Kriza nesviđanja

P jbga dodje peroid zasicenja. Podsvesno govori da treba odmoriti, iskulirati, mozda se i dobro naspavati, pustiti stvari niz vodu i ostaviti ono u prsima praznim da se ocisti. Ja ga cistim malim lepim stvarima. Pozelim ljude oko sebe s kojima nemam takvu relaciju. Prijatelji, druzenje, zezanje bez opterecenja i iscekivanja. I tada nisam zainteresovan za ljubavije bilo kakve, samo rasterecenje bez ikakvih dvosmislica ili insinuacija.
Prokletstvo je sto se bas tada, po pravilu, nacrta neka koja valjda nanjusi tu energiju, valjda i privuce ta vrsta stanja neopterecenosti i bez garda i nezainteresovanosti i hoce, hoce, hotjeu. A ja sam tada: ne diraj me.

Moras da budes Jarac. Znala sam to.
Venera nikada ne ide vise od 27 stepeni od Sunca.

Uklapa ti se karta u to kako pises.
draga frejo ne postoji planeta zaduzena za um...sa umom se rodis kao bozijim darom, mozes biti cak i tvrdoglava tupava bikcina...to ili imas ili ne. kao dnk.

zamisli, vladeta jerotic je bio lav..a svi znamo posvadjanost lavova i uma...izvinte lavovi, al ybg. :lol:

draga frejo ne postoji planeta zaduzena za um...sa umom se rodis kao bozijim darom, mozes biti cak i tvrdoglava tupava bikcina...to ili imas ili ne. kao dnk.

zamisli, vladeta jerotic je bio lav..a svi znamo posvadjanost lavova i uma...izvinte lavovi, al ybg. :lol:
Ja sam lav/djevac i nisam "posvađan".

Ti gajiš stereotipe i generaliziraš.
Jer su ti netki lavovi davnijeh dana,
preuzimali "plen"...

jer si zli djedica 70+.

Postoje i primeri monogamnosti. Retki su, ali ih ima.
Jednom nije pošlo kako treba, i to je to.
Moj jedan deda je takav. Lep čovek, čak najviše na njega ličim mentalno, a fizički nas vežu plava kosa i plave oči.
Nikad posle jedne raskinute veridbe nije tražio ženu za sebe, i ništa mu ne nedostaje.
Jedan je od retkih u familiji koji mi ne drži propovedi da je šteta, prava šteta.

Postoji, postoji...Merkur...posebno dobro postavljen Merkur, u nekoj udobnoj kuci. Kuci vazduha ili zemlje. Recimo u VI daje lekare. U
Blizancima, Devici...pa i u Vodoliji.
On je tu pozitivan, lepo mu je.

Kao Suncu u Lavu...recimo, u desetoj kuci, na vrhu neba.
Jung je bas fin primer Lava.
On je meni opozitna kombinacija Lav/Vodolija, mislim da mu je bas Merkur u VI.
Zato i jeste bio onakav sa zenama, njemu je Venera vodena, tu je uvek mutno.

Sta si ti, voda neka?

Postoji, postoji...Merkur...posebno dobro postavljen Merkur, u nekoj udobnoj kuci. Kuci vazduha ili zemlje. Recimo u VI daje lekare. U
Blizancima, Devici...pa i u Vodoliji.
On je tu pozitivan, lepo mu je.

Kao Suncu u Lavu...recimo, u desetoj kuci, na vrhu neba.
Jung je bas fin primer Lava.
On je meni opozitna kombinacija Lav/Vodolija, mislim da mu je bas Merkur u VI.
Zato i jeste bio onakav sa zenama, njemu je Venera vodena, tu je uvek mutno.

Sta si ti, voda neka?
Štovana kolegice, može li kratka inačica, crtica, glede mog horoskopa.

7.kolovoz (8)...1973...

7 i 15 ujutru, utorak, Niš,

Povjesni, carski grad Imperatora Konstantina.

Postoje i primeri monogamnosti. Retki su, ali ih ima.
Jednom nije pošlo kako treba, i to je to.
Moj jedan deda je takav. Lep čovek, čak najviše na njega ličim mentalno, a fizički nas vežu plava kosa i plave oči.
Nikad posle jedne raskinute veridbe nije tražio ženu za sebe, i ništa mu ne nedostaje.
Jedan je od retkih u familiji koji mi ne drži propovedi da je šteta, prava šteta.
To mi vise zvuci da nije covek hteo da se smara brakom.

Back