Quantcast

LETOVANJA

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.844
Ljudi, prosle godine, ne znam gde smo bili, da l' smo otisli do Tare ili u Bajinu Bastu, uglavnom, vracamo se do Zlatibora, i idemo obilaznicom, ali sa neke druge strane, ne sa ove standardne odakle uvek dolazim.
Nemate pojma kako je taj deo prelep. Nista nije izgradjeno (da izuzmemo kolibe i kucice), priroda, potoci, sunce, nema struje, nema vode.
Pda.Zajebi centar Zlatibora gde se skupljaju šabančine i Zlatibor je ok,stvarno.
Ja uvek odem kolima s društvom na neke zabačene livade,ili eventualno na Vodice i tamo je super.
Mada stoji da je Zlatibor nula u odnosu na Taru.

Ja inače obiđoh skoro celu crnogorsku obalu...što busem,što čamcem,što kolima...bi baš zanimljivo u nekim malim mestima i selendrama...samo posle 2 nedelje more smori :confused:

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
Pda.Zajebi centar Zlatibora gde se skupljaju šabančine i Zlatibor je ok,stvarno.
Ja uvek odem kolima s društvom na neke zabačene livade,ili eventualno na Vodice i tamo je super.
Mada stoji da je Zlatibor nula u odnosu na Taru.

Ja inače obiđoh skoro celu crnogorsku obalu...što busem,što čamcem,što kolima...bi baš zanimljivo u nekim malim mestima i selendrama...samo posle 2 nedelje more smori :confused:
probaj Buljarice, kampove...... meni je bilo vrh :super:

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
bila.
Videla sam svakakva mesta,i plus da naglasim da nisam razmažena,ali ono su bili neljudski uslovi.
Po povratku iz tog kampa mi se inficirala rana na nozi i uopšte nisam mogla više da se kupam :p
au sestro.... :confused: ne znam kako je sad ali meni je bilo baš super, jeste doduše da je bilo malo dalje od plaže pošto sam navikla na minut ipo do plaže ali je bilo čisto... što se mene tiče jedina loša uspomena je što sam se na smrt isprepadala kad sam noću išla u Petrovac onom stazom.... a ostalo... svako veče žurke, ludnice, opušteni ljudi, to stvarno nisam videla i srela nigde posle....

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.844
au sestro.... :confused: ne znam kako je sad ali meni je bilo baš super, jeste doduše da je bilo malo dalje od plaže pošto sam navikla na minut ipo do plaže ali je bilo čisto... što se mene tiče jedina loša uspomena je što sam se na smrt isprepadala kad sam noću išla u Petrovac onom stazom.... a ostalo... svako veče žurke, ludnice, opušteni ljudi, to stvarno nisam videla i srela nigde posle....
ja sam bila davno,doduše.Tad nisi imao nigde ni da ideš.A kamp je u nekoj močvari :lol:
još su me stavili u kućicu s nekim starijim devojkama koje su bile kučke i ja sam ih svakodnevno pljuvala i crtala u svom dnevniku,koji su našle i jebale mi mater.

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
ja sam bila davno,doduše.Tad nisi imao nigde ni da ideš.A kamp je u nekoj močvari :lol:
još su me stavili u kućicu s nekim starijim devojkama koje su bile kučke i ja sam ih svakodnevno pljuvala i crtala u svom dnevniku,koji su našle i jebale mi mater.
e ***. ja sam bila pre 3 godine sa mojim društvom i nisam imala tih problema... inače bilo nas je 10 u jednoj kućici.... :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.