LICEMERJE

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Licemerje je odlika civilizacije...zamislite da svakom u lice govorite tacno sta mislite i osecate?!

I diplomatija je licemerje..i precutkivanje...i osmeh kad zelimo nesto da dobijemo....

A preterivanje u smislu kuco maco mila draga...fuj!

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
ja to malo sire definisem....za mene je to pretvaranje...ako neko nesto pita....a ti precutis da sprecis neku svadju...to je licemerje....a mi to radimo sa muzevima...zar ne? ;)

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.188
Imala sam drugaricu cija slika treba da stoji u recniku pored reci licemer. Onaj fazon kad je sa mnom ogovara drugu neku, kad je i ta prisutna na tapetu je treca... I sve tako... a kad je sa njima, izigrava dobricu i mislis kako je na hleb mozes mazati. Sve ce ona da ucini, da je saslusa, utesi... sve! A ja svedok da ne misli to sto govori, da je smatra ovakvom i onakvom, sve to znam i cutim, da ovu ne drukam, da onu ne povredim... Na kraju sam i ja dosla na red. Shvatila da mi ne treba to u zivotu, napravila frku i vise nemam "drugaricu" :mrgreen: i mnogo se bolje osecam.
Nego, ja sam bas primetila da mnogim zenama prija bas to cico, mico... stekanje i uvlacenje. I to mi je mozda jos gora varijanta od izigravanja samaricanina... tj. vise mi idu na zivce ove sto primaju od ovih sto daju. :zper:

LindaLee

Elita
Poruka
22.191
Imala sam drugaricu cija slika treba da stoji u recniku pored reci licemer. Onaj fazon kad je sa mnom ogovara drugu neku, kad je i ta prisutna na tapetu je treca... I sve tako... a kad je sa njima, izigrava dobricu i mislis kako je na hleb mozes mazati. Sve ce ona da ucini, da je saslusa, utesi... sve! A ja svedok da ne misli to sto govori, da je smatra ovakvom i onakvom, sve to znam i cutim, da ovu ne drukam, da onu ne povredim... Na kraju sam i ja dosla na red. Shvatila da mi ne treba to u zivotu, napravila frku i vise nemam "drugaricu" :mrgreen: i mnogo se bolje osecam.
Nego, ja sam bas primetila da mnogim zenama prija bas to cico, mico... stekanje i uvlacenje. I to mi je mozda jos gora varijanta od izigravanja samaricanina... tj. vise mi idu na zivce ove sto primaju od ovih sto daju. :zper:

a sto zenama,ko da muskarci ne mogu biti magistri licemerja

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.188
a sto zenama,ko da muskarci ne mogu biti magistri licemerja
Pa ne znam... cini mi se da su zene sujetnije, da im vise prija laskanje, da im je vise stalo da budu prihvacene... Tj. ne im nego nam. Nisam rekla da muskarci nisu licemeri... samo ja ne znam ni jednog koji ce da kaze ortaku: "sto su ti dobre patike", pa ce da ode kod drugog i da kaze "bas su mu bljak patike", a sutra da ode da kupi iste takve, i jos da slaze da ih je platio 5 umesto 2 hiljade... na primer.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.