Kres varijanta

Bad_Wolf:
Ima jos gora varijanta - da mu zabranis da te vara sa sopstvenom zenom... :twisted:


Takav slucaj postoji u mom okruzenju: kolega i koleginica su u semi oko 2 god., a oboje su, inace, u braku. Ona je toliko ljubomorna, da mu je, kada je on otisao sa zenom i sinom na more, rekla:"e, ovo ti nikada necu oprostiti", i onda nije sa njim razgovarala mesec dana.
 
Bad_Wolf:
Ima jos gora varijanta - da mu zabranis da te vara sa sopstvenom zenom... :twisted:
Možda se ti šališ, ali jedna moja bivša, udata koleginica je upravo to tražila od svog oženjenog ljubavnika. I vrlo je otvoreno i bez blama rekla da je sasvim u redu da se ona hefta sa svojim mužem, ali da ljubavnik ne sme da hefta svoju ženu.
 
Episkop:
I vrlo je otvoreno i bez blama rekla da je sasvim u redu da se ona hefta sa svojim mužem, ali da ljubavnik ne sme da hefta svoju ženu.
ahahahahahahaha. podseti me na mog ljubavnika, koji je ocekivao jednosmernu vernost (niko tu nije bio u braku)... e ima ljudi idiota...

@tema - ne varam, smor mi je to. moji ljubavnici samo nisu imali dovoljno zajednickog sa mnom da imamo vezu. mada meni se uvek to sa ljubavnicima iskomplikuje... hoce ljudi vise nego sto se dogovore...
 
gospodjica14:
Meni je ultra kres varjanta, pa to je najoslobodjeniji odnos koji mozes s nekim imati. Jedna takva me spasila teske depresije, i nikad bolji sex u zivotu nisam imala, ma hvala mu do neba:) Trajalo je sest meseci, i ugasilo se spontano kao sto je i pocelo... Ja sam za.
ETO VIDIS DA IMAS I TI SAVIST ILI ZAVISNOST ZA SEXOM CIM SU TI POTREBNE KRES VARIJANTE MOJA GOSPODJICE
 

Back
Top