Lidija i Nikolaj ŽIVE U STAROM AUTU NA AUTOKOMANDI, umivaju se na pumpi, kupaju u sportskom centru, a nekad su bili POZNATI

Ne gubi se dostojanstvo kad se covek lati posla. Koliko nas bi samo pocrkalo od gladi ako bi drzali do dostojanstva.
Kad moja kolegenica kaze Bouze, kaze se Bouze. :mmmm:
Realno,sve koje znam neko finansira...Za svakog neradnika neko duplo treba da radi. Ja to sada iz primera moje porodice..Da,nece da radi za 30k ali od mene uzeti nije problem ;)
 
Realno,sve koje znam neko finansira...Za svakog neradnika neko duplo treba da radi. Ja to sada iz primera moje porodice..Da,nece da radi za 30k ali od mene uzeti nije problem ;)

Meni je i za zdravstvo. Isti su uslovi za sve, i za one od cijih se plata odvaja pozamasna suma, isto za socijalu, od kojih mnogi nece da rade. Dolaze kod mene i kaze mi - mogu da radim ali na crno, posto sam socijalac. Dodje, radi dva dana, treceg dana se i ne pojavi, bez ikakve najave, poziva.
 
Ауто је Ауди купе ГТ чија је цена око 5000-6000 евради, колико кошта половна педесетогодишња кућа у Банату.

Али... аутокоманда је аутокоманда.
Jedino ako ga je Knele vozio ili Giška pošto je iz njihovog vremena :lol:
 
Ne gubi se dostojanstvo kad se covek lati posla. Koliko nas bi samo pocrkalo od gladi ako bi drzali do dostojanstva.
Kad moja kolegenica kaze Bouze, kaze se Bouze. :mmmm:
......o dostojanstvu razgovaraj samo sa ljudima koji zarađuju svoj hleb.
Klošare i proletere pitaj kad te bude zanimalo štogođ o klošarstvu i proleterstvu
 
Da je moj mali sin, prodavao bi peceni kesten cele zime. Znas koliko od toga moze da se zaradi, a ne placas nista drzavi, ne placas kiriju, struju.... i sta sve ne. A ovaj mladi gospidin neka ceka da mu padne s neba.
...i češa pranje odeće od pumpadžija koji rade za minimalac.

To je zato što ima dostojanstvo koje mu brani kestendžijski poso, a ne brani mu da se grebe za vešeraj kod sirotinje
 
Da li si u skorije vreme bio tamo? Mnogo su razvijeniji od Srbije. Da li si video njihovu radnu snagu??
Po molovima rade uglavnom Romi, Bugari krenuli put Evrope. Ima i tamo posla, samo nema radne snage.
Nisam i ne mislim da idem.
Ovaj koreograf može konju rep da iščupa, a baba može da drži časove pevanja ili da čuva guske
 
Нама све неки слепци долазе из белог света, да их ми збрињавамо... Осећам да ће половина ових, што их данас називају "одливом мозгова", доћи под старе дане без кинте...
 
Ауто је Ауди купе ГТ чија је цена око 5000-6000 евради, колико кошта половна педесетогодишња кућа у Банату.

Али... аутокоманда је аутокоманда.
Auto im star skoro 30godina I raspada se..za njega ne mogu da dobiju ni 200e
 
Idi u izvršitelje.
A nisam video da je neko izvršitelji zaplenio kuću ili stan do sada...
Izgleda zakon za njih ne važi, oni samo uvećavaju svoje bogatstvo na brzinu.
Neko od njih za 5 Godina ide u penziju.
I pravi dug koje ce generacije potomaka da iskajavaju
Ne mozes da se bogatis na tudjoj nesreci I da imas miran san I lep zivot
 

Back
Top