"КУКУ МЕНИ, СРБИЈО": Ево шта је патријарх Павле урадио кад је сазнао да је Слоба...

Poruka
20.103
"КУКУ МЕНИ, СРБИЈО"
Ево шта је патријарх Павле урадио кад је сазнао да је Слоба мртав?!
Испливала најстроже чувана тајна?!


1114843_08_28-1.jpg



На данашњи дан, 1941. године, рођен је Слободан Милошевић некадашњи председник Србије и Југославије.

Ђуро Загорац у књизи "Слободан Милошевић - личне, политичке и судске драме" описује моменат смрти Слободана Милошевића и реакције у Србији.
По први пут имамо прилику да чујемо како је реаговао патријарх Павле на ту вест.

Србија се, на вест о смрти Милошевића изненадила и истовремено збунила. А толико халабуке, уз сузе и анатеме, обарања, хапшења, суђења... И сад, он се враћа.
Нема казне, нема кривичног дела. Свако је невин налаже право - док се не осуди.
Социјалисти су желели да вечно почива у Алеји великана, као први на изборима изабрани председник Србије...

- Какав Београд, какве Алеје и почасти, ту нема места за диктатора, зар да он почива поред Зорана Ђинђића,
узвраћали су противници, уз звиждуке и протестне реквизите, али и забране.

Срби су се међусобно надметали, а Србија ружила пред светом.
"Куку мени Србијо", узвикнуо је, говорило се, оболели патријарх Павле.

Патријарх је поручио да очекује од државних органа и народа да буду на висини своје одговорности пред Богом, историјом и трагичним крајем Милошевићевог земног живота.



********************************

"Куку мени, Србијо", ........ сада кажем и ја.



МОРАЛА сам ДАНАС да отворим ову тему и да на тај начин ОБЕЛЕЖИМ ГОДИШЊИЦУ рођења председника Србије Слободана Милошевића, који је мучки убијен у Хашком казамату.
На овај начин желим да покажем колико сам га поштовала и ценила, а други, како ко, нека је свима на душу!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Патријарх Павле је продао покојног председника за веронауку у школама и то је чињеница , да ли се после покајао и закукао то је могуће.али , то не мења чињенициу да је издао .
 
Патријарх Павле је продао покојног председника за веронауку у школама и то је чињеница , да ли се после покајао и закукао то је могуће.али , то не мења чињенициу да је издао .
Jesi uzela pilule, ajde vreme je
 
Jesi uzela pilule, ajde vreme je

То је чињеница , десило се када је Ђинђа ђаво преговарао са црквом и патријархом за државни удар .патријарх је тражио веронауку у школама за покојног председника ..

Дајте веронауку и црква неће да се буни за 5 Октобар , чиста издаја ..после је закукао али кукао је и Јуда када је издао Христа
 
То је чињеница , десило се када је Ђинђа ђаво преговарао са црквом и патријархом за државни удар .патријарх је тражио веронауку у школама за покојног председника ..

Дајте веронауку и црква неће да се буни за 5 Октобар , чиста издаја ..после је закукао али кукао је и Јуда када је издао Христа

Dajte još i pare i crkva će da blagoslovi novog cara.
 
Dajte još i pare i crkva će da blagoslovi novog cara.
црква је продала покојног председника и то је истина ..али , након свега што је за њу урадио то је био нож у леђа нико не може да спори да је црква процветала за време покојног председника и тако да му врате ..чиста издаја али, верујем да је после дошло до покајања и то прихватам као истину.

Није закукао само патријарх , него цела Србија
 
Kome je reko , DjurU Zagorcu himself ?

Nebitno. Uglaviš ovaj totalni crap između stanijinih sisa i lamenta nekog džibera nad skucanim džipom na svom portalu ,onaj kome je namenjeno zadrži to negde u patrljcima moždane mase koja je na raspolaganju za nešto drugo osim da registruje ko je koga dohvatio u zadruzi i eto ga za 5 godina na nekom forumu gde se to postavi kao neoboriva istinu sa onim ultimativnim dotraki argumentom "it is known" , pa ti troši energiju da retardu objasniš da je to čisto sranje ako si dovoljno zaludan.
 
покојни председник се до смрти борио за свој народ и због те борбе је био убијен
Jeste. Borio se za svih 500.000 izbeglih iz Krajine i svih 500.000 izbeglih sa Kosova

Jer ih on nije izdao

Nego je Patrijarh izdao S.Milosevica
 
црква је продала покојног председника и то је истина ..али , након свега што је за њу урадио то је био нож у леђа нико не може да спори да је црква процветала за време покојног председника и тако да му врате ..чиста издаја али, верујем да је после дошло до покајања и то прихватам као истину.

Није закукао само патријарх , него цела Србија
Поштујем ја твоје идеолошко опредељење, али више поштујем истину.

Када је скупштина изгласала закон да се манастирима на КиМ врати земља, Слоба, као претседник, је одбио да потпише тај закон.

Сада ту земљу крчме Шиптари, тако ти је то кад те идеологија тресне по глави.
 
То је све исувише блиска прошлост да би се о њој релаксирано могло разговарати. О Милошевићу и даље много тога не знамо, а патријарха Павла у многоме још не разумемо. А писања Ало-а нам свакако ни у једном неће помоћи.
 

Back
Top