Kvalifikacije za SP 2010 Juzna Afrika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Voleo bih da Bosanci prodju. Imaju odlican rezultat iz prve utakmice.
Da i ja malo prokomentarisem prvu utakmicu, prvo i drugo poluvreme su bili potpuno identicni. Naime 35 minuta Portugal je atakovao kao lud, a onda naglo splasno i to je bio period kad su Bosanci napravili one sjajne prilike koje nisu iskoristili. Za zaljenje je jako losa igra Misimovica, ubedljivo najslabiji pojedinac Bosne na tom mecu.

Od ostalih utakmica, Francuzi sigurno prolaze, Slovenci imaju male sanse, dok Grci i Ukrajinci su izjednacene ekipe, ali prednost dajem Ukrajincima.

Brate, nemoj vise da prognoziras :D:D
 
Bolji smo od Rusa definitivno, a bolji su i Slovenci. Tako da na Svetskom prvenstvu sledetje godine uchestvovatje Slovenija i Srbija a NETJE uchestvovati Rusija a ni Hrvatska. Kako ponizhavajutje po Ruse da izgube od male Slovenije i to sve sa Medevedom koji je to posmatrao sa tribina.
 
Kakva su prevara ovi Francuzi to je strašno:dash:

Nažalost bit će ekipa iz Europe koje jesu disciplinirane, čvrste bla bla, ali nemaju osobitu kvalitetu. Mislim da su Hrvatska, Rusija, Turska, Češka i Švedska u najjačim sastavima, jači i atraktivniji za pratiti nego defanzivci Grci, Slovenci, Slovaci, Švicarci pa čak i Danci.

Al yebi ga tako je to čestitke svima na plasmanu, ostalima više sreće drugi put.;)

Tipujem da će Afrikanci briljirati na svom kontinentu, svi su jaki (Alžir malo slabiji).
 
U pravu si!!! SP bez Ekvadora i Tunisa i nije neko ozbiljno takmičenje!!!:lol::lol::lol:

pa dobro nisu tako jaki kao prethodno navedeni ali su uvek znali da pomrse racune nekom, a i dosad su bili redovni ucesnici, nekako smo navikli da igraju na SP.

Inace kao potencijalno najprijatnija iznenadjenja na SP vidim Srbiju i Obalu Slonovace.

Obala Slonovace zaista ima odlican tim (Drogba, Kalu, Keita, Bakari Kone, Aruna Kone, Zakora, Artur Boka, Ebue, Ture) ima igrace koji su nosioci igre u najvecim evropskim klubovima, inace pored nasih naravno, Obala Slonovace ce definitivno biti moj favorit na SP.
 
pa dobro nisu tako jaki kao prethodno navedeni ali su uvek znali da pomrse racune nekom, a i dosad su bili redovni ucesnici, nekako smo navikli da igraju na SP.

Inace kao potencijalno najprijatnija iznenadjenja na SP vidim Srbiju i Obalu Slonovace.

Obala Slonovace zaista ima odlican tim (Drogba, Kalu, Keita, Bakari Kone, Aruna Kone, Zakora, Artur Boka, Ebue, Ture) ima igrace koji su nosioci igre u najvecim evropskim klubovima, inace pored nasih naravno, Obala Slonovace ce definitivno biti moj favorit na SP.

Ovi jadnici u FSS verovatno mole boga da opet dobiju Obalu Slonovace u grupi, pa da opet nameste utakmicu, uzmu kes, i naprave narod majmunima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top