Kriza nesviđanja

U jeste
Zamisli šta se desilo
Izašla sa nekim tipom koji mi je slao svoje slike iz teretane, sve kul, top itd. Iz kanca, vidi se ozb poslovni čovek itd
Međutim, čim sam ga videla shvatih da je... Ne mogu da opišem, previše extra? Previše nema kapaciteta za bliskost sa mnom.. Ma nemam pojima, tek odmah mi se nije svideo iz potpuno nejasnih razloga. I što je više pričao o uspesima na poslu, sa ženama onako ovlaš pominjući, tako mi je bio odbojniji, opet ne znam što. Imam osećaj da me taj ništa ne bi kapirao in bed.
Si ga ovjerila na koncu balade?

То вероватно мислите на себе, господине Квалитета. Превише сте високи за дотичну, је л тако беше? 183цм на 160 и нешто.

Но, поменута криза може да се протумачи на један мало другачији начин, наиме, као криза непостојања људи којима се дотична довољно свиђа.
1,7 m su minimum za ženu, kojoj bi radio djecu, bio u dugoj vezi ...

uvjek postoji iznimka,

Ako nešto kresne i razbukti se.
Netka inkognito povremena priča,
da razbijem monotoniju, kada sam na poslovnom putu.

Možda je problem u meni, jer sam dugo sa 1 ženom.

Možda se "pustim u promet i prokkurvam"....pa javim sa znanstvene strane kako se osjećam.

Kako netki kažu da "naletne pupak na pupak".

to je posledica prevelikog broja partnera
odnosno cestog menjanja partnera

tako se postaje otupeo i olupan, znaci ruiniran i unisten za sve sto je normalno
Ti lutaš bebo, @Paula suviše si se u menjanju i promiskuiteti polupala.

Percipiraš sve, na isti negativan način.

Put ti je u samostan, tko podvižnica.
U keliji, molitva, kruh, voda i

STROGI POST...

Da li je još neko u krizi nesviđanja?

To je ono kad vam se hronično niko ne sviđa 😁

Suprotnost onima koji su blagosloveni da se lako zainteresuju 🙂.

Gde ste u tom spektru?

Meni se retko neko svidi u smislu da se pomalo zaljubim, da se malo taj odvoji od mase. Oduvek je tako.
Najpre sam mislila da sam detinjasta, potom da sam nezrela...vodolija.

E, onda niotkuda, nicim izazvan, vidim nekog i tras, ko je ovaj, gde se ovaj krio....pa ostanem makar blago zaljubljena godinamaaa.
I ponovo bude mirna reka do sledeceg...koji mozda naidje za pet godina.

Na pogrešnom si onda mestu 🤣
Нисам први на теми. Али јесам први којем си ово горе рекла. Рекао бих да сам те увредио тиме што сам изјавио да је једна од могућности непостојање људи којима се довољно свиђаш. Али то није била увреда и фокус је више био на мушкарце него на тебе. Реченица има много дубљи смисао него што се можда на први поглед чини.

Нисам први на теми. Али јесам први којем си ово горе рекла. Рекао бих да сам те увредио тиме што сам изјавио да је једна од могућности непостојање људи којима се довољно свиђаш. Али то није била увреда и фокус је више био на мушкарце него на тебе. Реченица има много дубљи смисао него што се можда на први поглед чини.
Ne, samo si se prvi namestio.

Ljakse je koliko dajete sebi prava 🤗

Ne, samo si se prvi namestio.

Ljakse je koliko dajete sebi prava 🤗
Сенсеи је био међу првима који се бавио твојим проблемом, први за којег се може рећи да се наместио. Ниси имала проблем с њим.

И немој да нас стављаш све у исти кош. Ни да представљаш као неки озбиљан грех то што је неко хтео да се позабави твојим проблемом. Не иде ти у корист. Сама себи ствараш претерано негативну слику окружења у којем живиш. И после се питаш што ти се нико не свиђа :eek:

Mislim da to ima više veze sa krugom ljudi u kom se krećeš nego sa nečim drugim. Možda da promeniš i žensko društvo. Oko istih cura muvaju se non stop isti muškarci (ili bar isti tip muškaraca). Nekad čovek ni sam nije svestan koji kvaliteti u drugom čoveku su mu potrebni. Svi smo mi pomalo energetski vampiri

Сенсеи је био међу првима који се бавио твојим проблемом, први за којег се може рећи да се наместио. Ниси имала проблем с њим.

И немој да нас стављаш све у исти кош. Ни да представљаш као неки озбиљан грех то што је неко хтео да се позабави твојим проблемом. Не иде ти у корист. Сама себи ствараш претерано негативну слику окружења у којем живиш. И после се питаш што ти се нико не свиђа :eek:
Hvala ti na savetima 🌸

Back