lepo je..

slatki ste.
nije samoća kad mi je porodica u drugoj sobi, a ja se zabijem u špajz i imam 15 minuta mira... ne radi se ovde o otetom vremenu.. radi se o situacijama kad vremena ima koliko god.. da li se uplašite i počnete da tražite načine da to vreme popunite da ne biste morali da sednete i sa sobom popijete kaficu i povedete razgovor, da li vapite za nekim pa da delite šta već ima da se deli ili samo tugujete ili ste u miru sa sobom?
(nije samoća ni kad sedim i pijem - tu nas je već dvoje)

niste vi krivi, niste se ni svađali ni ništa.. ja nisam lepo postavila temu.
a što se onog "bilo da imate "nekoga" ili nemate..." dela tiče, samo sam htela da ne isključim nikoga.. hajde da dopunim, ovi koji imaju nekoga, da kažemo da im nije na dohvat ruke..
 
Postoji nešto sumnjivo kod ljudi koji ne umeju da budu sami. Nešto tu nije u redu sa njima.

slazem se.Meni je potrebno da odredjeno vrijeme u toku dana provedem sama sa sobom.Nebitno i kad sam u vezi i kad nijesam bila ja volim da imam neki dio dana samo za sebe. Ako to neki relativno duzi period ne mogu sebi priustiti pocinjem da osjecam napetost i nervozu.
 
Šta ja tu mogu, opet sam na dnu
srušio se opet ceo svet
ali bar jednom našao sam sebe
još jedan propao je let.

Nedam ti svoju, svoju samoću
nedam , jer ona mi je sbe!
Nedam ti svoju, svoju samoću
ako treba umret ću zbog nje!

Ne želim sada, da znam šta me čeka
ne verujem nikome, al' znaj
"Dok god je suza bit će i čoveka
dok traje ova muzika !"
 
e sad si ga zakukuljila
meni nedostaje moj bivski decko
cesto
i ako sam skroz super
ovako

nekako mi je on bio bas poseban
ali to nema veze sa temom jel da
i onda
cesto zelim da budem sama
da bih mogla da budem sa njim sasvim da me niko ne prekida
u mislima
ali svakako sam non stop
vise nema veze ko je gde
sta prica radi
i to je u redu
to sam ja
to smo on i ja
 
bilo da imate "nekoga" ili nemate...
kad dođe ovako neko lepo veče umete li da sednete i uživate u tišini, svojim mislima?
mogu li noć, ili pesma ili par pročitanih reči da budu dovoljnie da osetite neku nežnost prema svetu? i imate ono osećanje da je sve kako i treba da bude i da tu u tom trenutku baš ništa ne fali?
ili prosto svaki takav momenat težite da podelite sa nekim ko vam je poseban?

pitanje je, koliko umete da budete sami?

........previshe umem da budem sam .chak toliko da sam navikao ..............................nekad sam mislio da mi je to vrlina a sad vidim da postaje mana ......
 
bilo da imate "nekoga" ili nemate...
kad dođe ovako neko lepo veče umete li da sednete i uživate u tišini, svojim mislima?
mogu li noć, ili pesma ili par pročitanih reči da budu dovoljnie da osetite neku nežnost prema svetu? i imate ono osećanje da je sve kako i treba da bude i da tu u tom trenutku baš ništa ne fali?

Ako ti se to desilo to ti se u muzici zove "zatisje pred buru" slusaj malo od Baha:hahaha: sad kad krene harmonika da lomi:neutral:
 
Postoji nešto sumnjivo kod ljudi koji ne umeju da budu sami. Nešto tu nije u redu sa njima.

Осетила се прозваном, иако можда нисам, али, да одговорим...
НЕ ЗНАМ да ли бих умела да будем сама, нисам била годинама... Мислим да би ми пријало мало самоће, али, што каже Парка, не у другој соби, него на неком месту где сам стварно сама. Само пар дана, али, заиста. не знам да ли бих пожелела људе око себе или бих уживала.
 
bilo da imate "nekoga" ili nemate...
kad dođe ovako neko lepo veče umete li da sednete i uživate u tišini, svojim mislima?
mogu li noć, ili pesma ili par pročitanih reči da budu dovoljnie da osetite neku nežnost prema svetu? i imate ono osećanje da je sve kako i treba da bude i da tu u tom trenutku baš ništa ne fali?
ili prosto svaki takav momenat težite da podelite sa nekim ko vam je poseban?

pitanje je, koliko umete da budete sami?

И више него што ми је потребно...:(
 
slatki ste.
nije samoća kad mi je porodica u drugoj sobi, a ja se zabijem u špajz i imam 15 minuta mira... ne radi se ovde o otetom vremenu.. radi se o situacijama kad vremena ima koliko god.. da li se uplašite i počnete da tražite načine da to vreme popunite da ne biste morali da sednete i sa sobom popijete kaficu i povedete razgovor, da li vapite za nekim pa da delite šta već ima da se deli ili samo tugujete ili ste u miru sa sobom?
(nije samoća ni kad sedim i pijem - tu nas je već dvoje)

niste vi krivi, niste se ni svađali ni ništa.. ja nisam lepo postavila temu.
a što se onog "bilo da imate "nekoga" ili nemate..." dela tiče, samo sam htela da ne isključim nikoga.. hajde da dopunim, ovi koji imaju nekoga, da kažemo da im nije na dohvat ruke..

onda je ovo za neki drugi pdf
no, dobro, ja sam toliko opustena kad sam sama sa sobom, toliko mi je lepo da mi nije prosto jasno kako to, a jos ako sam u prirodi, uuuuuuuu, milina
 
Осетила се прозваном, иако можда нисам, али, да одговорим...
НЕ ЗНАМ да ли бих умела да будем сама, нисам била годинама... Мислим да би ми пријало мало самоће, али, што каже Парка, не у другој соби, него на неком месту где сам стварно сама. Само пар дана, али, заиста. не знам да ли бих пожелела људе око себе или бих уживала.

Nisam prozivala. Nisam čitala postove posle parkinog uvodnog.
 
bilo da imate "nekoga" ili nemate...
kad dođe ovako neko lepo veče umete li da sednete i uživate u tišini, svojim mislima?
mogu li noć, ili pesma ili par pročitanih reči da budu dovoljnie da osetite neku nežnost prema svetu? i imate ono osećanje da je sve kako i treba da bude i da tu u tom trenutku baš ništa ne fali?
ili prosto svaki takav momenat težite da podelite sa nekim ko vam je poseban?

pitanje je, koliko umete da budete sami?

moguce je..... umem da budem sama...samoca je moj najbolji drug :confused:
 

Back
Top