Letnje avanture

...pa leto vazi za najjache doba kad su avanture i leptirici u pitanju jer smo leti i mnogo slobodniji,raskalashniji,opusteniji i sto je mnogo bitno,sve je prezentovano odmah na licu mesta,tipovi se bace u uske majice,cice uske pantalonice da se svaka ivica guze ocrtava,dakle-leto je doba konkretnih ponuda,izlozi su puni,cene su na popustu...i vreme za skidanje se svodi na minimum...naravno,lepshe je kad se ne morash ni skinuti,to je extra pleasure...u horoskopu sam rak...kety,za koga kazes da ne voli leto?!to ne postoji:)) :wink:

sasha:
...pa leto vazi za najjache doba kad su avanture i leptirici u pitanju jer smo leti i mnogo slobodniji,raskalashniji,opusteniji i sto je mnogo bitno,sve je prezentovano odmah na licu mesta,tipovi se bace u uske majice,cice uske pantalonice da se svaka ivica guze ocrtava,dakle-leto je doba konkretnih ponuda,izlozi su puni,cene su na popustu...i vreme za skidanje se svodi na minimum...naravno,lepshe je kad se ne morash ni skinuti,to je extra pleasure...u horoskopu sam rak...kety,za koga kazes da ne voli leto?!to ne postoji:)) :wink:

E pa o tovome ja pricam sve vreme!!!

Kako rak, a tako nevaljalo pise!!!??? :twisted:

:arrow: 2xrak,znam,ne ide,ali pod zivotnim okolnostima sam reshio da taj emocionalni deo stavim malo nazad,a kljesta u gard,jer ljudi nisu znali da cene mene kao duplog raka super-emotivca,dosta bolje prolazim kad sam rak zajebanotivac,senza emozioni,samo respect 8)

inače meni su cool "letnje morske avanturice"... čini mi se da morski zrak utiče na frajere nekako su emotivniji, ljubazniji i "in the motion" tj ne odugovlače i odmah prelaze u akciju ipak imaju samo 14 dana :wink: 8)

sasha:
:arrow: 2xrak,znam,ne ide,ali pod zivotnim okolnostima sam reshio da taj emocionalni deo stavim malo nazad,a kljesta u gard,jer ljudi nisu znali da cene mene kao duplog raka super-emotivca,dosta bolje prolazim kad sam rak *,senza emozioni,samo respect 8)

Uh, tuzne li price!!! Ali meni se bas cini da se emotivci vracaju u modu!!!!???? :idea:

:arrow: ...pa sad nije bash zalosna!meni je drago sto su mi se na vreme desile takve stvari,pa sam na vreme skapirao da cu u zivotu bolje proci kao jeb..ni bengalski(albino)tigar koji je bezobrazan i tachno zna sta hoce nego kao neki Amish,dobrica...inace,nisam ljut ni vulgaran,vec sam morao da dodam konotaciju na tigra:)
dobrice su u modi samo kad nesto zaseru kod ribe pa moraju da se vade,inache,no way...:)

kety:
Da, da, to mi je poznato. Moje avanturice su uglavnom bile sa Crnogorcima, mada nije ni cudo kada stalno idem dole, pogotovo na leto! Dobro nasao se tu i koji Beogradjanin, po koji stranac, po koja poznata licnost....
Ako se tu toliko "po kojih naslo", to bas nebih nazvao samo avanturama

mislim da je poenta svake avanture znati gde je kraj, vec na pocetku inace je propao pos'o. i uvek neko izadje neispunjenih ocekivanja.
lepo, slatko pa bljak. shit happen's.

meni se desila strava stvar u vozu letos.
Idem je tako da uzmem pasos u ambasadu sa jos dva prijatelja kupili mi piva a sezona u toku pa mjesta za sjedenje ni za lijek i onda stoj u hodniku kad nailaze dvije cure madjarice a mi onako pijani malo dobacismo im a one nijesu ni malo tome iznenadie i malo po malo poce vatanje po vozu i tako ulijecemo u wc opalimo se dobar sex pane ne mogu se pozalit i to je sve bilo ja izasao u BG ona nastavila za Suboticu i nikad se vise nijesmo culi.

obozavam leto i letnje avanture ali ovo leto mi se desilo nesto prelepo i neocekivano.srela sam osobu sa kojom sam nastavila vezu i mogu vam reci da mi je ko sa nikim do sad tako da to ne mora da se zavrsi samo na avanturi od tih par dana!!!

kety:
E pa sigurna sam da su svi imali bar po jednu (godisnje) u zivotu!
Ja obozavam leto, more, uvek sam dobro raspolozena, tako da su izlasci, muvanje, flert, sex ... uvek aktuelni kad dodje leto! Kakva su vasa iskustva? Da li odoljevate iskusenju da prevarite partnera??? Da li je moguce od letnja avantura preraste u nesto ozbiljnije??? Moje su uglavnom trajale duze, ali ne bas kao ozbiljne veze.

meni se to nijednom nije desilo .....
a i kako bi, kad sam na more i uopste na letovanje zadnji put isao kao klinac-osnovac :cry:

Back