Krstarica 777

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Helena, ja gde god da se pojavim ono ti ... :-D

Pa, kad me tako lepo moliš ... :-D Naravno. Samo posle, ako lađa potone ... It's on you. :lol:
Zašto toliki pesimizam? Naša ladja ne može da potone, to sam ti već rekao. Svi gusarski brodovi tonu, pogledaj samo spisak brodova na prvoj stranici. Naša ladja je još i modernizovana. Stara verzija se zove Problem za Osnovnu školu. Pročitaj po koju stranicu od početka pa se javi kapetanu Jeele da te zvanično primi u mornare.:p I dobrodošla.;)

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Evo Helena nam je poslala i sliku sa drugog venčanja. Siromaha je napustila kada je prestala ljubav. Sada ima bogataša ali ovaj je malo škrt na darovima. Heleni to ne smeta. Čeka svoj trenutak (da stari odapne :lol: )
12-svatebni.jpg

Elle

Poznat
Moderator
Poruka
9.063
Zašto toliki pesimizam? Naša ladja ne može da potone, to sam ti već rekao. Svi gusarski brodovi tonu, pogledaj samo spisak brodova na prvoj stranici. Naša ladja je još i modernizovana. Stara verzija se zove Problem za Osnovnu školu. Pročitaj po koju stranicu od početka pa se javi kapetanu Jeele da te zvanično primi u mornare.:p I dobrodošla.;)
Nije pesimizam nego cinizam :lol: (i to na moju adresu :wink:)
Da, u toku sam već duže vreme. Pogledaću i ono ranije.
Muchas gracias. :-D

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.231
Evo Helena nam je poslala i sliku sa drugog venčanja. Siromaha je napustila kada je prestala ljubav. Sada ima bogataša ali ovaj je malo škrt na darovima. Heleni to ne smeta. Čeka svoj trenutak (da stari odapne )
hm... ti mislish na ovaj nachin da me uvuchesh u prichu? vazi, kad budem imala vremena svraticu pa cesh imati shansu da provocirash...

proximo

Ističe se
Poruka
2.233
Bunny i ja smo imali udes nocas. Nama nikako da se slegne ovde. Kako smo dosli u USA samo imamo probleme. Nocas nas je crnkinja pokupila na raskrsnici. Imala je crveno svetlo i nije stala vec udarila u Bunny stranu. Ona je dosta ugruvana, glavom je razbila svoj prozor. 3 puta smo se okrenuli na putu a zatim smo stali. Nakon vazdusnih jastuka ja sam osetio miris kao kada metal gori pa sam pomislio da je auto zapaljeno pozadi. Pokusao sam da zovem Bunny ali ona nije reagovala posle treceg puta je samo pomerila glavu nakon cega sam je uspeo preko svog sedista izneti i udaljiti od kola i staviti na travu i fiksirati vrat. Nije mogla da oseca noge ni ruke. Sest auta policije 2 vatroganse i 2 ambulanta auta i helikopter su dosli. Ja nisam osecao nista da me boli samo mi je bilo stalo da se postaram oko nje i da vidim je dobro.Nju su odvezli u bolnicu a ja sam ostao sa policijom. Nakon sat vremena su i mene odvezli i nakon sto sam video Bunny da je dobro onda su poceli i meni bolovi u vratu i glavi. Predpodstavljam da je kod mene stres blokirao sve do tad ali u bolnici me je sve stiglo. Oboje smo bili oko 7 sati i imali skeniranje celog tela plus magnetnu rezonancu. Oboje smo dobro sada sem sto smo ugruvani. Ja sam cak i radio danas. Devojka koja me je udarila je priznala krivicu da je bila na crvenom tako da sve troskove snosi njeno osigruanje.

Ovo je treci udes ove godine koji je bunny imala, a pored toga je imala i 4 oruzane pljacke u banci u kojoj radi. Pitam se dokle ce ovako sa ovim glupostima.

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
:shock: :shock: :shock: :shock:

samo da ste zivi...
nije ta america zdrava...kakva god bila...nije zdrava...kad napises i rezimiras ovako sve...
i ti radis k'o da nemas dusu!
nije to zdravo...ako se isplati, da li je to dovoljno...?
eh... :( :( :shock:

proximo

Ističe se
Poruka
2.233
Ovako je bilo:

A ovako je sada:

A devojka koja nas je udarila je vozila ovo:

Ona je 86. godiste, ima malu bebu i sto je najgore vozila je auto koje nije osigurano, sto bi ovde rekli bez inzuransa. Tako da jedini nacin da nam ona nadoknadi stetu i je da je tuzimo. Ali ako je tuzimo ona ce otici u zatvor jer ovde je ilegalno voziti auto bez osiguranja a ja to ne zelim jer ima malu bebu a nema muza i to nebih voleo nikako. Troskovi u bolnici koje smo napravili zdena i ja te noci su blizu 7000 dolara. E sad mozete zamisliti kao to sve ovde ide. Moje auto je procenjeno kao 100% unisteno jer je sasija iskrivljena i srednji stup izmedju vrata slomljen plus vazdusni jastuci moraju ponovo biti napunjeni sto bi sve ukupno kostalo da se popravi oko 6-7 hiljada. E sad dobra strana je sto zdena i ja imamo inzurans na nasem autu pa smo 100% pokriveni tako da ce nam dati novac za novo auto a uzeli smo i advokata da isteramo i novac za nase troskove u bolnici.
Sa devojkom smo pricali ona je ponudila da plati iz svog dzepa ali ni ja ni zdena nemamo srca da uzmemo od nje toliko novca jer je mlada, nije udata a ima i bebu.

Cudno je to sve ovde.

intra

Poznat
Poruka
7.145
Bunny i ja smo imali udes nocas. Nama nikako da se slegne ovde. Kako smo dosli u USA samo imamo probleme. Nocas nas je crnkinja pokupila na raskrsnici. Imala je crveno svetlo i nije stala vec udarila u Bunny stranu. Ona je dosta ugruvana, glavom je razbila svoj prozor. 3 puta smo se okrenuli na putu a zatim smo stali. Nakon vazdusnih jastuka ja sam osetio miris kao kada metal gori pa sam pomislio da je auto zapaljeno pozadi. Pokusao sam da zovem Bunny ali ona nije reagovala posle treceg puta je samo pomerila glavu nakon cega sam je uspeo preko svog sedista izneti i udaljiti od kola i staviti na travu i fiksirati vrat. Nije mogla da oseca noge ni ruke. Sest auta policije 2 vatroganse i 2 ambulanta auta i helikopter su dosli. Ja nisam osecao nista da me boli samo mi je bilo stalo da se postaram oko nje i da vidim je dobro.Nju su odvezli u bolnicu a ja sam ostao sa policijom. Nakon sat vremena su i mene odvezli i nakon sto sam video Bunny da je dobro onda su poceli i meni bolovi u vratu i glavi. Predpodstavljam da je kod mene stres blokirao sve do tad ali u bolnici me je sve stiglo. Oboje smo bili oko 7 sati i imali skeniranje celog tela plus magnetnu rezonancu. Oboje smo dobro sada sem sto smo ugruvani. Ja sam cak i radio danas. Devojka koja me je udarila je priznala krivicu da je bila na crvenom tako da sve troskove snosi njeno osigruanje.

Ovo je treci udes ove godine koji je bunny imala, a pored toga je imala i 4 oruzane pljacke u banci u kojoj radi. Pitam se dokle ce ovako sa ovim glupostima.

E baš vas hoće :( ništa osim da vam poželim da valjda i tamo važi ono 3 puta nesreća

marah

Zainteresovan član
Poruka
291
Hej,kapetane! ja se javljam da pozdravim samo, a za koji dan cu se javiti na duznost (konacno...).
Citali smo ove proximove postove, pa smo se malo oneraspolozili...
A sta je sa v.v.ilicem?... ni njega nesto nema...
a pticica ce nam uginuti u kamenu... mozda bi mogli da joj sipaju pesak polako ...ili neke kamencice?

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
Hej,kapetane! ja se javljam da pozdravim samo, a za koji dan cu se javiti na duznost (konacno...).
Citali [/B]smo ove proximove postove, pa smo se malo oneraspolozili...
A sta je sa v.v.ilicem?... ni njega nesto nema...
a pticica ce nam uginuti u kamenu... mozda bi mogli da joj sipaju pesak polako ...ili neke kamencice?

pisete u paru to? mi na ladji nesto nismo upuceni :razz: :D :D

tako je! DkJm je polako sipao pesak i podigao dno i ona je izletela i nastavila svojim putem, dok se DkJm vratio srecan na ladju sa poljupcem od Dru :)

intra

Poznat
Poruka
7.145
Proximo kakva je ono jeftina imitacija alu felni :lol:
Koje je auto uopšte u pitanju nemogu da provalim. Mornari poslije vježbi oblikovanja na svježem morkom vazduhu pretpostavljam da vam se apetit vratio, danas imamo poparu i cicvaru za doručak, za ručak pasulj sa nogicama i palačinke sa džemom od šipka.

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
aaaaa :D shipak...jedan od omiljenih XD :lol:
evo zadatka uz rucak...
zamislite da imate na stolu (umesto rucka), poredjanih 100 novcica od kojih su 10 okrenuti na "pismo" dok su ostali okrenuti na "glavu"... kako podeliti novcice na dve gomile tako da na obe bude jednak broj pisma i glava :)

proximo

Ističe se
Poruka
2.233
Proximo, ima li nekih novosti, kako ide naplacivanje stete?? Poz
Moje auto su procenili oko 13 500 hiljada i poslali cek. Srecom da sam jako dobar sa dilerom s koji mi je prodao to auto ( pakistanac ) i on mi je na aukcijiuzeo isto auto mladje godinu dana 2005 sa 10 000 milja manje nego sto je moje imalo za 10 600. Prilicno dobar dill a?;-) Jos sam izvuako nesto i dobro iz ove nesrece a?
Razun iz bolnice mi je stigao, 5 500. I to ce inzurans pokriti. Ali sad imam vece bolove vrata i ledja nego ranije.Imam neke terapije 3 puta sedmicno i sto je najgore masazer je gej pa da poludis. :D

Proximo kakva je ono jeftina imitacija alu felni
Koje je auto uopšte u pitanju nemogu da provalim
Tojota korola. Ponekad se pitam da li to zaista trosi benzin ili vazduha 90% i 10 benzina. Rezervoar je 41 litar a predjem s tim blizu 550km. Alu felne a? heheh, verujes da nemam vremena da razimsljam o tome mnogo sad. Posle nove godine ako bude sve ok planiram uzeti jos jedno auto na kredit tako da mogu vise srediti taj fax i promeniti posao naci nesto bolje. nema, ovde bez auta nemas nista. Najbliza prodavnica mi je 5km od mene.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.