretjerano odusevilo je kolikom brzinom radnice na kasi provlace robu.To su bukvalno sekunde,kao roboti.
I onda te prosto izbace sa kase,nemas vremena ni spakovati u kese.
Ne kazem da je sporost na kasi kao kod nas pohvala,ali ova brzina mi je bila prosto nehumana.I za kupce i za radnike.