KVALITET MUSKARCA

zelenooka:
Kod izvesnog procenta devojaka količina finansija koju posmatrana osoba muškog pola poseduje je obrnuto proporcionalna njegovim nedostacima . :lol:
Kod onog drugog (većeg) procenta devojaka situacija je upravo suprotna. ;-)
(ali ja sam mislila da ćemo na ovoj temi pričati o kvalitetima a ne o finansijama? Tipa - šta žene žele?)

Ako joj matematika slabo ide, nece te bas dobro razumeti...
 
Ovo sam jos samo cuo u stara komunisticka vremena, kad su oni izjavljivali, da pare treba, i o njima misli, samo onaj ko nema neku vrednost intelekta i morala. Kao sto vidimo oni su se grdno prevarili, a sa njima i devojka koja je postavila ovu temu. Mislim da ljudi koji stvaraju novac na posten nacin, ne prikrivaju nista, vec otkrivaju mnogo vrednih stvari od karaktera pa na dalje, jos pogotovo ako im je bog dao malo ljepote, sta onda reci za njih?
 
Svejedno, ipak mislim da je tema, ovako kako je postavljena prilicno iskljuciva. Ne odobravam pljuvanje ni po muskarcima ni po zenama, onako generalno. Svaki slucaj je za sebe.
Danas me je pretekla baraba od zene, vozila je Seat Ibizu (ganc novu), plavusa, do 30 god, zvace zvaku otvorenih usta i buni se zasto stajem na crveno (kao nije bilo mnogo, bilo je „roze”, mogao sam da prodjem). Moj Yugo je ocigledno ucinio da se ona oseti toliko jakom da moze meni, muskarcu ruzno da gestikulira. Ona uopste nije usamljen primer, zene koje, na primer voze dobra kola se uglavnom tako ponasaju. Sa druge strane postoji more finih, pristojnih devojaka kojima model mojih kola ne smeta.
O muskarcima ne vredi trositi reci. Vlasnici Audija a8, BMWa 3-5-7, Mercedesa i ostalih jakih modela su ista prica (valjda su to muzevi ili frajeri ovih, ... ne znam ni kako da ih nazovem).
Novac kvari ljude, izvlaci iz njih stvari za koje i ne znaju da su ih u sebi imali, ali i dalje ne mislim da neko novcem prikriva neki nedostatak. Ima vrlo finog sveta koji ume da se ponasa i kada ima novca. Lako je, zaista reci ono sto bi mozda ti volela da cujes, „svi bogati muskarci su stoka nevaspitana, impotentni su pa im treba neka sirotica da se izivljavaju, vole da budu apsolutni vladari kako u krevetu, tako i van njega“, ali ja se jednostavno, sa tim ne slazem. Iako nisam bogat i bilo bi mi veoma lako da ih pljunem. Ako su posteno zaradili, ja ne mogu nista da im prebacim. U stvari, mozda bih i mogao. To sto se zene manekenkama, pevaljkama.
Jbt, ispade ovo socioloska analiza, izvinjavam se :-)
 
Bliss:
s obzirom da sam na prirodnom fakultetu i da iz matematike imam osmicu...nisam slaba sa istom...nadji neki bolji nacin da me spustis ako ti je to cilj... ;)

Ne u nikojem slucaju to mi nije bila namera, ako ipak mislis da je ta namera postojala, ja ti se duboko izvinjavam. to je bila sala na objasnjenje moje prijateljice ZELENOOKE, njeno objasnjenje mi je bilo matamaticki simpaticno. BLISS, to mi nije nikad bila namjera, vredjati po meni kulturne osobe kao sto srecem na ovim postovima, i zato molim te, odbaci svaku sumnju na takvu pomisao, na temu sam ti odgovorio, nadam se bez zamerki, i ako mislim da je tvoje izlaganje utemeljeno na cinjenicama nepoznavanja ili slabog sagledavanja trudom bogatog muskarca... DRUGARSKI POZDRAV......................PARADIZO
 

Back
Top