Kriza nesviđanja

U jeste
Zamisli šta se desilo
Izašla sa nekim tipom koji mi je slao svoje slike iz teretane, sve kul, top itd. Iz kanca, vidi se ozb poslovni čovek itd
Međutim, čim sam ga videla shvatih da je... Ne mogu da opišem, previše extra? Previše nema kapaciteta za bliskost sa mnom.. Ma nemam pojima, tek odmah mi se nije svideo iz potpuno nejasnih razloga. I što je više pričao o uspesima na poslu, sa ženama onako ovlaš pominjući, tako mi je bio odbojniji, opet ne znam što. Imam osećaj da me taj ništa ne bi kapirao in bed.
E tu sad meni nešto nije jasno. Mislim ako ne pitam previše lično , ne bih da pitam previše lično, ali eto razgovaramo opušteno.
Na osnovu čega ti se dopao pre viđenja? Kako je moguće onda da ti bude odbojan a bez nekog racionalnog razloga , još ako je prvi susret - unervozi se čovek , možda mu i nije bio neki dan, ljudi nekad i nisu svoji dok se ne opuste ?
Možda ti se i nije dopao u startu?
 
Сенсеи је био међу првима који се бавио твојим проблемом, први за којег се може рећи да се наместио. Ниси имала проблем с њим.

И немој да нас стављаш све у исти кош. Ни да представљаш као неки озбиљан грех то што је неко хтео да се позабави твојим проблемом. Не иде ти у корист. Сама себи ствараш претерано негативну слику окружења у којем живиш. И после се питаш што ти се нико не свиђа :eek:
Moram da se ubacim. Paula nije tražila da joj rešavamo probleme, pitala je da li postoje ljudi koji se teško zaljubljuju i da, postoje , javili su se i na temi.
Ono što se potom desilo na temi i od čega mi je iskreno muka je jedna opšta nekultura.
Mnogo je važno u životu ne biti se**nja.
 
Moram da se ubacim. Paula nije tražila da joj rešavamo probleme, pitala je da li postoje ljudi koji se teško zaljubljuju i da, postoje , javili su se i na temi.
Ono što se potom desilo na temi i od čega mi je iskreno muka je jedna opšta nekultura.
Mnogo je važno u životu ne biti se**nja.

Знам ја врло добро шта је она написала у уводном посту али ти мораш да узмеш у обзир следеће две ствари.

1) Ретко која тема на форуму је таква да се њени учесници строго држе уводног поста. Сами постављачи често немају проблем с тим.

2) Паула је сама дала знак, врло рано на овој теми, и то у интеракцији са другим модератором, који је сам дошао и коментарисао могуће узроке њеног проблема, да је у реду бавити се узроцима датог проблема како у њеном тако и у општем случају.

Уосталом, ти си јој САМА поставила неколико питања и коментарисала њену ситуацију.
 
Знам ја врло добро шта је она написала у уводном посту али ти мораш да узмеш у обзир следеће две ствари.

1) Ретко која тема на форуму је таква да се њени учесници строго држе уводног поста. Сами постављачи често немају проблем с тим.

2) Паула је сама дала знак, врло рано на овој теми, и то у интеракцији са другим модератором, који је сам дошао и коментарисао могуће узроке њеног проблема, да је у реду бавити се узроцима датог проблема како у њеном тако и у општем случају.

Уосталом, ти си јој САМА поставила неколико питања и коментарисала њену ситуацију.
U kom to tačnom momentu sam ja, takođe omalovažavala sagovornika?
 
Pa realno. Vecina se nekako upuva. Prebace se na druzenja od rodjendana do slava. Pocnes da bezis od takvih ljudi da te ne smore.
Ne smaraju me, ali je momenat kad shvatim da izmaštani lik sa lepim i stvarnim licem ima uvek više da mi ponudi od svega novog, za mene je dosta da ne tražim ništa drugo i novo.
Neću da trošim uzaludno ni oči, ni uši, a najmanje svoje vreme na nešto "ispod svog standarda".
Treba svakom neko?
Kod mene to ne pali jer sam svakako neka dualna ličnost, ali mi je ipak drago da Forum funkcioniše pa ne moram da izigravam stranu A i stranu B.
C je već extra, tj. višak.
Sa tuđim ljudima nemam ništa. Možda "Zdravo!" ili "Dobar dan!", ali uglavnom ni toliko. Ni na čijeg muškarca nikad nisam pretendovala. Podložni samo čekaju... nebitno je da li je neka druga, ili ja. Bacio bi oko na bilo šta, realno, jer mu nešto u životu nedostaje. Meni ništa ne nedostaje.
Nisam delić slagalice. Slagalica sam, i to ne bilo kome ko naiđe!
 
Ne smaraju me, ali je momenat kad shvatim da izmaštani lik sa lepim i stvarnim licem ima uvek više da mi ponudi od svega novog, za mene je dosta da ne tražim ništa drugo i novo.
Neću da trošim uzaludno ni oči, ni uši, a najmanje svoje vreme na nešto "ispod svog standarda".
Treba svakom neko?
Kod mene to ne pali jer sam svakako neka dualna ličnost, ali mi je ipak drago da Forum funkcioniše pa ne moram da izigravam stranu A i stranu B.
C je već extra, tj. višak.
Sa tuđim ljudima nemam ništa. Možda "Zdravo!" ili "Dobar dan!", ali uglavnom ni toliko. Ni na čijeg muškarca nikad nisam pretendovala. Podložni samo čekaju... nebitno je da li je neka druga, ili ja. Bacio bi oko na bilo šta, realno, jer mu nešto u životu nedostaje. Meni ništa ne nedostaje.
Nisam delić slagalice. Slagalica sam, i to ne bilo kome ko naiđe!
Ma samo sam rekao da parovi umeju da budu dosadni za druzenje. Ne svi doduse.
 
Ma samo sam rekao da parovi umeju da budu dosadni za druzenje. Ne svi doduse.

99% su dosadni. Čim mi neka žena počne sa :"Onaj MOJ, to i nešto to (ali obavezno podgrubljivo)...", pa ga ismevaju... dolazi mi na pamet da ih prosto šamaram ili čak davim.
Naravno da ne radim to, ali "onaj moj" je u mom svetu iznad svih ostalih. Znaš kad bih započela sprdačinu na njegov račun u ženskadiji? Neka je stvarno najgori, za mene je najbolji!
Prva koja bi mi nešto zanovetala oko mog životnog izbora bi bila odmah etiketirana-ili da ga želi, ili mene hoće da maltertira.
Izabrala sam ga samo za sebe i sa velikim razlogom-marš, bre! Ti imaš neko mišljenje o njemu u mom prisustvu? Gledaj sebe i ućuti!
 
99% su dosadni. Čim mi neka žena počne sa :"Onaj MOJ, to i nešto to (ali obavezno podgrubljivo)...", pa ga ismevaju... dolazi mi na pamet da ih prosto šamaram ili čak davim.
Naravno da ne radim to, ali "onaj moj" je u mom svetu iznad svih ostalih. Znaš kad bih započela sprdačinu na njegov račun u ženskadiji? Neka je stvarno najgori, za mene je najbolji!
Prva koja bi mi nešto zanovetala oko mog životnog izbora bi bila odmah etiketirana-ili da ga želi, ili mene hoće da maltertira.
Izabrala sam ga samo za sebe i sa velikim razlogom-marš, bre! Ti imaš neko mišljenje o njemu u mom prisustvu? Gledaj sebe i ućuti!
Tako je bre. Cus "onaj moj" ko da je ker. Onaj moj roki pisa po tepisu.
A steta covece.
 
Da li je još neko u krizi nesviđanja?

To je ono kad vam se hronično niko ne sviđa 😁

Suprotnost onima koji su blagosloveni da se lako zainteresuju 🙂.

Gde ste u tom spektru?
Lako je naći razloge da ti se neko ne svidi. Naći načina da izađeš na kraj i uživaš sa nekim ko ima kvaliteta, to je već malo teže.
Što se mene tiče, negde sam na sredini u tom "spektru zahtevosti". Niti mi se svako dopadne, niti mi je svako odbojan.
 

Back
Top