Krstarica 777

nema, ovde bez auta nemas nista. Najbliza prodavnica mi je 5km od mene.

Ovo me podsjeti na onaj vic kad su vodili nekog đeda iz okoline Drvara u Beograd poslije drugog svjetskog. Pa prvo išli konjskim kolima, pa onda ćirom, pa šinobusom i kad su konačno stigli poslije tri dana reče on:" Lijep je Beograd samo je malo zabačen."
Šta je 5500$? Ladno bi mogao ovdje da se izoperišeš cijeli i da ti ostane para ;)
 
No, moj danasnji dolazak nije imao bas tu svrhu da se izjadam(iako stvarno to mislim), vec da nasem vodji ove teme(Baltazaru, ako je on jos vidja i ako je ovo jos nasa teme :) ) cestitam rodjendan!
Lepo je da sam u mogucnosti da Vam cestitam jos jedan rodjendan kao clan zajednicke brodske grupe ;) ! Zato Vam Dru i ja zelimo sve najlepse i najbolje i da pronadjete puno novih mornara ;) !
Srecan rodjendan ;) !
 
Uzgred, cestitka je bila moj 888 post(to da se ne izostavi), ali ovom prilikom bih da cestitam i Iki-ju rodjendan, posto sutra necu biti u mogucnosti da svratim :) !
Zato, IKI, i tebi, Dru i ja zelimo sve najlepse i najbolje od srca :) !
 
Pozdrav posado!
Vidim, pusta nam je ladja... eto, ni ja nisam stigla da svracam... sve neki problemi...
Srecan rodjendan v.v.Ilicu! Srecan rodjendan Iki! :)

ha, tek sad vidim da je moja pretpostavka za pticicu ispala resenje zadatka!
ps. kapetane, kad sam pisala u mnozini, mislila sam na sve mornare koji su se osecali slicno (desava mi se da pisem u mnozini, mada pisem u svoje ime... to vucem jos iz srpskog iz osnovne :) )
 
zamislite da imate na stolu (umesto rucka), poredjanih 100 novcica od kojih su 10 okrenuti na "pismo" dok su ostali okrenuti na "glavu"... kako podeliti novcice na dve gomile tako da na obe bude jednak broj pisma i glava
ako ne smemo da ih okrecemo - mozemo da onih preostalih 90 koji su okrenuti na "glavu" poredjamo po 9 jedan na drugi.... pa ce se videti samo 10 "glava". (ja volim da redjam novcice... kao baja patak :) )
 
No, moj danasnji dolazak nije imao bas tu svrhu da se izjadam(iako stvarno to mislim), vec da nasem vodji ove teme(Baltazaru, ako je on jos vidja i ako je ovo jos nasa teme :) ) cestitam rodjendan!
Lepo je da sam u mogucnosti da Vam cestitam jos jedan rodjendan kao clan zajednicke brodske grupe ;) ! Zato Vam Dru i ja zelimo sve najlepse i najbolje i da pronadjete puno novih mornara ;) !
Srecan rodjendan ;) !
Hvala na cestitci!! Nisam verovao da ce se neko setiti.;)
Ne izlazim na palubu jer nemam pristup na internet odkako sam se preselio u drugi deo PodPalublja.:p Intra treba da mi uredi veze sa ladjom ali verovatno jos nema vremena. Isto kao i ja. Trenutno sam na jednom gusarskom brodu sa koga vam se javljam, tek toliko da znate da sam jos uvek zatrpan poslovima oko rekonstrukcije svoje kabinë, Sada nisam u stanju ni da procitam sta se sve desavalo na ladji dok sam bio odsutan. Nadam se da cu posle Nove Godine moci ponovo da se ravnopravno ukljucim u plovidbu
Sve vas mnogo pozdravljam do sledeceg javljanja.
Ako u ovom postu pronadjete neke stamparske greske znajte da sam pisao sve bez naocara,:lol: :lol: :lol:
 
Draga posado,

Dugo nas nije bilo, bili smo pomalo odsutni i zauzeti. Evo svratili smo da vam svima pozelimo srecnu novu 2008. Zelimo vam mnogo zdravlja, srece, uspeha, mirno more i suncan horizont...



Proximo, zao nam je zbog udesa koji ste ti i Bunny imali. Nadam se da je sad sve u redu. Zelim vam u novoj godini mirne puteve i vise srece za volanom.

Iki i V. Ilicu zelimo srecan rodjendan. Nadamo se da se ne ljutite zbog zakasnjenja.

Veliki pozdrav svima i minro mire!
 
srecna nova godina i predstojeci praznici! izvinjavam se sto kasnim...nadoknadicu nadam se :D
zelim vam svima sve najbolje, i puno zanimljivih trenutaka, da vam ne bude dosadno, i da pomazemo svetu i dalje u nasoj ladji svi zajedno :D
 
zamislite da imate na stolu poredjanih 100 novcica od kojih su 10 okrenuti na "pismo" dok su ostali okrenuti na "glavu"... kako podeliti novcice na dve gomile tako da na obe bude jednak broj pisma i glava :)

polozajnici na ladji malo kasne, ali necemo im/mu/joj zameriti :D
ovo je trenutni zadatak..
mala napomena...onaj koji resava ima povez preko ociju i rukavice...:)
 
поздрав капетанима,морнарима, кормиларима а и албатросима. Да покушам везаних очију да одбројим 50 новчића. како год иг одбројим на обе гомиле ће бити по 50 глава и 50 писама.
 
pozdrav kapetanima, kormilarima, mornarima i ostalim okobrodnim zivuljkama. Da pokusam da vezanih ociju odbrojim 50 novcica. Kako god ih budem odabrao na obe gomile ce biti tacno po 50 glava i isto toliko pisama.
 

Back
Top