Licemeran marketing

Ти си писала о "лицемерном маркетингу" Александра Вучића, а ја ти одговарам на тај део. И наравно да промовише себе и плус странку. Шта је лоше у томе?

Oni koji su zaista humani poklanjaju i doniraju da niko ni ne zna ko je poklonio i pomogao, nemaju potrebu da svoju humanost pokazuju milionskom auditorijumu.
 
Oni koji su zaista humani poklanjaju i doniraju da niko ni ne zna ko je poklonio i pomogao, nemaju potrebu da svoju humanost pokazuju milionskom auditorijumu.

I ja mislim tako i skroz se slažem sa uvodnom porukom. Sigurno ima da priloži i anonimno pa mu nije palo napamet, voli čovek publicitet. A Đukino pozivanje na radikalsku retoriku je u ovom slučaju sasvim nepotrebno jer to što ćute ne znači i ne pričaju da su manje humani od ljigavog Vučića koji se svuda razmeće.
 
Oni koji su zaista humani poklanjaju i doniraju da niko ni ne zna ko je poklonio i pomogao, nemaju potrebu da svoju humanost pokazuju milionskom auditorijumu.

Humanost su pokazali ucescem u emisiji..
Kako neko nece da komentarise cinjenicu da je mali Safet LICNO izrazio zelju da za njega plese Vucic, nije mi jasno, ili mi je previse jasno da biste ipak radije da je pozvao Radetu:lol:
 
OD korisnice Necisto_Srce


Mislim da ovde apsolutno sve stoji, i upravo sustina koju sam htela sa proslom temom. (Inace sada vise nije prica o plesu do snova, nego o uopste ovakvom vidu marketinga, pa shodno tome ne morate se truditi da zatvorite temu *sigh*)
I htela bih da dodam
Da bi Vucica Vise izaslo to sve vreme koje je na Pinku, (novcano) nego sto je dao para ovoj deci.
Ne podnosim vucica, ali ne mislim da je ovo neki negativni marketing. Naprotiv. Ne znam, mozda sam pateticna, ali podrzavam sve ovakve akcije i ovo jedino dobro sto mogu da navedem da je uradio.
 
"Prostoprosirena" se pise zajedno:P
Нисам баш сигуран у ову твоју тврдњу ("С цртицом између првог и другог дела пишу се полусложенице, ако сваки од саставних делова чува свој акценат и ако се први део не мења по падежима." - http://pravopis.tripod.com/sastavljeno_rastavljeno.html ) али то и није битно. Ако је то највећа замерка мом посту - :ok:!


Inace, bio bi "covek" kad bi pljuvao po coveku koji zeli da zaradi nesto novca za ugrozeno dete:roll:
Прочитај шта кажу твоји другари!:think::thumbdown:
Ма шта ме брига шта ће овде да кажу. Мене занима шта ће народ на изборима да каже. Овде дође гомила њих из СРС која блеји у градском одбору и овде то није меродавно. Избори су место где се то оцењује.
Original postavio Alekasandar3
Pa? On skuplja poene dok se oni smeju.


No, sto se mene tice, ja ovakve nebuloze vise necu da komentarisem, osim da dodam, mozda bi, da je recimo Vjerica RAdeta pristala da plese "Labudovo jezero"- emisija bila izuzetna:P
Веруј ми на реч, да бих у том случају био ригорознији и строжи и да бих "пљувао" много јаче и жешће него сад!
 
"]ЛАЖОВЧИНО![/COLOR]

Ма сви знају да тебе највише занима где ћеш да увалиш своју дебелу вратину и гузичетину,
Дакле једини ко овде блеји као овца и рева као магарац си ти,
"правнику и ПОСТДИПЛОМЦУ"- бруко школства Србије!


Ти и теби слични када кажу избори, у ствари подразумевају и једино мисле како да изаберу место на коме и са кога могу да имају највише личне користи тј да хапају и лампају!



]


Opomena. Mogu da se složim da ne podržavaš neku političku opciju, ali ne možeš iznositi ovakve uvrede korisnicima foruma.
 

Нисам баш сигуран у ову твоју тврдњу ("С цртицом између првог и другог дела пишу се полусложенице, ако сваки од саставних делова чува свој акценат и ако се први део не мења по падежима." - http://pravopis.tripod.com/sastavljeno_rastavljeno.html ) али то и није битно. Ако је то највећа замерка мом посту - :ok:!



Прочитај шта кажу твоји другари!:think::thumbdown:




Веруј ми на реч, да бих у том случају био ригорознији и строжи и да бих "пљувао" много јаче и жешће него сад!

Nisi znao da se pravopis menja?!
Ja ti kazem da se pise zajedno, ti kako hoces...
Nije to jedina zamerka, ali size tvog posta mi je dao "ideju" da te ispravim:D
 

Back
Top