Kutak za trudnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Angi, verujem mom dr....radi mi je uz, sve i svasta merio(pre ovog tripl testa) i da je nesto posumnjao sigurno mi ne bi rekao da se javim tek za mesec dana...kada je u prvom trudnoci nesto posunjao odmah me je poslao u Visegradsku na UZ...a sve je bilo ok(hvala bogu)...tako da je on covek koji stvari ne prepusta slucaju, kada on kaze da je ok, onda je ok...samo kako da se smirim...

Ennna jel imas skype?! :think:
 
Angi7, ima li još rozikastog ili je prošlo?
Dešava se da usled opštih promena i širenja pukne neki sitan kapilar. Samo se primiri i videćeš na čemu si.

Nema nista...Stalno proveravam...Ma valjda nije nista...

Enna,
Ja se greskom prebacih na dabl test...Jesi li zvala ginekologa?
Koliko znam na ultrazvuku se anomalije tipa daunov sindrom mogu videti samo do neke nedelje, e sad ne znam koje, a posle ne. Ako imas poverenja u njega, onda samim tim treba da se smiris...Javi sta ti je savetovao
 
Ennna,
Nemoj da se sekiras,granica je 1/250,a i to nista neznaci,a ti imas vise,opusti se molim te,i tvoj doca da misli da je opasno,odmah bi ti zakazao amino.i govorio bi ti o riziku.Opusti se molim te,i uzivaj u trudnoci!:cmok::heart:


Angi,
Ja bih ti preporucila da ipak odes kod doce,svako krvarenje zahteva odlazak kod doce,sigurno je nista opasno,ali ipak da ti budes dobro!Lezi,i podigni noge gore,nema setnji,molim te!:cmok::heart:
 
Gde ste nestale?:think:
Dobo sam sada,tj odlicno :lol:,danas nisam imala kontrakcije,samo ujutru dva -tri puta osetila bebca kako me sutira dole skroz,u vaginu,ali to se desilo kad sam sela,izgleda nesmem,posle sam malo lezala i proslo,javilo mi se jos dva puta danas dok smo cekali ultrazvuk,pa proslo!Imamo tri slikice,film nismo radili,sad polovinu decembra radimo ponovo,sa slikama i dvd!Ali super je!Jos sam uzbidjena :lol: inace za kontrakcije on nezna,nista medicinski,to je vise ultrazvuk iz zadovoljstva!Bebac je divan,ljubi ga majka!Stavicu vam slicicu pa mi vi kazite sta mislite jeli decak ili devojcica!Mama i sestra su plakale od srece!Ljubimo vas :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
 
Bonzita,

Bas je slatka bebica:)
Ako ja dobro vidim, podigla je noge do glave, pa se vidi neka kuglica izmedju nogu. E sad, jel to pisa, ili tako izgleda kod devojcice u toj fazi...
Govori!!!:worth:
I ja bih rekla da je ovo pisa, ali ne znam kako izgledaju devojcice u ranoj fazi, pa zato ...
Bonzita, ajde kazi nam, sto si takva. Kako sad nemam onog smajlija sto trepce okicama. :lol:
 
Gde ste nestale?:think:
Dobo sam sada,tj odlicno :lol:,danas nisam imala kontrakcije,samo ujutru dva -tri puta osetila bebca kako me sutira dole skroz,u vaginu,ali to se desilo kad sam sela,izgleda nesmem,posle sam malo lezala i proslo,javilo mi se jos dva puta danas dok smo cekali ultrazvuk,pa proslo!Imamo tri slikice,film nismo radili,sad polovinu decembra radimo ponovo,sa slikama i dvd!Ali super je!Jos sam uzbidjena :lol: inace za kontrakcije on nezna,nista medicinski,to je vise ultrazvuk iz zadovoljstva!Bebac je divan,ljubi ga majka!Stavicu vam slicicu pa mi vi kazite sta mislite jeli decak ili devojcica!Mama i sestra su plakale od srece!Ljubimo vas :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

Hehehehehe pa aman zeno postavi veliku fotku!!! :D daj posalji nekome na mail pa cemo postaviti!!! :super: ovako je bas sitno... :think: pa i ja nekako tipujem na decaka... :mrgreen:
 
Bravo za deckonju!:klap: Pa sve su nam deckici osim Kockicine Marte,,,A ti Ema, pa Ema...
Mora da je tatica presrecan! A ti, jesi li se malo razocarala?


Kako ne vidite Skroz je podigao noge do glave, pa se u donjem levom uglu vidi medjunozje sa jednom kuglicom-pishom:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top