...leopard u kavezu VS prasence na razznju...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...e sad mene interesuje, da li je bolje ovo ili ono, dal je bolje imati za ljubav jednu osobu shto smrdi ko ranjeni leopard a krije se iza parfema i vlazznih maramica ( leopard u kavezu) ili zdruge strane svinjicu prljavu, za koju znash da je neuredna ali to i ne krije, prosto je takva ( prasence na razznju)...?:heart:
 
Svidja mi se jedna mala, rekli su mi da smrdi ali ja kontam da ako je baš tako strašno, lako ću ja staviti štipaljku na nos svoj. A mogu vam reći da ta cura ima najsladja stopala što sam video i to me je privuklo kod nje, bez obzira šta pričali i da li se oseća. Uglavnom, libo me racku, znam da bi je rado posedovao.
 
...e sad mene interesuje, da li je bolje ovo ili ono, dal je bolje imati za ljubav jednu osobu shto smrdi ko ranjeni leopard a krije se iza parfema i vlazznih maramica ( leopard u kavezu) ili zdruge strane svinjicu prljavu, za koju znash da je neuredna ali to i ne krije, prosto je takva ( prasence na razznju)...?:heart:

Ja ne bih ni jedno, smrde su u svakom slučaju,pa neka smrde nekom drugom:manikir::metla:
 
...e sad mene interesuje, da li je bolje ovo ili ono, dal je bolje imati za ljubav jednu osobu shto smrdi ko ranjeni leopard a krije se iza parfema i vlazznih maramica ( leopard u kavezu) ili zdruge strane svinjicu prljavu, za koju znash da je neuredna ali to i ne krije, prosto je takva ( prasence na razznju)...?:heart:

Ako moram da biram,a moram, onda smrdusici jer je iskrena ,a to je vazno za ozbiljnu vezu
 

Back
Top