Quantcast

LICEMERJE

Betty

Elita
Poruka
21.483
ahahahaha...pa da, opušteno :lol:
Nemoj da neko dirao patku :twisted: Inaće že da pucketa bič :mrgreen:
btw. ma ovde se često prenose pogrešne informacije, naravno, iz trećih izvora, tako da kuvanja ima i napretek :twisted:

A

anakin

Gost
licemerje je kad otvaras ovakve teme sa namerom da saopstis nekom da je licemer i da mu objasnis zasto, a da ispadne da mu to nisi rekla...

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Ljudi, mene zanimaju uglavnom motivi.
Anakin, ja mislim da na forumu ljudi znaju sta mislim o njima ili osecam, to se bar kod mene vidi na kilometar. Drugo, pitanje sta je licemerje i koji su mu motivi, ukljucuje i RL, ili sam ja u zabludi da postoje ljudi van ovog foruma???? :|
Trece, malo je glupo ocekivati takvo cistunstvo da ides od coveka do coveka za koje smatras da su licemeri, po najmanje kad imas veze sa njima i vices im "Vi ste licemeri!". Mislim da je nekad dovoljno da ih ignorises ili budes neprijatan kad to zasluze.

A

anakin

Gost
nemoj ti mene uciti kako da se ponasam...tema je licemerje a ja makar mogu da kazem sta smatram licemerjem a i koga...
umesto da glumim kako sam extra pozitivna i sve mi je super... i samo jos da problem licemerja resim u svetu i sve ce da bude diiiiiivno....i onda da nalepim jos neku pesmu....to sto cu usput na kvarno da isprozivam ljude okolo, nema vezeeee....
jer svi su suuuuuper....osim onih koji nisu :)
a njima to necu da kazem nego cu ovako da uvijem u pet oblandi da ne bh ispala negativac...

eto to je licemerje...a kad vec otvoris takvu temu, onda se dopisuj sama sa sobom ako ti se ne svidjaju odgovori...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.