KULINARSKO ĆOŠE

Ne znam, pitala sam je i ne zna kako se zove, i ja sam pomislila na nju jer mi vuce na njen rad...to sam i ja pomislila, da su oblozene, pa me zato presek i mucio :) a jos su na sprat......

A to što su na sprat, možeš rešiti ovako: zabodeš drvca Viltonova ili za roštilj ili tako nešto u donju tortu, a gornju staviš na karton, oblandu ili slično, i ono ti onda lepo stoji. Možda će neko iskusniji da da neko svoje rešenje, ali ovo je moje mišljenje i kad mi treba nešto u tom smislu, ja to ovako rešavam.
 
Dobro jutro :).
toliko toga se izdešavalo predhodnog, odnosno predhodnih dana, a tek sledećih nekoliko šta nas sve čeka...to nas, mislim konkretno mene i moju porodicu...skupila sam srce kao u kolibrija,čekam četvrtak i kad njega preživim...sve će biti lako...Samo da prodje četvrtak!
 
Dobro jutro :).
toliko toga se izdešavalo predhodnog, odnosno predhodnih dana, a tek sledećih nekoliko šta nas sve čeka...to nas, mislim konkretno mene i moju porodicu...skupila sam srce kao u kolibrija,čekam četvrtak i kad njega preživim...sve će biti lako...Samo da prodje četvrtak!

Joj Princeska, nemoj me drzati u neizvjesnosti, sta treba da se desi u cetvrtak?! Plasis me?
 
Evo mene konacno i ovde dugo citala citala zadnjih dana sve sto sam prdhodnih meseci propustila:(svasta korisno sam procitala i zapamtila pozdrav svima. Moje malo dete(ima 2 godine) je malo pre uslo u wc solju i pustalo vodu da pere noge!!!!!!!!!!!! kad se sad nisam slogirala nikad necu
 
:zcepanje: deci svasta pada na pamet,
Dobro jutro evo kafu pijem Nina u vrticu a Sara jos spava a ja malo ad vas obidjem...
good-morning-112.jpg
 
Pozdrav svima i cestitke najtoplije za sve sto sam propustila. Nije me dugo bilo ali mi ni komp nije radio, a i posla je bilo previse a volje premalo. Izgleda da me sustizu godine iako se ja junacim. Nadam seda cu uspeti da iscitam sta se sve zadnje vreme dogadjalo.
 
Pozdrav svima i cestitke najtoplije za sve sto sam propustila. Nije me dugo bilo ali mi ni komp nije radio, a i posla je bilo previse a volje premalo. Izgleda da me sustizu godine iako se ja junacim. Nadam seda cu uspeti da iscitam sta se sve zadnje vreme dogadjalo.


Ja nisam bas aktivni ucesnik , vise sam citac, ali sam tebe zapazila odmah i veoma mi je drago sto si ponovo ovde :D :klap:
 
Pozdrav svima i cestitke najtoplije za sve sto sam propustila. Nije me dugo bilo ali mi ni komp nije radio, a i posla je bilo previse a volje premalo. Izgleda da me sustizu godine iako se ja junacim. Nadam seda cu uspeti da iscitam sta se sve zadnje vreme dogadjalo.

Dobro veče Teta Iro. Da znate da sam baš danas pomislila na Vas i pitala se šta je sa Vama, zašto Vas nema ovde. :)
 
Hvala vam drage moje sto me niste zaboravile. Nadam se da cu odsad cesce biti na ovim stranicama. Konacno sam kolko tolko dovela u red ovaj moj komp. bas mi je i nedostajalo caskanje sa vama mada sam se sa pojedinima cula telefonom. Zelim vam divam suncan dan i uzivajte sa vama najmilijima
 
Hvala vam drage moje sto me niste zaboravile. Nadam se da cu odsad cesce biti na ovim stranicama. Konacno sam kolko tolko dovela u red ovaj moj komp. bas mi je i nedostajalo caskanje sa vama mada sam se sa pojedinima cula telefonom. Zelim vam divam suncan dan i uzivajte sa vama najmilijima

Cao draga, pa gdje si ti nama, pa kako bi te mogle zaboraviti! Bitno je da ti nas nisi zaboravila
 

Back
Top