Kritike nove vlade(sve ovde)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
Dakle da zapocnemo maraton..potrajace;na ovoj temi mozete od danas pa do vecnosti da kritikujete Vladu Srbije koju cine SNS+SPS+URS.

Samo čekam one koji su bili za ovu Vladu:D

četvrtak, 28. jun 2012
Poskupljuje pet deficitarnih lekova

Odobreno povećanje cena pet deficitarnih lekova za koje ne postoji zamena, a koji se najčešće upotrebljavaju u zdravstvenim ustanovama, saopštilo Ministarstvo zdravlja. Reč je o pet-fluorouracilu u dva oblika, zatim o metildopu, furosemidu, aminofilinu i ranitidinu.

Link

Odobreno poskupljenje javnog gradskog prevoza u Kragujevcu

Link

Kompanija "Imlek" podiže cenu svojih gotovih proizvoda od 28. juna za jedan do tri odsto....

Link

Toplane traže poskupljenje grejanja

Zbog sve većih dugova i slabe naplate, toplane u Srbiji smatraju da je rast cena grejanja neophodan. Toplane duguju 29 milijardi dinara za potrošeni gas i mazut, a privreda i domaćinstva toplanama 23 milijarde

Link

Poskupljuje svinjsko meso

Link

Udar na kućni budžet - Građane Srbije na jesen, ali i krajem godine, čekaju nove cene brojnih namirnica, kao i grejanja, struje i gasa


Link


Gradski prevoz poskupljuje za preko 20 odsto?

Link

CENE DA SE SMRZNEŠ: Poskupelo meso, mleko, sokovi, pivo…

Link

:neutral:
 
Da nisi dirao te dobronamerne cika mudrosere. Oni rade od podneva do popodneva svakog bogovetnog dana da bi tebi bilo bolje i da umesto dual core postanes quatro core. A ti oba core okrenuo u kontre. :roll:

radim i ja za dva americka sajta i isplacuju me u $$$,zato sam ovoliko i prisutan na forumu..nezavistan sam od ekonomske situacije u drzavi u kojoj zivim:whistling:

mislis core 2quad?matoro i to
 
al su ti argumenti :D a pazi moje sada:

pravi-kumovi-copy.jpg


evo vam ga koalicioni partner..kum sa djidom..lopine,a?zna se ko je lepio ove plakate
:mrgreen:
 
Rano je za kritike.Sva sranya koja ovaj narod trenutno prezivljava i kaoja ce prezivljavati u narednom periodu su tekovine prethodne vlade.Ovoj novoj treba dati jedno pola god. vremena,pa onda udariti po kritikama...Vec vidim kao Tadic postaje novi Sloba.Kao sto je Tadiceva vlada imala obicaj da se izvlaci recima kao sto su:"nismo mi krivi za stanje u drzavi,vec nas je Milosevic upropastio...",tako ce i ova nova-Daciceva imati mantru:"kriza je tekovina katastrofalnog Tadicevog rezima i trebace nam godine da se oporavimo..."
 
Баш ме занима, зашто ,,(sve ovde)''?!
Лиценцно право, тема под закуп, да тема буде обимна, да ....



Nece ni moci sve ovde jer na forumu ima pacijenata koji ce svaki dan otvore po pet tema, na svaku novu vest je li ko iz vlade doruckovao, kako se slikao za novine, svaku debilnu izjavu vlade i slicno... to se zovu ekskluziva teme sa deset znaka uzvika na kraju :)
 

Баш ме занима, зашто ,,(sve ovde)''?!
Лиценцно право, тема под закуп, да тема буде обимна, да ....



ti bas nemas iskustva sa forumima,vidi se iz orbite:tako se to radi,recimo neki program pa sve ovde npr. Nero (sve ovde)

nemas iskustva sa netom za razliku od mene,ja zaradjujem $$$$ sedeci za kompom-pogledaj satnicu mojih tema pa razmisli koliko provodim za kompom,mislis da sedim zbog politike,ovih likova?
:mrgreen:
 
Rano je za kritike.Sva sranya koja ovaj narod trenutno prezivljava i kaoja ce prezivljavati u narednom periodu su tekovine prethodne vlade.Ovoj novoj treba dati jedno pola god. vremena,pa onda udariti po kritikama...Vec vidim kao Tadic postaje novi Sloba.Kao sto je Tadiceva vlada imala obicaj da se izvlaci recima kao sto su:"nismo mi krivi za stanje u drzavi,vec nas je Milosevic upropastio...",tako ce i ova nova-Daciceva imati mantru:"kriza je tekovina katastrofalnog Tadicevog rezima i trebace nam godine da se oporavimo..."

ti ko da si isao na casove kod djomle:D pa sta su dacic i njegov mega koridor man mrka radili sa tadicem 4 hebene godine?mrka se jeste alkoholisao i drljao bekutu ali od puteva nesto slabo :mrgreen: vidim da si iz ns-a,jer mozes da proveris visinu mosta kod beske,novoga,samo preskocis ogradu i otpustas krojacki metar:D

@snakes(da,tako se pise) pa ne moze sada demontaza i pad ispod cenzusa,to tek na sledecim izborima...koji baobab:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
1. Још увек није формирана Влада и по некима је питање да ли ће Динкић бити у Влади.
2. Ово нема везе са овом Владом већ пре са кризом и задуживањем претходне Владе
 
Dakle da zapocnemo maraton..potrajace;na ovoj temi mozete od danas pa do vecnosti da kritikujete Vladu Srbije koju cine SNS+SPS+URS.

Samo čekam one koji su bili za ovu Vladu:D

četvrtak, 28. jun 2012
Poskupljuje pet deficitarnih lekova

Odobreno povećanje cena pet deficitarnih lekova za koje ne postoji zamena, a koji se najčešće upotrebljavaju u zdravstvenim ustanovama, saopštilo Ministarstvo zdravlja. Reč je o pet-fluorouracilu u dva oblika, zatim o metildopu, furosemidu, aminofilinu i ranitidinu.

Link

Odobreno poskupljenje javnog gradskog prevoza u Kragujevcu

Link

Kompanija "Imlek" podiže cenu svojih gotovih proizvoda od 28. juna za jedan do tri odsto....

Link

Toplane traže poskupljenje grejanja

Zbog sve većih dugova i slabe naplate, toplane u Srbiji smatraju da je rast cena grejanja neophodan. Toplane duguju 29 milijardi dinara za potrošeni gas i mazut, a privreda i domaćinstva toplanama 23 milijarde

Link

Poskupljuje svinjsko meso

Link

Udar na kućni budžet - Građane Srbije na jesen, ali i krajem godine, čekaju nove cene brojnih namirnica, kao i grejanja, struje i gasa


Link


Gradski prevoz poskupljuje za preko 20 odsto?

Link

CENE DA SE SMRZNEŠ: Poskupelo meso, mleko, sokovi, pivo…

Link

:neutral:
Тема уопште нема смисла, јер влада још није званично ни формирана.
Мислим да би један лок био добро решење.
 
не љути се...само сам забринут за тебе.
какав проблем може да има особа која отворено, безочно лаже и тврди да је осоаба Б крива због нечега што ради особа А.
Верујем да ти није добро.Нудим помоћ, јави се.


А слика..па један од бивших председника владе Србије...али ти то не знаш...нису те учили у вечерњој школи

ti si dugo ovde na forumu i laprdas gluposti godinama..tebi je potrebna pomoc ozbiljna i strucna a ja se samo zahebavam

Верица Калановић свечано отворила 1.5км пута!!!!


http://forum.krstarica.com/showthread.php/547958-Верица-Калановић-свечано-отворила-1-5км-пута!!!!

i gde nadje nedica?on je spasao toliko srba pa proglasen izdajnikom a ti si se nasao da nekoga prozivas izdajnikom,za ove si gde vise ni trava ne raste a kamoli da ima srpske kuce..pishi qtu:mrgreen:
 
ti si dugo ovde na forumu i laprdas gluposti godinama..tebi je potrebna pomoc ozbiljna i strucna a ja se samo zahebavam

Верица Калановић свечано отворила 1.5км пута!!!!


http://forum.krstarica.com/showthread.php/547958-Верица-Калановић-свечано-отворила-1-5км-пута!!!!

i gde nadje nedica?on je spasao toliko srba pa proglasen izdajnikom a ti si se nasao da nekoga prozivas izdajnikom,za ove si gde vise ni trava ne raste a kamoli da ima srpske kuce..pishi qtu:mrgreen:

Ја ти, као медицински радник, само желим добро.
Чика у белом те неће повредити

А за Милана се распитај колико је спасао Срба и Словенаца
 
Ја ти, као медицински радник, само желим добро.
Чика у белом те неће повредити

А за Милана се распитај колико је спасао Срба и Словенаца

aa,sabrao si se od šoka pa kao sad odgovaraš..ti si medicnski radnik kao sto je djomla ekonomista:mrgreen:

nemoj ti mene uciti o Milanu nista,lep sam ti i napisao samo tvoj mozak to ne registruje-da se demokrate od 2000 godine nisu ponasale kao Nedić,Srba severno od Ibra ne bi ni bilo...pametnome dovoljno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top