Licemeran marketing

Значи сви политичари на свету, који иначе воде сличан маркетинг, типа Берлусконија, Саркозија, Обаме, па и Путина, е сви су они будале, јер замислите учествују у сличним емисијама у својим државама. Најпаметније би било да политичари свој маркетинг граде тако што ће са говорнице да вређају противнике или можда да причамо како ћемо децу да мобилишемо за неке сукобе које дугорочно планирамо како бисмо у границе наше државе уврстили Бол на Брачу или Корчулу... Е баш звог оваквих ставова, СРС је данас ту где јесте, јер ти људи ништа нису научили из политичког маркетинга. И нека наставе да држе моралне придике, а посебно нека приговарају напредњацима што у њиховом маркетингу, од кога ипак неко има било какве користи (мали Сафет је добио велику новчану помоћ, домови пензионера и инвалида такође) та корист тим људима колико толико значи. Поставља се питање а какву корист има било ко у Србији од маркетинга, ако се то маркетингом може назвати, који спроводи СРС!
Мислите о томе.

П.С. Уосталом, питајте тог малог Сафета да ли му смета таква, како је учесница овог форума назвала, "лицемена промоција" Александра Вучића. Ваљда је он са својом породицом најмеродавнији.
 
Ђуко, боље иди купи хлеб и млеко него што овде браниш неодбрањиво. Нормално да је јадно дете захвално за сваки вид помоћи али то не значи да је Александар Вучић у праву и хуман. СРС може да спроводи маркетинг какав жели и да трпи критике таквих лузера попут тебе али никада неће пасти тако ниско да хуманитарне акције обавља јавно да би се допала народу. Можеш да критикујеш до миле воље, мислим да би било неморално да ти сада наводим колико смо пара за кога дали и не пада ми напамет да се правдам особи попут тебе. Да је њему жао тог несрећног клинца одрекао би се мало сопствене лове а не би глумио мајмуне под паролом да помажете детету. Уосталом - тема није посвећена Александру Вучићу а прва порука је прекопирана из друге теме. Не знам каквих си склоности и зашто га браниш (по новом закону о дискриминацији не смем ни да те питам) али нећу да спамујем тему свађајући се са неким ко тога није вредан ;) Ионако ћеш за три месеца опет схватити да Вучић не ваља и прелетети негде другде ...
 
Најбоље је да хумантиране акције спроводимо, а да се не допаднемо народу. Та логика из 15. века и то што ти пишеш је нешто невероватно! Ако баш хоћеш да знаш доста је и свог новца дао, а доста су и сами клинци на журци СНС скупили и однели као помоћ.
Али невероватно је шта ви нападате. Наравно је да је човек све то урадио радио сопствене промоције и промоције СНС, али исто тако није се пријавио у "Великом брату" да то ради, већ се пријавио у једној емисији хуманитарног карактера. Да ли су онда по тој логици и сви они певачи и глумци што играју такође лицемери, јер ето промовишу себе у таквој емисији? Па то је невиђено шта ти заговараш!
 
Најбоље је да хумантиране акције спроводимо, а да се не допаднемо народу. Та логика из 15. века и то што ти пишеш је нешто невероватно! Ако баш хоћеш да знаш доста је и свог новца дао, а доста су и сами клинци на журци СНС скупили и однели као помоћ.
Али невероватно је шта ви нападате. Наравно је да је човек све то урадио радио сопствене промоције и промоције СНС, али исто тако није се пријавио у "Великом брату" да то ради, већ се пријавио у једној емисији хуманитарног карактера. Да ли су онда по тој логици и сви они певачи и глумци што играју такође лицемери, јер ето промовишу себе у таквој емисији? Па то је невиђено шта ти заговараш!

Ко смо то ми? Није СРС напала његово учешће већ ја као појединац. Може да ти буде невероватно до сутра, невероватно је и мени да неко мења странке као чарапе, да сад седи у том СНС-у док му је брат у ДС-у а кева у РИК-у и да само мисли где да искука неки ситан динар па опет ћутим.

аравно је да је човек све то урадио радио сопствене промоције и промоције СНС, али исто тако није се пријавио у "Великом брату" да то ради, већ се пријавио у једној емисији хуманитарног карактера. Да ли су онда по тој логици и сви они певачи и глумци што играју такође лицемери, јер ето промовишу себе у таквој емисији?

Није исто. Други промовишу себе а он себе + странку. А те коментаре да је невиђено то што мислим сачувај за себе - доста ми је лажних моралиста и лицемера. Ако мислиш да заступам неки неисправан став слободан си да отвориш анкету, баш да видимо како размишља већина и чији мозак би могао мало на одмор ако га уопште има.
 
Ти си писала о "лицемерном маркетингу" Александра Вучића, а ја ти одговарам на тај део. И наравно да промовише себе и плус странку. Шта је лоше у томе?
 
Ти си писала о "лицемерном маркетингу" Александра Вучића, а ја ти одговарам на тај део. И наравно да промовише себе и плус странку. Шта је лоше у томе?

Нека ти одговори неко ко није из СРС, да не буде да имам нешто лично против великог хуманисте Аце Вучића па га зато прозивам. ;)
 
Ма шта ме брига шта ће овде да кажу. Мене занима шта ће народ на изборима да каже. Овде дође гомила њих из СРС која блеји у градском одбору и овде то није меродавно. Избори су место где се то оцењује.
 
Ма шта ме брига шта ће овде да кажу. Мене занима шта ће народ на изборима да каже. Овде дође гомила њих из СРС која блеји у градском одбору и овде то није меродавно. Избори су место где се то оцењује.

Добро. Ево сад ћу ја да глумим Душана Илића и да кажем да ће народ тако лепо да оцени у корист жутих да се нећете чути после тих избора којих су вам сад пуна уста. Не радује ме то али то је реалност тако да ... није народ онај проценат људи који је из СРС прешао код вас него се рачунају и друге странке а веруј ми, Александар је свима сем напредњацима крајње одвратан.
 
OD korisnice Necisto_Srce


Mislim da ovde apsolutno sve stoji, i upravo sustina koju sam htela sa proslom temom. (Inace sada vise nije prica o plesu do snova, nego o uopste ovakvom vidu marketinga, pa shodno tome ne morate se truditi da zatvorite temu *sigh*)
I htela bih da dodam
Da bi Vucica Vise izaslo to sve vreme koje je na Pinku, (novcano) nego sto je dao para ovoj deci.

Jel ova postavljena tema po partijskom(tatinom) zadatku ?
 
1 - oni koji napadaju one koji su presli u drugu partiju, a do juce su im bile uzdanice - govori najvise o njima samima,

2 - oni koji napadaju A. Vucica, a ne napadaju citavu emisuju - vlasnika TV-a, koji bi sve to lako mogao da plati - samo da kupi kracu jahtu - opet govori najivise o onima koji pisu na temi.
 
Ма шта ме брига шта ће овде да кажу.
Па што онда овде проводиш сваки тренутак свог слободног времена и постављаш copy/paste теме тј. страначка сапштења!?:dontunderstand:ЛАЖОВЧИНО!
Мене занима шта ће народ на изборима да каже.
Ма сви знају да тебе највише занима где ћеш да увалиш своју дебелу вратину и гузичетину, како би најбоље могао да се, од некога или нечега, окористиш - наравно не у духовно -моралном него робно-новчаном и материјалном смислу!
Овде дође гомила њих из СРС која блеји у градском одбору и овде то није меродавно.
Ти који овде дођу и како ти кажеш блеје по градским одборима, имају довољно времена да се јављају у неко нормално доба дана, а не да као ти "вампиришу", напишу пар порука, па трк у странку да "нађеш своје мишљење"! А и тактика ти је провидна - јављаш се док већина људи спава, па не могу ни да ти правовремено одговоре!
Дакле једини ко овде блеји као овца и рева као магарац си ти,
"правнику и ПОСТДИПЛОМЦУ"- бруко школства Србије!

Избори су место где се то оцењује.
Ти и теби слични када кажу избори, у ствари подразумевају и једино мисле како да изаберу место на коме и са кога могу да имају највише личне користи тј да хапају и лампају!

П.С.

А и у политици, а пре свега у животу - углед, част, достојанство, људскост, искреност, поштење - су много важнији и битнији од тих ваших политичких поена!
ОГАВНИ СТЕ И ОДУРНИ СВИМ, АЛИ СВИМ, ПОЛИТИЧКИМ ОПЦИЈАМА У СРБИЈИ!
 
1 - oni koji napadaju one koji su presli u drugu partiju, a do juce su im bile uzdanice - govori najvise o njima samima,

2 - oni koji napadaju A. Vucica, a ne napadaju citavu emisuju - vlasnika TV-a, koji bi sve to lako mogao da plati - samo da kupi kracu jahtu - opet govori najivise o onima koji pisu na temi.
'Ајде ти благо нама - прво лепо и пажљиво прелистај ПДФ Политика - па онда квалификуј!:dontunderstand:
 
ОГАВНИ СТЕ И ОДУРНИ СВИМ, АЛИ СВИМ, ПОЛИТИЧКИМ ОПЦИЈАМА У СРБИЈИ!

Што дугују томе што су прво основали посланички клуб па тек онда постали странка. Самим тим дозвољено је да посланички клуб направи група грађана која не припада ни једној странци а народ то зна да осуди. Исто тако људи су препознали њихов говор мржње према нашим посланицима и мени је посебно драго што истраживања јавног мњења показују да у лево оријентисаним странкама више цене посланике СРС од Николићевић и да је рејтинг наших политичара порастао међу људима који нам нису ни потенцијални гласачи а Николићев пао још више. Лепо сам рекла пре неки дан : они могу да имају и 49% - немају са ким у Владу.
 
Што дугују томе што су прво основали посланички клуб па тек онда постали странка. Самим тим дозвољено је да посланички клуб направи група грађана која не припада ни једној странци а народ то зна да осуди. Исто тако људи су препознали њихов говор мржње према нашим посланицима и мени је посебно драго што истраживања јавног мњења показују да у лево оријентисаним странкама више цене посланике СРС од Николићевић и да је рејтинг наших политичара порастао међу људима који нам нису ни потенцијални гласачи а Николићев пао још више. Лепо сам рекла пре неки дан : они могу да имају и 49% - немају са ким у Владу.
То ништа не треба да те чуди!
"ЉИГЕ И СЛИНЕ" - УВЕК ЗАВРШЕ НА ПОДУ!
 
Ево, чим Паприкариус овако реагује значи да је Вучићев потез пун погодак. С обзиром да такви критикују ту врсту кампање, то је знак да је она скроз успела!
 
Ево, чим Паприкариус овако реагује значи да је Вучићев потез пун погодак. С обзиром да такви критикују ту врсту кампање, то је знак да је она скроз успела!
НАПРДНО НАПРДУЈЕШ!:hahaha::rotf::hahaha:
Успео си да саставиш целе две просто-проширене реченице!:ok:
Можда и од тебе буде нешто !?:dontunderstand:
Можда правник и постдипломац!?:dontunderstand:
АЛИ ЧОВЕК СИГУРНО НЕ!:dash::dash::dash:
 
356685942467283713f340970736491.jpg


Ево и сличице.

Jadna maca:sad2:

1 - oni koji napadaju one koji su presli u drugu partiju, a do juce su im bile uzdanice - govori najvise o njima samima,

2 - oni koji napadaju A. Vucica, a ne napadaju citavu emisuju - vlasnika TV-a, koji bi sve to lako mogao da plati - samo da kupi kracu jahtu - opet govori najivise o onima koji pisu na temi.

1):ok:
2)Ja ne napadam samo vrsim dedukciju i zakljucujem zasto je tamo.Prema nekom mom misljenju.
 
НАПРДНО НАПРДУЈЕШ!:hahaha::rotf::hahaha:
Успео си да саставиш целе две просто-проширене реченице!:ok:
Можда и од тебе буде нешто !?:dontunderstand:
Можда правник и постдипломац!?:dontunderstand:
АЛИ ЧОВЕК СИГУРНО НЕ!:dash::dash::dash:

"Prostoprosirena" se pise zajedno:P
Inace, bio bi "covek" kad bi pljuvao po coveku koji zeli da zaradi nesto novca za ugrozeno dete:roll:
No, sto se mene tice, ja ovakve nebuloze vise necu da komentarisem, osim da dodam, mozda bi, da je recimo Vjerica RAdeta pristala da plese "Labudovo jezero"- emisija bila izuzetna:P
 

Back
Top