Либија, Венецуела и Иран-обећане земље

Па вероватно има доста сиротиње, као последица Чавезових претходника и то се не може преко ноћи променити, али не би сви они(сиротиња) били слепо уз Чавеза да није добар према њима. Што се тиче ове друге стране, богаташа, верујем да има и тога, не знам додуше које им је порекло имовине, да ли је то нафта или нешто друго, међутим слабо сам чуо за велике тајкуне, милијардере из Венецуеле. На Форбсовој листи додуше постоје двојица, извесни Густаво Кизњерос и Лоренцо Мендоза. Прилично су тешки обојица али први се наводно обогатио на телекомуникацијама а други на производњи хране, што указује да је Венецуела богата држава, ако је то истина.

За крај Блајби, шта је тебе навело да се запутиш ка Венецуели, којим добром, којим послом се бавиш?

U Venecueli ima 12 porodica koje drze SVE.

Gustavo CISNEROS drzi DIREKT TV, a MENDOZE fabrike piva i prehrambenih proizvoda.

Oboje zive u SAD.

(Ja nisam u tih 12 porodica)
 
U Venecueli ima 12 porodica koje drze SVE.

Gustavo CISNEROS drzi DIREKT TV, a MENDOZE fabrike piva i prehrambenih proizvoda.

Oboje zive u SAD.

(Ja nisam u tih 12 porodica)

А чиме се ти бавиш кад ниси на форуму? Питам те то зато што ме занима шта те то одвукло у Венецуелу?
 
А чиме се ти бавиш кад ниси на форуму? Питам те то зато што ме занима шта те то одвукло у Венецуелу?

U Venecuelu me je odvukla dobra klima (uvek je, cele godine danju 33 i nocu 23 stepena), fantasticna priroda, zdrava hrana (upravo pijem sok od sveze iscedjenih narandzi sa papajom) i .... lepe zene....:mrgreen:

Mali raj...

Sta vise u zivotu coveku treba?
 
Aha, ovo sam zaboravio: benzin je DZABE! (Vise dam napojnicu decaku sto pere sofersajbnu od onoga sto platim pun rezervoar benzina!)

Jеботе ти ниси нормалан, поред тако прелепе тропске природе и још лепших жена ти висиш на форуму. Ајде одма, пали кола, рибу у кола и правац у шумицу на једну ножицу! :lol:
 
Jеботе ти ниси нормалан, поред тако прелепе тропске природе и још лепших жена ти висиш на форуму. Ајде одма, пали кола, рибу у кола и правац у шумицу на једну ножицу! :lol:

Ne mogu ja u sumicu, treba mi komoditet!

Ja sam stariji covek pa moz nesto da mi bude.

Moram da planiram kolicinu, vreme i mesto. :mrgreen:
 
Moj brat od tetke je u Libiji igrao kosarku jedno 6 meseci i vratio se ,ne planira tamo vise da ide .
Nema nocnog zivota,kafica,disko,plaze puste,ponekada vidis neku sa feredzom kako se kupa i tako.
Mozda te zemlje imaju para al slobode tesko

80-tih godina je moj ujak dolje radio kao medicinski tehnicar u bolnici. Pricao mi je da je alkohol misaona imenica i da se jedino moze kupit kod arapske mafije po vrlo visokim cijenama.
Prica mi da je cuo kako su bugarske radnike koji su radili po gradjevinama u naftnim busotinama murkani redovno silovali jer nijesu mogli nidje nac kurvu nebi li se istresli a zenama naravno sex prije braka zabranjen.

Odozdo su ga najurili jer je pokrao alkohol iz bolnice i sa drustvom kuci sam pravio nekakvu brlju...


Njegov sin i dan danas ima problema sa svakom patrolom koja ga zaustavi. Naime rodio se dolje i u licnoj karti i u pasosu mu stoji da je rodjen u Arapsku Dzamahiriju sto je za nasu policiju ravno rodjenju na mars, nikad culi, nikad vidjeli. :mrgreen:
 

Back
Top