Lidija i Nikolaj ŽIVE U STAROM AUTU NA AUTOKOMANDI, umivaju se na pumpi, kupaju u sportskom centru, a nekad su bili POZNATI

Bez zezanja kod nas ima posla po fabrikama Masterplast,Swarovski,Siemens,Rodic,Lidl stalno traze radnike,plata oko 40-50k din i navise...A zaista nece ljudi da rade..Evo,imam i u siroj,uzoj porodici takve...Nema sile...Nece

Па како у Лидлу да ради дипломирани кореограф?
 
Sve je bolje nego sedeti u autu doteran i cekati ulogu princeze Odete u Labudovom jezeru.
Ko radi ne boji se gladi. ;)
To kada bude Maja Gojković pokazala na svom primeru onda će i drugi a do tada treba omogućiti svima da rade u svojoj profesiji.
Kao na zapadu jel...
 
Ауто је Ауди купе ГТ чија је цена око 5000-6000 евради, колико кошта половна педесетогодишња кућа у Банату.

Али... аутокоманда је аутокоманда.
Jere gorivo niko to neće.
A možda je i Bugarski performans.
Čekaj izbore, biće u prvim redovima nakon rezultata.
 
A do tada auto je najbolje resenje.
Boli Maju i onoga pre nje, i onoga sto ce doci posle nje.
Imaš toga i u Americi koliko hoćeš...
Žive u automobilu, ali ima posla rade pa mogu da prežive i uštede.
Ovde nema posla ...
Malo otvorite oci...te pekare picerije, kiosci menjaju nedeljno po 2,3 radnika...
Toliko su dobri ...

Neradnici Srbi ...jel.
 
Imaš toga i u Americi koliko hoćeš...
Žive u automobilu, ali ima posla rade pa mogu da prežive i uštede.
Ovde nema posla ...
Malo otvorite oci...te pekare picerije, kiosci menjaju nedeljno po 2,3 radnika...
Toliko su dobri ...

Neradnici Srbi ...jel.
Nema mesta u manjim mestima,znam...No veruj mi,kao poslednjem pioniru,da gomilaaa ljudi nece da rade...Radim sa ljudima,znam,vidim.
 
Nema mesta u manjim mestima,znam...No veruj mi,kao poslednjem pioniru,da gomilaaa ljudi nece da rade...Radim sa ljudima,znam,vidim.
Nerad promoviše elita jer samo krade...
Ovaj narod izgleda zaslužuje ovakvu vlast.
Ali Vučićeva mantra da su Srbi neradnici je čista laž.
 
Nema mesta u manjim mestima,znam...No veruj mi,kao poslednjem pioniru,da gomilaaa ljudi nece da rade...Radim sa ljudima,znam,vidim.

Takodje. Hoce platu koja im je mala, a btw zasto raditi za nekog drugog. Da ne govorim kako im prolazi radno vreme.
Hoces da budes gazda - pa budi, ko ti brani. Investiraj, rizikuj, gubi zivce, privatni i socijalni zivot, pa onda mozemo da pricamo.
 
Imaš toga i u Americi koliko hoćeš...
Žive u automobilu, ali ima posla rade pa mogu da prežive i uštede.
Ovde nema posla ...
Malo otvorite oci...te pekare picerije, kiosci menjaju nedeljno po 2,3 radnika...
Toliko su dobri ...

Neradnici Srbi ...jel.

Da, bas pomenuh u postu. Menjaju ih zato sto su toliko dobri.
Znas, nijedan poslodavac nece otpustiti radnika koji mu je zlatna kokoska, ako uopste ima veze sa biznisom, a sigurno ima.
 
Takodje. Hoce platu koja im je mala, a btw zasto raditi za nekog drugog. Da ne govorim kako im prolazi radno vreme.
Hoces da budes gazda - pa budi, ko ti brani. Investiraj, rizikuj, gubi zivce, privatni i socijalni zivot, pa onda mozemo da pricamo.
Najbolje stvari vide oni koji su radili za drugoga a rade i za sebe..
Koliko je takvih u Srbiji..
 
Da, bas pomenuh u postu. Menjaju ih zato sto su toliko dobri.
Znas, nijedan poslodavac nece otpustiti radnika koji mu je zlatna kokoska, ako uopste ima veze sa biznisom, a sigurno ima.
Lol
AJ idi radi za 25k
Da vidimo koliko ćeš mu biti dobra 😆
Svašta ovde čovek pročita...jbt
 
Lol
AJ idi radi za 25k
Da vidimo koliko ćeš mu biti dobra 😆
Svašta ovde čovek pročita...jbt

Zivi u autu i cekaj Godoa, uvek doteran, za svaki slucaj, kad naidju snimatelji.
Razumem porodice sa malom decom, samohrane roditelje sa bolesnom decom, njima treba pomoc.
A ova konjina ceka da mu hleb padne sa neba.
Bouze :roll:
 
Poslednja izmena:
Zivi u autu i cekaj Godoa, uvek doteran, za svaki slucaj, kad naidju snimatelji.
Razumem porodice sa malom decom, samohrane roditelje sa bolesnom decom, njima treba pomoc.
A ova konjina ceka da mu hleb padne sa neba.
Bouze :roll:
Kaže se Brože.
Postoji nešto što se zove dostojanstvo.
Izgleda niste okruženi ljudima koji ga imaju.
 
Jesi li video tj. čitao kako je naivno nadrjao autor Kvaadraature kruga...eee...
Čitao sam i maloumne komentare na Tviteru .
Ovaj narod jedva čeka da se nekome desi neko zlo ...
Ima li takav narod budućnost ...
Ispalo da je novinar tajkun, bogataš...
A takve treba nagraditi..ali ne...Srbin se raduje nesreći jer je i sam nesrećan.
 

Back
Top