Kutak za trudnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bravo angi :klap::klap:
Tata je vristao!Neprestaje da se smeje,peva,zvizdi,zvao je sve drugare vristao na telef :D a ja iskreno bilo mi je svejedno,toliko sam bila uzbudjena kad je ukljucio ultrazv,vidite oduvek sam zelela da imam decaka ,to je bilo do 3 ipo mes znaci ovih mes dana se promenilo,bila sam ubedjena da je devojcica,gledala sobe i odelca,i vec sam se uzivela u to da cemo imati malu emmu,mozda sam se malo razocarala,bice drugo devojcica,iz glave moram da izbacim roze(haljinice,kaputice...) i zamisljam sve plavo,ali sada mi je drago,neprestajem da gledam slicice,bas mi je lep bebac,svi kolji su videli fotke,kazu da vec lici na mene,usne i nosic je na mene,to bez daljneg :mrgreen: kaze muz najbitnije je da ima na mene pisu a ostalo sve na tebe :ok: bas sam srecna!Ljubim vas
 
Bravo za deckonju!:klap: Pa sve su nam deckici osim Kockicine Marte,,,A ti Ema, pa Ema...
Mora da je tatica presrecan! A ti, jesi li se malo razocarala?


Kako ne vidite Skroz je podigao noge do glave, pa se u donjem levom uglu vidi medjunozje sa jednom kuglicom-pishom:)

Hvala ti mila :cmok:
Klikni na slikicu,bas sa lepo vidi glavica i podignute nogice i kuglica izmedju :hahaha::hahaha:

Ja vala stvarno ne vidim! :eek: ali evo trudicu se iz petinih zila da ukapiram fotku! :mrgreen: i ja sam prva pogodila da je deckooo... jeeeej :klap: :super: :klap: sladak je malisa i nek nam bude ziv, zdrav i vejiki (+ vejika pisa!) :mrgreen: :heart:
 
Muz mi se smeje,kako smo bili na ultrazvuk meni je bolje,dobro se sad osecam,i veceras sam osetila bebca dole da sutira,ali :worth: nemam kontrakcije,sad lezim,jer sam danas bas setala,ta ordinacija je na san zelize,kod trijunfalne kapije ,tako da smo do kraja ulice isli,a da nismo ni primetili od uzbudjenja!Bolje mi je sad kad sam videla bebca,sledeci cetvrtak imamo ekspertski ultrazvuk,samo i to da bude u redu,i super,ima dugacke i lepe nogice,da je devojcica bilo bi bas lepo,ali nema veze,sutra cu vam staviti jos dve slicice sto imam,bas sam uzbudjena,kaze doca kod devojcica 80% je tacno ali ovo vec kad se vidi pisa nemoze da se pogresi :hahaha::hahaha:
 
Jovanca,
Tebe sam zaboravila, sorry...Mislila sam na nas koje smo tu negde po terminu...

E, Bonzita bas mi je drgo zbog tebe...mislim prvenstveno jer si se toliko stresirala ovih dana, pa konacno nesto veselo...Mozda ce sad od euforije u kuci i kontrakcije da stanu...
 
Nadji dobrog dokt,neznam ova slika dali je 3D ili 4D,radio nam je i 2D,3D i 4D,ali su kvalitetne a i tamo kad smo gledali fenomenalano je,jasno se vidi,i kao sto oni kazu dva dana pre snimanja pije se puno vode,najverovatnije da bi plodova voda bila cista i tad je jasniji i bolji kvalitet slike,kao i da se nemaze krema na stomak dva dana pred snimanja jer je mutna slika tada!Imas i ti lepe slike,maki je slatkis:heart::heart:
 
E, Bonzita bas mi je drgo zbog tebe...mislim prvenstveno jer si se toliko stresirala ovih dana, pa konacno nesto veselo...Mozda ce sad od euforije u kuci i kontrakcije da stanu...

Muz mi se smeje,kako smo bili na ultrazvuk meni je bolje,dobro se sad osecam,i veceras sam osetila bebca dole da sutira,ali :worth: nemam kontrakcije,sad lezim,jer sam danas bas setala,ta ordinacija je na san zelize,kod trijunfalne kapije ,tako da smo do kraja ulice isli,a da nismo ni primetili od uzbudjenja!

Eto vidis bas to se desilo!!! :D i neka i treba tako, sad je smirenija! :super: :klap:
 
E, Bonzita bas mi je drgo zbog tebe...mislim prvenstveno jer si se toliko stresirala ovih dana, pa konacno nesto veselo...Mozda ce sad od euforije u kuci i kontrakcije da stanu...[/QUOTE]

I ja se nadam,jer se plasim,opet sacekacemo da vidimo kako ce mi biti do sutra pa ako nesto oticicemo da se konsultujemo sa mojim ginekologom!Kako si mi ti sada?Jer nema vise rozikasto?Lezi molim te,nepipaj nista!Cuvaj se,ljubimo vas ja i MOJ SINAK?:lol:(malo cudno,uvek sam govorila emma)!
 
Nadji dobrog dokt,neznam ova slika dali je 3D ili 4D,radio nam je i 2D,3D i 4D,ali su kvalitetne a i tamo kad smo gledali fenomenalano je,jasno se vidi,i kao sto oni kazu dva dana pre snimanja pije se puno vode,najverovatnije da bi plodova voda bila cista i tad je jasniji i bolji kvalitet slike,kao i da se nemaze krema na stomak dva dana pred snimanja jer je mutna slika tada!Imas i ti lepe slike,maki je slatkis:heart::heart:

Ma sve sam ja to radila, ali nije svaki doktor tj ginekolog ili sta vec uvek dobar za taj 3D i 4D UZ... :think: :dontunderstand: :sad2: a i ipak si ti u Francuskoj, tamo su kao i u Becu ja mislim ti aparati jos boljeg kvaliteta... :ok:
Hehehe hvala za Maki, ali ja nisam zadovoljna samo zato sto sam joj videla sve osim glavice... :hahaha: <--- luda mama, znam znam... :mrgreen: sto sam rekla drugarici dadoh 50evra da joj vidim rebra! :rotf:
Ma presladak je mali Enzo!!! :heart: :heart: :heart:
 
Bonzita,
Nema vise nista rozikasto, sve je ok...Mozda je neki kapilar bio pukao...Prilicno sm smirena:super:

Slicica tvog malog Enca (tako se cita Enzo i u Fr?) je 3D, a 4D ti je video, tj. cetvrta dimenzija je vreme, tj. pokret bebe u realnom vremenu.
I ja idem na 4D u 22. nedelji...Imacu takve slicice...Moj dr je super, pa ce valjda i lepo da uslika mog nemirka, ako mu ovaj dozvoli:hahaha:
 
Bonzita,
Nema vise nista rozikasto, sve je ok...Mozda je neki kapilar bio pukao...Prilicno sm smirena:super:

Slicica tvog malog Enca (tako se cita Enzo i u Fr?) je 3D, a 4D ti je video, tj. cetvrta dimenzija je vreme, tj. pokret bebe u realnom vremenu.
I ja idem na 4D u 22. nedelji...Imacu takve slicice...Moj dr je super, pa ce valjda i lepo da uslika mog nemirka, ako mu ovaj dozvoli:hahaha:

Jaooo drzim ti fige da ispadne ovako kao kod Bonzite i kao sto je ispalo kod Sunny77!!! :ok: :super: :mrgreen:

E devojke (i mali bebani!) odosmo Maki i ja na lalanje... :bye: :heart: sutra ce biti busy day pa se treba naspavati i odmoriti! :whistling:
CMOK od nas dve... :cmok:
 
Hvala ti :heart::heart::heart:
Ajde pa da nam i ti uskoro stavis slikicu tvog deckica :mrgreen: kad ti ides na ultrazvuk?:cmok:
Ja sam bila vec dva puta, i to je to. Drugi put mi nije lepo uhvatila slicice, od prvog puta su jasne, ali bas male, to je bilo u 12. nedelji. Ovde niko ne ide privatno, ako je sve OK nema potrebe, a i kostalo bi bas puno. I ovde nema da se dobije CD sa snimkom, ali dobro, vazno da je bebisen OK, drugo sve je manje bitno. :heart:
Inace, kad smo kod tih "lepih malih stvari" videla sam predivnu knjizicu-album za detetove prve 3 godine u koju se pisu sve sitnice o tome kako dete napreduje, sta voli, lepe se slike, pravi se cak i porodicno stablo... To cu da pozelim za Bozic. :)
 
Bravo angi :klap::klap:
Tata je vristao!Neprestaje da se smeje,peva,zvizdi,zvao je sve drugare vristao na telef :D a ja iskreno bilo mi je svejedno,toliko sam bila uzbudjena kad je ukljucio ultrazv,vidite oduvek sam zelela da imam decaka ,to je bilo do 3 ipo mes znaci ovih mes dana se promenilo,bila sam ubedjena da je devojcica,gledala sobe i odelca,i vec sam se uzivela u to da cemo imati malu emmu,mozda sam se malo razocarala,bice drugo devojcica,iz glave moram da izbacim roze(haljinice,kaputice...) i zamisljam sve plavo,ali sada mi je drago,neprestajem da gledam slicice,bas mi je lep bebac,svi kolji su videli fotke,kazu da vec lici na mene,usne i nosic je na mene,to bez daljneg :mrgreen: kaze muz najbitnije je da ima na mene pisu a ostalo sve na tebe :ok: bas sam srecna!Ljubim vas


:kiss: za svo troje......
 
Pa super, onda cemo nas 2 moci da biramo frajere od svih ovih silnih koji ce se roditi za nase princeze! :mrgreen: :hahaha: :heart:

Moram da pripremam teren za mlađu ćerku. Starija se lepo snašla još dok je imala 3god. Našlo dete momka iz Australije koji je ovde bio kod bake sa mamom. Otišli mi da vidimo tu drugaricu mog muža, klinci isto godište i tek u jednom trenutku ih nema. Pogleda mm iza vrata a oni se ljube. Deca lepo prihvatila to da su momak i devojka, mi smo komentarisali da je to najsigurniji način da se dođe do vize.
Uzgred budi rečeno zet me je obožavao za to vreme dok je bio ovde. Više od mesev dana je morao da komunicira samo sa majkom jer miko iz njegove bliže okoline nije znao da sastavi celu rečenicu. Kada sam počela da pričam sa njim jedva je posle čekao da se pojavim da bi razgovarali.
Sve u svemu nije ti loša ideja da nađemo zetove preko neta.
 
Ja sam bila vec dva puta, i to je to. Drugi put mi nije lepo uhvatila slicice, od prvog puta su jasne, ali bas male, to je bilo u 12. nedelji. Ovde niko ne ide privatno, ako je sve OK nema potrebe, a i kostalo bi bas puno. I ovde nema da se dobije CD sa snimkom, ali dobro, vazno da je bebisen OK, drugo sve je manje bitno. :heart:
Inace, kad smo kod tih "lepih malih stvari" videla sam predivnu knjizicu-album za detetove prve 3 godine u koju se pisu sve sitnice o tome kako dete napreduje, sta voli, lepe se slike, pravi se cak i porodicno stablo... To cu da pozelim za Bozic. :)
Ja i moj muz smo kupili to,strava je ,sto se kod nas zove radosnica!Mi smo kupili bez jer nismo znali dali smo bata ili seka :mrgreen:
ENZO....:kiss::kiss::kiss: ovo ti je za emmu.........:tongue2::plez:

Da majcinski instikt :tease: ,emma,emma :hahaha::hahaha: ,sva sam uzbudjena neznam kako cu da spavam :lol:
Kako si mi ti,gde si ti ceo dan?:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top