lepotica i rmalija podrigivac

Ne bi trebalo da ti je krivo. Sve je do kriterijuma i samopoštovanja.

Jedino, ako si baš neutešan, evo ti jednog utešnog primera: obično takvi tipovi nisu lepi, a obično njihove ribe kada zatrudne - rađaju ćerkice, koje liče na tate.

Poznajem nekoliko primera, a najsvežiji, koji znam je u zgradi u koju smo se doselili prošle zime. Mamica izgleda i dalje kao da ima ispod dvadeset (a možda ima najviše 22 godine), a ćerkica ima tri godine. Ćerkica je ista tata, a tata, je onako... da nema ona dva mercedesa klase C i jedan mali klase A, neku fensi odeću i sat i mobilni, mislim da ga ne bi ni primetio niko. Žena moja se stalno priseća kako su tokom celog prošlog leta ličili na cirkus, jer je ova curica stalno gunđala i kljucala mozak ovom nesrećniku i to onako javno. Sad su nešto mirni. Valjda je to za njihovo dobro.
Nadam se da je tamo sve u redu, jer bez obzira na sve, dete nije krivo i dužno da trpi porodične svađe i raskol.

Još jedan primer za tvoj ego. Gledaj da ti ovo ne olakšava misli, nego da te opameti, jer su i ovi ljudi mislili kao ti u uvodnom postu:

Moja keva, kada se u moje rodno mesto doselila iz Makedonije, zaposlila se u jednoj fabrici u kojoj je bio glavna atrakcija (negativna) neki odvratan, nekulturan i polupismen portir. Svi su mu se iza leđa smejali. On je tako stalno dirao neke normalne, lepe i poštene ljude. Čista ljubomora i zavist. Posle je postao bogat igrajući piona nekim velikim mafijašima (prao njihov novac). Ima dve ćerke. Kažu (nikad ih nisam video) da su i one na tatu - glavna negativna atrakcija u smislu ženske lepote.

Moram priznati da mi je ovo priča broj jedan, jer dok sam bio klinac nisam bio baš nešto krupan, ali me je stalno kinjio jedan stariji dečak koji je i dan danas sa licem onako očigledno ljigavog čoveka. Samo zato što je godinama bio krupniji od mene i uvek nastupao u grupi sa nekim sličnim momcima, nisam se mogao stalno protiviti i kačiti sa njim i njima. Oni su onda mene gnjavili, jer sam bio dobar đak, ali na moju žalost, nisu bili jedini. Mada su bili najmarkantniji primer... Posle dosta godina, sretnem ga u klubu u tom mom rodnom mestu. Nije me video, ali sam ja video kako se nekako pijano ili drogirano smeje (zastakljen pogled i zastakljen osmeh). Kažu: udao se. Ispričao mi je mlađi brat kako je od tog bogataša oženio ćerku. Nije valjda ni onu trogodišnju školu završio. Glumi glavnu facu u tom malom mestu, a svi mu se smeju iza leđa - kažu muška kurrva, oženio bogatu grobulju.

Samo sam okrenuo pogled i nije mi padalo na pamet više ni da mislim o tome, nego sam nastavio da igram sa mojim društvom i mojom devojkom. Daleko od toga da sam išta ružno pomislio kako o tom čoveku sa početka posta, tako i tom momku, koji je postao po svoj prilici onaj parvi nesrećnik - klasičan prizetko raspikuća.

I oni su na nekog bili ljubomorni. Ubeđen sam da ti nećeš biti takav kao ovi, čim shvatiš da to nije u redu i čim kreneš poštovati sebe malo više. Mada, već se vidi da si kulturan i fin, tako da - polako, bolji si od toga sigurno :)

tebi hvala ali izvredjao si me...:hahaha:

ma kakvi da sam ljubomoran, i ja takve mogu tuccati kad hocu, samo to mi nije cudno, jer ipak sam ja d grejtest :cool:

ali kako mogu i oni :sad2:
 
Imaju tamo neki ljudi koji tuccaju sve i svasta...kriterijumi nula...vode se devizama ''ma samo nek je rupa'' ''kad cu tuccati ako necu sad'' i oke to razumem...boze moj, ne mare svi za dostojanstvo i sl...al brate kako pod takvima padnu one koje se pokazuju kao visokosvjesne koje cak to i jesu?

slobodno recite da mi je krivo :sad2: i jeste :(

E, lepota je u ocima posmatraca znas :p Meni se trenutno svidja decko koji ima malu grbu na ledjima, i operisanu zecju usnu, ali visok je,ima prodoran pogled,pametan je i duhovit i prosto, ne znam, privlaci me nekako. I sada se svi cude i tralalala, ne znam ti ja sta,jer na njemu primecuju samo malu grbu i zecju usnu! neka dobre savete vode svoj zivot...On mi je sasvim dovoljan, ne treba mi lepsi. A i lep je. Mada jos ne zna da mi se svidja. xD Ali ulovila sam da me gleda par puta xD Kada bismo svi imali iste kriterijume..:roll:
 
Imaju tamo neki ljudi koji tuccaju sve i svasta...kriterijumi nula...vode se devizama ''ma samo nek je rupa'' ''kad cu tuccati ako necu sad'' i oke to razumem...boze moj, ne mare svi za dostojanstvo i sl...al brate kako pod takvima padnu one koje se pokazuju kao visokosvjesne koje cak to i jesu?

slobodno recite da mi je krivo :sad2: i jeste :(
Ma nemo' da ti bude ni krivo ni žao, nikad im ne padnu sve visokosvjesne šaka, zakači se po koja na rešetku il' bude na šišanju kad je regrutacija ... :lol:
ako sam dvosmislen i nerazumljiv, to je jer nisam duugo posećivo jahastuk ...
 
E, lepota je u ocima posmatraca znas :p Meni se trenutno svidja decko koji ima malu grbu na ledjima, i operisanu zecju usnu, ali visok je,ima prodoran pogled,pametan je i duhovit i prosto, ne znam, privlaci me nekako. I sada se svi cude i tralalala, ne znam ti ja sta,jer na njemu primecuju samo malu grbu i zecju usnu! neka dobre savete vode svoj zivot...On mi je sasvim dovoljan, ne treba mi lepsi. A i lep je. Mada jos ne zna da mi se svidja. xD Ali ulovila sam da me gleda par puta xD Kada bismo svi imali iste kriterijume..:roll:

ma bash te briga grba ko grba
pf svako ima neki fetish
chukni ga yednom u prolazu
ima da te pamti
 
Meni se dopadao takođe momak sa problematičnom kičmom, i premršav. Ali pored toga meni je bio nestvarno lep. Nekad su te sitne ili krupne mane više nešto karakterno i osobeno nego ružno , samo treba umeti videti.
Uh, slažem se, imao sam i ja dva-tri slična primera, samo ženskog roda i tad me uopšte nisu zanimale njihove (naizgled) lepše i "normalnije" drugarice, koje su se svojski trudile oko mene ... :rumenko:
 

Back
Top