KRITIČNO NA SEVERU U BOŠNJAČKOJ MAHALI SRBINU ODUZETE TABLICE

Ja samo kažem šta osećam prema tebi i to je moje demokratsko pravo a ako ti shvataš ovo bukvalno tvoj je lični problem.

u redu je mile. i ja tebi kazem, da to sto volis da pises je o.k. ali ako hoces da pises, valjalo bi prvo da citas ( sad ne mislim na postove na forumu, vec na neku knjigu ). to je nevazno.

ono sto je vazno i sto cu ti ponoviti jos samo ovaj put: tvoje pisanje ovde, iako pobudjeno najboljim namerama je STETNO. u dosta slucaja si izneo pogresne, preuvelicane, boga mi i cisto lazne informacije. dizao si tenziju ljudima ( i meni ) a posle bi se ispostavilo, sa prilivom tacnih informmacija, da smo se primali bez veze.

najbolji nacin da pomognes informisanju nas ovde ( a valjda ti je to cilj ) je da probas da prenosis proverene informacije, a ne rekla-kazala i da prestanes da dramis u situacijama gde drami mesta nema. opet ponavljam, opasnost za istinsku dramu je velika. ne trebaju nam tvoje lazne.
 
Oni su se zahvaljujući tome enormno obogatili pa svi imaju višespratne nove kuće radnje i firme a mi obični građani koji poštujemo vanredno stanje nemamo moć da im sudimo već jedino formiranjem nekih kaznenih grupa.Više smo puta išli da im zapretimo ali oni podižu bombe i kriju se iza KPS-a.

Ovaj histik bas razvaljuje sa glupostima. jel bre puliceru koliko ti imas godina?
 
Dok je u tom oduzimanju vozacke i tablica ucestvovao i srbin policajac
znak je da su srbi sa severa Kosmeta prodani i da je to tako dogovorio Tadic
a Borko potpisao.Tomislav Nikolic sad trenutno nema vremena zauzet je
precim poslovima ali proverice on sta su zuti sve dogovorili(pristali) i potpisali
sa Brislom u vezi Kosova i Metohije i obavestiti naciju,bar je tako obecao.

KPS policija (Srbi) na KiM prima platu i od našeg MUP-a. Ako se sećate kada su srpski KPS policajci napustili KPS pre 4 godine (tako nekako) sa zahtevom da se u srpskim mestima obezbedi policija sa srpskim ljudstvom. Albanci su to odbili. Nastao je jedan duži period mirnih protesta ulicama na KiM ali Albanci nisu popuštali. Tada su došli žuti na vlasti i pronašli rešenje da se ovi KPS policajci stave na spisak MUP-a. Posle toga je ddošlo do pristanka ovih KPS policajaca da se vrate natrag u KPS.
I tako sada najveći probisveti primaju 2 plate. A siroti narod nema ni jednu.
 
Dok je u tom oduzimanju vozacke i tablica ucestvovao i srbin policajac
znak je da su srbi sa severa Kosmeta prodani i da je to tako dogovorio Tadic
a Borko potpisao.Tomislav Nikolic sad trenutno nema vremena zauzet je
precim poslovima ali proverice on sta su zuti sve dogovorili(pristali) i potpisali
sa Brislom u vezi Kosova i Metohije i obavestiti naciju,bar je tako obecao.

Николић зна тачно, као и читава српска јавност, шта стоји у документима које је са шиптарима потписао Борко.Све тачке споразума су биле на верифихацији у скупштини Србије. ДСС и СРС су водиле најжешћу борбу да се то не призна и указивали да се ради о издаји и противуставним документима,али их је жута већина ипак усвојила.Зато се сада на КиМ и дешавају ове страхоте са одузимањем таблица и личним документима.
Зато је смешно и јадно од Николића што манипулише том изјавом како ће наводно у Бриселу сазнати истину.
Какву истину када је он добро зна.Него,ако заиста хоће нешто да учини, нека дела.Нека се јасно изјасни као председник државе шта мисли о свему томе и изнесе свој предлог решавања ситуације на КиМ.
 
u redu je mile. i ja tebi kazem, da to sto volis da pises je o.k. ali ako hoces da pises, valjalo bi prvo da citas ( sad ne mislim na postove na forumu, vec na neku knjigu ). to je nevazno.

ono sto je vazno i sto cu ti ponoviti jos samo ovaj put: tvoje pisanje ovde, iako pobudjeno najboljim namerama je STETNO. u dosta slucaja si izneo pogresne, preuvelicane, boga mi i cisto lazne informacije. dizao si tenziju ljudima ( i meni ) a posle bi se ispostavilo, sa prilivom tacnih informmacija, da smo se primali bez veze.

najbolji nacin da pomognes informisanju nas ovde ( a valjda ti je to cilj ) je da probas da prenosis proverene informacije, a ne rekla-kazala i da prestanes da dramis u situacijama gde drami mesta nema. opet ponavljam, opasnost za istinsku dramu je velika. ne trebaju nam tvoje lazne.
Све информације које је Нешко објављивао биле су истините.Дешавало се да му чак затворе тему због наводно непроверених информација,углавном због спама Адема и Халикса, али касније би се тема отворила након што се испоставило да су засита тачне.
 
Све информације које је Нешко објављивао биле су истините.Дешавало се да му чак затворе тему због наводно непроверених информација,углавном због спама Адема и Халикса, али касније би се тема отворила након што се испоставило да су засита тачне.

Nema leka onima koji vole po onoj staroj UDARIO SRBIN NA SRBINA PA MU SLAĐE NEGO ŽEDNOM VODU DA PIJE.
 
KPS policija (Srbi) na KiM prima platu i od našeg MUP-a. Ako se sećate kada su srpski KPS policajci napustili KPS pre 4 godine (tako nekako) sa zahtevom da se u srpskim mestima obezbedi policija sa srpskim ljudstvom. Albanci su to odbili. Nastao je jedan duži period mirnih protesta ulicama na KiM ali Albanci nisu popuštali. Tada su došli žuti na vlasti i pronašli rešenje da se ovi KPS policajci stave na spisak MUP-a. Posle toga je ddošlo do pristanka ovih KPS policajaca da se vrate natrag u KPS.
I tako sada najveći probisveti primaju 2 plate. A siroti narod nema ni jednu.

Sacekajmo da Nikolic prouci materiju pa da nas informise sta je dogovoreno?Ko je dogovorio?
Da li je parlament i Tadiceva vecina to prihvatila pa onda mozemo da komentarisemo,osudjujemo
i vesamo ako je potrebno.
 
Николић зна тачно, као и читава српска јавност, шта стоји у документима које је са шиптарима потписао Борко.Све тачке споразума су биле на верифихацији у скупштини Србије. ДСС и СРС су водиле најжешћу борбу да се то не призна и указивали да се ради о издаји и противуставним документима,али их је жута већина ипак усвојила.Зато се сада на КиМ и дешавају ове страхоте са одузимањем таблица и личним документима.
Зато је смешно и јадно од Николића што манипулише том изјавом како ће наводно у Бриселу сазнати истину.
Какву истину када је он добро зна.Него,ако заиста хоће нешто да учини, нека дела.Нека се јасно изјасни као председник државе шта мисли о свему томе и изнесе свој предлог решавања ситуације на КиМ.

Kao predsednik drzave duzan je da nas informise pogotovo sto je obecao, slaze li bice
ubacen u septicku jamu sa ostalim g*ovnima.
 
Od jutros se čulo nadletanje helikoptera Srbi su u vandrednom stanju a napetost u bošnjačkoj mahali se povećava jer je policija KPS dovela situaciju do usijanja jer oduzete tablice Srbinu je najveća provokacija šiptarskih vlasti od zločina kada se pucalo na Srbe vatrenim oružjem.Srbija mora hitno da kaže da stoji iza svojih građana na Kosovu i Metohiji a ne kao bivši presednik Tadić da kriminalce stavlja ispred poštenog sveta i tako ukalja obraz Srbima i opravda legitimnost šiptara da udari svom silom.Mi Srbi Kosova očekujemo pomoć da se vrati ugled Srpskom narodu i da možemo i mi da kažemo da se vredi boriti za slobodu Srpske zemlje.

A sta na sve to kaze4 predsednik Srbije?

Svi ste glasali zas njega - sada je i ZVANICNO predsednik?
 
Ne pali ti to jer sav tekst uvodne teme je na TV Most sajt.THE END za tebe.
Samo ti jarane, piši da imamo informacije direktno iz samog centra zbivanja, iz Bošnjačke mahale. Ja sam između redova pročitao da Srbi južno od Ibra sasvim normalno žive, rade i zarađuju. A ko ne bi, ako mu se ukaže prilika, uzeo dvije plate.
Umiljato jagnje od dvije države pasoše i ostala dokumenta ima. Ti južoibarski Srbi na Kosovu su vidjeli da su prodani još 1999. u Kumanovu, sada raspiruju bratstvo i jedinstvo. Što bi ti ubijao brata Srbina kada si trebao ubiti voždove koji su vas prodali? Prvo iskoristili, pa prodali. Uskoro će, i novo srce velikosrpstva, Republika srpska, spoznati da su bili iskorišćeni ginuli u ratu, a još više ubijali, zarad šarene laže, velikosrpstva. Žive li svi Francuzi u Francuskoj? Ne žive. Što bi, onda, svi Srbi živjeli u jednoj velikosrpskoj državi?

Nego, gledaj ti da prihvatiš ispruženu ruku tamošnjih Albanaca, pa i ti obuci uniformu KPS, ali stavi neke srpske orlove da se zna da si Srbin. Preživjećeš.
 
Samo ti jarane, piši da imamo informacije direktno iz samog centra zbivanja, iz Bošnjačke mahale. Ja sam između redova pročitao da Srbi južno od Ibra sasvim normalno žive, rade i zarađuju. A ko ne bi, ako mu se ukaže prilika, uzeo dvije plate.
Umiljato jagnje od dvije države pasoše i ostala dokumenta ima. Ti južoibarski Srbi na Kosovu su vidjeli da su prodani još 1999. u Kumanovu, sada raspiruju bratstvo i jedinstvo. Što bi ti ubijao brata Srbina kada si trebao ubiti voždove koji su vas prodali? Prvo iskoristili, pa prodali. Uskoro će, i novo srce velikosrpstva, Republika srpska, spoznati da su bili iskorišćeni ginuli u ratu, a još više ubijali, zarad šarene laže, velikosrpstva. Žive li svi Francuzi u Francuskoj? Ne žive. Što bi, onda, svi Srbi živjeli u jednoj velikosrpskoj državi?


Nego, gledaj ti da prihvatiš ispruženu ruku tamošnjih Albanaca, pa i ti obuci uniformu KPS, ali stavi neke srpske orlove da se zna da si Srbin. Preživjećeš.

svi francuzi zive u jednoj drzavi. sve istorijski francuske zemlje su deo francuske

Zato ce da zive i sve srpske zemlje sjedinjene u jednoj srpskoj drzavi

To je samo pitanje vremena i mi od tog cilja i borbe za njegovo ostvarenje nikada necemo odustati

A zasto i bi ?

Pa svi narodi su ostvarili te svoje teznje . Nemci, Francuzi, Italijani, Bugari itd.

Sve to isto trazimo i mi Srbi. Nista vise nista manje.

Srbi nisu emigrirali iz Srbije u Republiku Srpsku vec zive tamo skoro jednako onoliko vremena koliko dugo zive i u Srbiji.

Samim tim je to srpska zemlja.

U svakom slucaju Srbi su na prostorima Bosne dosli daleko pre i duze nego vi Bosnjaci

To ne znaci da i vi nemate pravo na svoj komad Bosne. Imate - ali samo tamo gde ste vecina. Tamo gde niste to nije vase.
 

Da si i malo Srbin tebe ne bi ni palo na pamet da ovako napišeš ja ti to najozbiljnije kažem.Ovde ljudi sa pravom su nervozni i samo ja znam koliko malo hvali da neko izađe sa automatskom i započne okupatoru da sudi.Ti nisi prvo svestan jer nemaš pojma kako je nama i šta se događa.Zato ti oduzimam pravo da posećuješ moje teme kad si takav navodno Srbin,

Ja ti dobronamerno rekoh da Srbi u Srbiji razmisljaju o Kosovu ko o lanjskom snegu!Sve dok ocekujete da Beograd ita preduzme,od te price nema nista,jer se u Srbiji cuva Beogradki mir!Da nam Rumuni ili Madjari traze sebi neki deo nas teritorije,i to bi dali samo da je u Bgu mir!Trazite direktno pomoc od Rusa,a ako vam ni oni ne mogu ili nece pomoci,onda vam preostaj ili da odete odatle ili da prihvatite da je to tako!
 

Back
Top