Krstarica 777

hemicari

Primećen član
Poruka
571
Hej, proxi, gde si ti? Mi smo se vec bili zabrinuli sto te nema... Sta nam se desilo sa Tajnim dnevnikom?

Btw, ja sam se bacila na posao, citam online tutorials, ucim, polako napredujem. Radim u GIMP-u, digla sam ruke od Photoshop-a. Ipak je bolje besplatno, a legalno... :)

Veliki pozdrav!

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
proximooooooooo :D :D :D
uf sto ste mi nedostajali svi...
vidim da je mnogo tiho nesto, ali...

meni adresa za tajni dnevnik ne radi...mozda je ukinuto...
elem, sto se tice ladje, ja ozbiljno razmisljam da dovedem u red nas brodski dnevnik :D :D da sve bude zapisano :D

pokusala sam da nadjem neku sliku koja ce opisati podrobnije situaciju DkJm-a i Dru...
ali za sada su tu samo reci...
znaci setali su se obalom...pescanom...sa jedne strane je more...sa druge vec ima vegetacije (po neka palma :D )...ne mnogo naravno...ali eto nasla se i stena sa nekom dubljom pukotinom... :)

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Helena nam je, sa malim zakašnjenjem, poslala sliku sa venčanja na Aleutskim ostrvima. Izabrala je siromaha iz ljubavi.
77-svatebni.jpg

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Sram te bilo, kakve to slike postavljaš.
Tu sad treba sa strane da stoji crveni kružić sa brojem 18, kao ono na TV-u.
:D
Slike su postavljene na ladji a tu nema protivprirodnih cenzura. A drugo! Pošto je Helena kao ravnopravan član posade sliku poslala, ona mora biti objavljena. Da si nam se pridružila na putovanju bilo bi ti sve jasno. Ovako, kao slepoj putnici, sekvence će ti verovatno biti ponekad nerazumljive.:lol: :lol: :lol:

Elle

Poznat
Moderator
Poruka
9.063
Slike su postavljene na ladji a tu nema protivprirodnih cenzura. A drugo! Pošto je Helena kao ravnopravan član posade sliku poslala, ona mora biti objavljena. Da si nam se pridružila na putovanju bilo bi ti sve jasno. Ovako, kao slepoj putnici, sekvence će ti verovatno biti ponekad nerazumljive.:lol: :lol: :lol:
I dobro je (po vas) što sam slepa putnica pošto bih vas, kao što vidiš, sve protivprirodno cenzurisala. :-D

proximo

Ističe se
Poruka
2.233
Hej, proxi, gde si ti? Mi smo se vec bili zabrinuli sto te nema... Sta nam se desilo sa Tajnim dnevnikom?

Btw, ja sam se bacila na posao, citam online tutorials, ucim, polako napredujem. Radim u GIMP-u, digla sam ruke od Photoshop-a. Ipak je bolje besplatno, a legalno...

Veliki pozdrav!
Super sto si zainteresovana za web i graficki dizajn samo imam jednu primedbu malu. Gimp besplatan i legalan se ne moze porediti sa Photoshop-om, sa Corelom ili sa paintshop pro ili sa Maya softerom. Da se kupi bilo koji od ova tri, potrebno je mnogo novca ali, postoje i oni koji smatraju da digitalni podatci trebaju da budu besplatni i dostupni svima jer nisu realni i materijalni.;-) Zamisli samo kada bih na svom kompijuter imala sve programe legalne i da si ih platila. Sama vista je u pocetku kostala 400 dolara. Ja je imama za dz. Photoshop zadnja verzija je skoro dva puta skuplji ovamo, dalje office je negde oko 200 dolara, a to je samo osnovno sto treba da imas na kompijuteru, najosnovnije stvari sto ce te kostati preko 1000 evra za sta? Za 3 cd? ;-)
A sve mozes naci dzabe.

Evo ti mali primer za gimp, na predhodnoj stranici imas sliku koju sam postavio. Uzmi i izoluj mene sa macem ostalo sve neka bude blea pozadina. Merki koliko ce ti trebati da to uradis. U photoshopu bi meni trebalo manje od 30 sekundi.

proximo

Ističe se
Poruka
2.233
proximooooooooo
uf sto ste mi nedostajali svi...
vidim da je mnogo tiho nesto, ali...

meni adresa za tajni dnevnik ne radi...mozda je ukinuto...
elem, sto se tice ladje, ja ozbiljno razmisljam da dovedem u red nas brodski dnevnik da sve bude zapisano

pokusala sam da nadjem neku sliku koja ce opisati podrobnije situaciju DkJm-a i Dru...
ali za sada su tu samo reci...
znaci setali su se obalom...pescanom...sa jedne strane je more...sa druge vec ima vegetacije (po neka palma )...ne mnogo naravno...ali eto nasla se i stena sa nekom dubljom pukotinom...

Kad zako`vam i jelleeeeceeeeeeee... netreba mi nano.heheh
DI SI MEDENA;-)
sta ima novo kod tebe?

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
opste odusevljenje kad proximo svrati :D :D
kod mene je sve u redu...
jos uvek stojim na kutijama dok kormilarim...eh, sta su geni :D ...

jeele:
Dru i DkJm su setali pescanim plazama dok nisu prosli pored nekog kamena i culi cvrkut pticice...
kad su prisli da vide sta je, pticica je upala u prorez jednog kamena i nije mogla da poleti napolje...
Dru je bilo strasno zhao i nije htela da ostavi pticicu. DkJm je shvatio da se nece pomeriti dok ne izbave pticicu...
ipak, vratili su se na ladju nasmejani i zadovoljni.
Kako su izbavili pticicu?

pukotina nije kompletna pukotina jer nema otvor sa strane, stoga ima karakteristike rupe XD mislim da je ovo patent...kvazi-pukotina/rupa :lol: :lol:

marah

Zainteresovan član
Poruka
291
Cao, posado draga!
Ja jos uvek nemam net kod kuce, pa cu se javljati kad mogu...
A sto se tice pticice...hmmm.
Mogli bi ili da se bave kamenom ili da nesto rade sa samom pticom: posto za kamen nemaju alat tesko da bi mogli da ga razbiju (a i povredili bi pticicu)...mada, posto su oni hemicari, mozda znaju nesto da smuckaju pa da to (neka so, jod, sta vec...) nagrize kamen! Sa druge strane, ako ne mogu nista kamenu, preostaje da nekako dohvate pticu...npr. da joj pruze nesto sto ona jede, pa kad ona recimo nekog crvica jako uhvati kljunom onda da je izvuku....
...a? Sto sam nadahnuta na trabunjanje danas... Ajde da vidimo u kom razmisljanju ima vise logike...
ljubim vas :)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.