Kurti skida table svih naselja na ćirilici na Severu Kosova i Vučiću šta da radimo?

Vidim tebi pše ILIR.
Bando konjušara.
1710546403804.png

Ovako ti izgleda licna karta
 

Radar: Firmi koja se povezuje sa Milanom Radoičićem od države – 8,5 miliona evra za „nespecifikovane nabavke“​

Za razliku od istrage, koja tapka u mestu, firme koje su se povezivale sa Milanom Radoičićem (formalno svoj udeo u njima preneo na ortake, Zvonka i Željka Veselinovića) – rade punom parom. Samo nekoliko dana posle sukoba u Banjskoj, firmi Rad 028, koja je na crnoj listi SAD zbog sumnji da je kontroliše Radoičić, država je uplatila 8,5 miliona evra za „nespecifikovane nabavke“, a Inkop iz Ćuprije je angažovan za gradnju mosta kod Kraljeva o tome piše novi nedeljnik Radara.
To mu platili toliko pare sto namestili one ljude da budu ubijeni i sto su jos vise otezali zivot Srbima na Kosmetu.
 
Autorska
Danas su skinute sve table na Severu Kosova na ćirilici i postavljena na šiptrskom prvo a onda ispod na latinici.
Toliko o Srpskom predsedniku Srbije koji je trebao biti u zatvoru još od potpisivanja Briselskog sporazuma.
Па Srbi су одавно одлучили да одбаце ћирилицу, вероватно сви Срби који користе латиницу желе да буду у духовној спрези са шиптарима.

Са Хрватском је још већи апсурд, јер Srbi односно већина Срба користи исто писмо као и Хрвати и онда се на латиници њиховој буне зашто су им усташе поломиле ћириличне табле, а они сами не користе ћирилицу.

Ја бих разумео Бугаре и Македонце, али Срби су се одрекли православног писма и пригрлили су то католичко-исламско писмо. п.с. није битно ко је измислио писмо, него ко га користи данас.
 
Па Srbi су одавно одлучили да одбаце ћирилицу, вероватно сви Срби који користе латиницу желе да буду у духовној спрези са шиптарима.

Са Хрватском је још већи апсурд, јер Srbi односно већина Срба користи исто писмо као и Хрвати и онда се на латиници њиховој буне зашто су им усташе поломиле ћириличне табле, а они сами не користе ћирилицу.

Ја бих разумео Бугаре и Македонце, али Срби су се одрекли православног писма и пригрлили су то католичко-исламско писмо. п.с. није битно ко је измислио писмо, него ко га користи данас.
Ša ima ja oko toga da polemišem sa vama ustašama o tome?
Svi znamo šta ste uradili sa ćiriličnim tablama a isto po vašem receptu to rade sada šiptari Srbima na Kosovu.
 
Ša ima ja oko toga da polemišem sa vama ustašama o tome?
Svi znamo šta ste uradili sa ćiriličnim tablama a isto po vašem receptu to rade sada šiptari Srbima na Kosovu.
Усташа ти је тата и деда који су те научили да смрдиш на тој усташкој латиници коју обожаваш.
 
Усташа ти је тата и деда који су те научили да смрдиш на тој усташкој латиници коју обожаваш.
Ša se ti razlikješ kada misliš da me vređanjem ubediš da nisi ustaša.
Ponašanje a i edukovanost isto govori da si pravi ustaša.
A ovog trenutka ideš kod mene na trajni i večni ignore.Truj druge Srbe svojim zlom mene više nećeš.
 
Ša se ti razlikješ kada misliš da me vređanjem ubediš da nisi ustaša.
Ponašanje a i edukovanost isto govori da si pravi ustaša.
Како те није срамота да користиш исто писмо које користе усташе ?
Прави си сендвичар, глуп и без осећаја за срамоту.
 
Vučićeva propala politika u jednoj rečenici...
Od Karlobaga i Virovitice do bankomata na granici sa Republikom Kosovom...
I umesto da ode na smetlište istorije kao i svaki izdajnik i propalitet on vlada ludim Srbima i planira da vlada doživotno uz migracije birača iz mesta u mesto i kupovinu glasova i medisjko spinovanje..evo njegovi po Beogradu se razleteli gde da prijave lažne birače...
 

Back
Top