lepotica i rmalija podrigivac

mi ovde pricamo o svemu sto u rl ne pominjemo..bar ja ne..svaka cast tebi ako ove teme vrtis van foruma

Pričam ovde i otome što se vrti u Rl, pišem kakvo mišljenje imam o nečemu, kakav stav, greške, hvale...Ponekad se doduše zekim i karikiram, ali to to jasno stavim do znanja, ponekad sam ironična-i to se lako da videti u komentaru, ali-da -veoma često iznosim sopsvtene stavove. Nismo svi i isti.
 
ma nije to to bas na sta sam mislio...nisam mislio na dobrocudnog neotesanca...nego na covjeka koji je NISTA, al malo idiotskije NISTA

Па ок, нашо па зашо. Нек му је са срећом, сигурно има и за мене неки примерак. Мени мозак тако ферцера.

a ne ja samo mashtam o visokosvesnom primerku :rumenko:
ne dolazi u obzir ovi nizhi bedni crvi i gushteri
to shto ja izgledam ko avion nije nishta
jer on izgleda ko spejs shatl:rumenko:

У праву си. :lol:
 
Pričam ovde i otome što se vrti u Rl, pišem kakvo mišljenje imam o nečemu, kakav stav, greške, hvale...Ponekad se doduše zekim i karikiram, ali to to jasno stavim do znanja, ponekad sam ironična-i to se lako da videti u komentaru, ali-da -veoma često iznosim sopsvtene stavove. Nismo svi i isti.

ok nisam trazio da se jadas samo si citirala post gde sam rekao da nije pravi muskarac koji sebe opterecuje drugim muskarcima..to zene rade..i neki tzv muskarci koji mi se kace kojima sam pretnja
 
ma tebe muci lomljava izmedju decastva i menstva :P
pa ti dusica tiho jeca sto je njemu dala a tebi nije :Pahaha
eto ti atak na godine
lol

hahahahah pa rekao sam u pocetku teme da mi je krivo, ja sam iskren covjek...
nego ne bi mi trebao naslov biti ljepotica i rmpalija podrigivac, jer rmpalije podrgivacu znaju biti dobri i zanimljivi ljudi znam neke...al ovi su nista, recimo lazu, iskompleksirani, dozvoljavaju mi da ih muchim...i kako sada da mi ne bude krivo :sad2:
 
ok nisam trazio da se jadas samo si citirala post gde sam rekao da nije pravi muskarac koji sebe opterecuje drugim muskarcima..to zene rade..i neki tzv muskarci koji mi se kace kojima sam pretnja

Aj sad ne palmudi, ako ovde češće piskaramo, znamo ko šta propagira u komentarima i temama. To i dalje tvrdim da nije pravi muškarac i podržavam Limončina. A i sve žene ne rade isto...Ali aj dobro-znamo se ovde sa tema-ko šta dronjca....
 
tako je lejdice ljepotice svjesna lijepa :cmok: :rumenka:

oh atzo
Big%20Head%20Cat%20029.gif

:zurka:
 

I 'm so hypnotizing
I can be the devil, I can be an angel
My touch magnetizing
You feels like you floating, leave your body glowing

They say be afraid
I am not like the others, futuristic lover
Different DNA, they don’t understand me

I am from a whole another world
A different dimension
I will open your eyes
You will be ready to go, i will lead you into the light


:dzentlmen:
 
Imaju tamo neki ljudi koji tuccaju sve i svasta...kriterijumi nula...vode se devizama ''ma samo nek je rupa'' ''kad cu tuccati ako necu sad'' i oke to razumem...boze moj, ne mare svi za dostojanstvo i sl...al brate kako pod takvima padnu one koje se pokazuju kao visokosvjesne koje cak to i jesu?

slobodno recite da mi je krivo :sad2: i jeste :(
Znaci,pitanje je kako neki retardi koji bacaju sve pod jaja,izdvoje ponekad i neku curu koja nije od bas na izvolite?
Ocigledno da nije ni ona to za sta se izdaje.
 

Back
Top