Kucni ljubimci u,ZR-u.

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
:zcepanje:
Mi juče u šetnji, pored nadvožnjaka sreli jednog ooogromnog šarca! Prelep je!
Idu nam u susret, gazda kaže: "Što se nas tiče, nemojte se plašiti!" Nisam ni stigla da odgovorim, a on sam kaže: "Vidim, i što se vas tiče!"
Baš su se slatko iznjuškali :heart:
A pas - savršenstvo! I po izgledu i po naravi!

utvar

Primećen član
Poruka
862
Kobra.
Nova ženka u našoj odg.
uindzmthp0p1ym4gk2wc.jpg

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
...a vredelo bi da probaš,da "bleneš" u nju dok se hrani ( izvini na izrazu,ali tako izgleda :rumenko:;) ).
Kontra psihologija često urodi plodom. Da vidiš kako im je neprijatno tada.;):eek::mrgreen::rotf:
Ne treba da se izvinjavaš, izraz je krajnje adekvatan! :zcepenje:
A nju baš briga!
Kad dobije hranu u posudu, zaroni glavu i ne diže je dok sve ne oliže. I uopšte se ne uzbuđuje taman i sekire da padaju.
Pazi ovo:
dona-dinjak-1.jpg

utvar

Primećen član
Poruka
862
Coolerka.
Briga nju koj joj zalogaje broji. Bitno je da ih ona krka.:ok::super:

Naš podmladak je po tom pitanju poprilično "otkačen". Čim se nakrkaju udare po zezanju.:whistling:
Nemoguće je držati ih mirnim neko vreme posle obroka,pokušavao sam da im dam lekciju ( praktično :per::rumenko:) ali bez uspeha.I dalje prave ###darije redovno.

Podmladak.

f26ng2q0fgnvh4voolcd.jpg

Ženkica.

oj6gjifcss6grtbbuzvu.jpg

Mužjačić.

vzyje40wnknxepe7b.jpg

Jurcanje sa Tobijem ( Tobi-taxi...izuzetna mašina za tamanjenje pacova,krtica,tekunica,lasica i ostalih glodara).

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.