lepota & hirurgija

Ja bi eventualno:

  • povećala bih grudi

  • napumpala bi usta

  • uradila bi liposukciju

  • zategla bi kožu lica

  • smanjila nos

  • popravila bi malo uši

  • abdominoplastika

  • zatezanje vrata

  • nešto drugo

  • apsoultuno ništa


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bas nista ne bih menjala kod sebe, kad sam ovoliko dugo zivela sa svim mojim mana ne vidim razloga da posle tolikog vremena promenim nesto sto se te plasticne hirurgije tice.Pa mislim ako se svom muzu dopadam ovakva kakva jesam, stvarno zasto bih, nemam nameru da se opet udajem:mrgreen:

I stavrno mi nisu jasne ove slavne licnosti, npr. poput Lepe Brene, koja je onoliki uspeh dozivela sa svojim prirodnim izgledom i sada u cetrdeset i nekoj da pumpa usta, ma mislim uzas.:eek:
 
Nadam se da u zivotu necu doci u iskusenje da bilo sta menjam na sebi, u smislu hirurgije. Kada bih sada o tome odlucivala, prevagnuo bi strah. U principu ne bih ugrozila zivot zbog lepote, a svaka veca operacija, poput ugradnje silikona ili liposukcija, jeste rizicna i u tom smislu. Drugi moj strah je da doktor nece to uraditi kako treba, tj. da mi se rezultat nece svideti, ili da ce me cak upropastiti. Bilo je primera iz Holivuda, ljudi posle operacija izgledaju katastrofalno, a verujem da su isli kod najboljih doktora...
 
Povecanje grudi s silikonske implante je nesto sto se svakodnevno koristi, kao u svetu tako i na Balkanu. To nije nesto sto radu samo slavni, to rade i obicne devojke i je sasvim normalna stvar, naravno, ne treba se preterivati s velicinom :)
 
sve je to kratkotrajna sretja

a kad zategnemo hirushki malo tje nas duzhe drzhati sretja vjechite mladosti

iskreno, pojma nemam
znam da je par godina za neke nehirurske trajanje
i da tu stalno nesto novo smisljaju
znam i da su razlike u cijeni izmedju nas i zapada dosta velike
a i da mi nismo bas ko tajland i dlicno gdje odesh na neki zahvat pa te doktori
kod kuce kasnije krpe jer je nesto krenulo po zlu
sto se toga tice nase su kilinike i ordinacije, kazu, neuporedivo bolje...
al nije bas da sam nesto od toga probala pa da kazem kako je...
a i ne planiram
ako se budem poradjala carskim, nosicu kravatu na plazi..nije problem :P
 

Back
Top