Krik duše 40-godišnjakinje, upućen muškarcima

Ma joj bre... Opet mašite temu.

Ne znam jesam li ja nepismena ili šta je u pitanju ali veći deo teksta se odnosi na ženu koja bi da upozna normalnog muškarca, koji će da joj pruži ljubav i pažnju a ne 3 minuta od upoznavanja da joj nudi tuki. Kad moram da budem prosta. Kapirate?

Моје искуство, уназад 4 године је такво да је 90% жена потпуно нефункционално за тај нормалан однос. Све и да спрам себе имају најбољег могућег мушкарца. Зато се код мушке популације на крају све сведе на жељу за сексом... Јер, шта друго и може да се има са женом.
 
Моје искуство, уназад 4 године је такво да је 90% жена потпуно нефункционално за тај нормалан однос. Све и да спрам себе имају најбољег могућег мушкарца. Зато се код мушке популације на крају све сведе на жељу за сексом... Јер, шта друго и може да се има са женом.

ovo stvarno ozbiljno mislis :eek:


ako je tvoj odgovor - da, meni je jako zao sto imas promasene odnose sa osobama zensko pola.
 
ovo stvarno ozbiljno mislis :eek:


ako je tvoj odgovor - da, meni je jako zao sto imas promasene odnose sa osobama zensko pola.

Нису били промашени у смислу поентирања, али са друге стране јесу јер су код мене изазвали емоционалну испражњеност.
 
Нису били промашени у смислу поентирања, али са друге стране јесу јер су код мене изазвали емоционалну испражњеност.

nisi sagledao te "promasaje" kao odlicnu skolu da znas kako sa "neprijateljem" da se suocis
na novi, drugaciji nacin ?

sva kako je ti kazes "emocionalna ispraznjenost" meni je sluzila kao velika skola za buduce POBEDE ...

ne slazes se sa mnom?
 
nisi sagledao te "promasaje" kao odlicnu skolu da znas kako sa "neprijateljem" da se suocis
na novi, drugaciji nacin ?

sva kako je ti kazes "emocionalna ispraznjenost" meni je sluzila kao velika skola za buduce POBEDE ...

ne slazes se sa mnom?

Искуство је такво да сам у добровољној пензији. 😄
 
Married At First Sight Love GIF by Lifetime
 
Не треба превише очекивати од мушкарца или жене, довољно је да има све екстремитете и друге органе, да није оболео/ла од полно преносивих болести или психијатријских болести(укључујући и алкохолизам и наркоманију).

Жене треба да избегавају дијабетичаре,они морају да једу здраву и кувану храну, не смеју да једу фаст фуд, јер ће морати му кува сваки дан.Они такође свакодневно прате свој ниво шећера, често и друге биолошке параметре,неки од њих вежбају да сагоре прекомерни шећер, и врло лако могу да надживе жену.Пожељно је да је мушкарац склон кардио-васкуларним болестима, јер тако расте вероватноћа да жена постане млада удовица и наследи имовину.Пожељно је избегавати партнере са малом децом, јер треба припомоћи у одгајању те деце, што није мали посао.

Пре свега, треба се обезбедити да се имовина стиче само поклоном и тестаментом у току трајања(ван)брачне заједнице, јер је то посебна имовина онога коме је поклоњено или завештано, и други партнер то не може делити.
 
I žene i muškarci u tim godinama su u istom problemu - teže im je da nađu partnera jer su i sami sve "teži" a i izbor im je sve uži.

Kome je u tim godinama do zasnivanja porodice, ko da se mlati sa decom, a da žive zajedno ko dva mučenika i penzosa, ni to nekako ne ide.

Takođe, zajedničko im je da ni sami baš ne znaju šta u stvari hoće. Muškarci bi kao neku ozbiljnu vezu sa finom i pametnom ženom a u stvari bi samo seks.
Žene se žale kao na nedostatak seksa i te neke intimne bliskosti a odbijaju takve varijante čak i ako nisu ni neke puke seks kombinacije.

Generalno, u tim godinama, čovek kad je sam a hteo bi nešto, to je jako zaijebana situacija.
 
I žene i muškarci u tim godinama su u istom problemu - teže im je da nađu partnera jer su i sami sve "teži" a i izbor im je sve uži.

Kome je u tim godinama do zasnivanja porodice, ko da se mlati sa decom, a da žive zajedno ko dva mučenika i penzosa, ni to nekako ne ide.

Takođe, zajedničko im je da ni sami baš ne znaju šta u stvari hoće. Muškarci bi kao neku ozbiljnu vezu sa finom i pametnom ženom a u stvari bi samo seks.
Žene se žale kao na nedostatak seksa i te neke intimne bliskosti a odbijaju takve varijante čak i ako nisu ni neke puke seks kombinacije.

Generalno, u tim godinama, čovek kad je sam a hteo bi nešto, to je jako zaijebana situacija.
Их бре,као да имају 65+ , а не 40.Мало си пожурио...и те како имају дају једно другоме
 
Ma čini ti se da to nije mnogo, kakvi. Čovek u tim godinama ima mnogo obaveza, mahom je nervozan, nestrpljiv. Od tih muško ženskih odnosa previše očekuje a malo može da da.
Тачно је да је мало нервозан...тежак...спорији...али нестрпљив није.
Искуснији је ,самим тим не срља већ (ако је слободан) ,чека.
 
Тачно је да је мало нервозан...тежак...спорији...али нестрпљив није.
Искуснији је ,самим тим не срља већ (ако је слободан) ,чека.

Ne bih se složio nikako.
Sve to ide mnogo teže i usiljenije čim se primakne četrdesetoj. Ljudi dok su mladi, izlaze po klubovima, diskotekama, zabava je mnogo opuštenija i spontanija. Više je tema za opušten razgovor, smeh i raznovrsnije aktivnosti.
 
Ne bih se složio nikako.
Sve to ide mnogo teže i usiljenije čim se primakne četrdesetoj. Ljudi dok su mladi, izlaze po klubovima, diskotekama, zabava je mnogo opuštenija i spontanija. Više je tema za opušten razgovor, smeh i raznovrsnije aktivnosti.
Ту си скроз у праву.
Не знам,нисам у том положају али ми се чини да није баш толико тешко,ваљда зависи од човека...
 
Meni je ovaj tekst skroz bez veze. Imam utisak da ga je napisao/la neki frigidni trandža, a ne normalna žena u 40-tim.

Prvo ova osoba zrači prazninom i ogorčenošću, ja se ne bih družila sa njom. (Možda zato što nisam dosadna i monotona, a ona takve privlači- sličan se sličnom raduje).

Drugo ponuda za seh od ne baš privlačnog muškarca? Atraktivne žene dobijaju ponude za seh od mnogih atraktivnih i ne toliko atraktivnih. Ako se njoj to desilo i dešava samo od neprivlačnih onda ni ona nije privlačna.


Treće: “Scenario mi je poznat unapred” ?! Ni jedan psiholog na svetu pri čistoj svesti i zdravoj pameti ne bi izjavio ovako nešto. To se u psihologiji naziva naučena bespomoćnost.


Ostatak teksta je skroz besmislen, ako je ta žena uopšte žena i psiholog trebalo bi da čuva ovce.
Dragi moj muškarcu! reče beloruski lajfkouč
pa posle toga prosu red katrana pa red perja dragom na glavu.:roll:
 

Back
Top