Kres varijanta

safesex.gif


Safe Sex :D
 
A ti jel vodis racuna o liniji i higijeni? Pitam, jer sam mnogo vise puta morala ja da tipu kazem da napr. opere zube - meni je to vazno, ne volim dah neprijatnog mirisa, ni ostatke hrane u usima - nego sto su meni mogli bilo sta da zamere, naprotiv ali ajde da se ne hvalisem... Usput, imala sam slucajeve koji gace menjanju jednom u tri dana, a kupaju se eventualno svaki drugi, imala sam slucaj da se okupa al ne opere sapun kako treba pa mi od baznih ostataka dodje da povratim pri oralu. Sustina je - ne trazi nesto ako nisi spreman da isto to i ponudis.
 
gospodjica14:
Ljubav je, harde, ponekad slepa. Ali ne zadugo. A sta, ti kao nisi istrpeo nista, sve su ti bile savrsenstvo bez mane? Ma hajde molim te....
Slažem se ja sa tobom u potpunosti što se tiče ljubavi, ali kada je higijena u pitanju... oma noga u dupe ako ne vodi računa o tome! :x Kamo lepe sreće da su sve bile savršenstvo, sada bih bio srećniji nego Hju Hefner (ne mislim na Hjua forumaša)! :)
 
gospodjica14:
A ti jel vodis racuna o liniji i higijeni? Pitam, jer sam mnogo vise puta morala ja da tipu kazem da napr. opere zube - meni je to vazno, ne volim dah neprijatnog mirisa, ni ostatke hrane u usima - nego sto su meni mogli bilo sta da zamere, naprotiv ali ajde da se ne hvalisem... Usput, imala sam slucajeve koji gace menjanju jednom u tri dana, a kupaju se eventualno svaki drugi, imala sam slucaj da se okupa al ne opere sapun kako treba pa mi od baznih ostataka dodje da povratim pri oralu. Sustina je - ne trazi nesto ako nisi spreman da isto to i ponudis.

Nije ti palo na pamet da mu ne p.shish, kada si utvrdila nehigijenu? Kako sad da rucam? :twisted:

Boze sacuvaj sa kakvim se to tipovima vidjas... :twisted:
 
Nisam utvrdila nehigijenu ***** nego cinjenicu da ne menja gace sto smo promenili vrlo brzo, i bio mi je muz... Nadam se da si povratio taj rucak, bas bih to volela :evil: Vidjam se iskljucivo sa dobrim frajerima, palim se na estetiku. Nego braco forumasi, vidim ovde sve cistunac do cistunca, ma svi mi vi mirisete na nivea body milk i zapirate se se svako malo, do mojega, paz da vam ne poverujem :lol:
 
Kres varijanta ili ti seva za uzivanje bez emocionalnih vezivanja i ostalih pizdarija nije cesta pojava na nasim prostorima...E sada ..zasto se ne realizuje ono..upoznaju se dvoje,leptirici u stomaku ..niko ne mora da zna, izjebu se do besvesti,sex do bola i razlaz...nemam pojma....i sta je to ozbiljna veza ..da li je to ozbiljna vs neozbiljne..mislim..veza je veza
 

Back
Top