Quantcast

kres u avonu

M

malecki

Gost
Guardian:
Lord of Chaos:
Guardian:
malecki:
Pa mogu da se pohvalim,mell!Bilo je jednom i bilo je strava.Naravno, u WC na relaciji Beograd-Amsterdam.Ma milina jedna na 11250 metara.Jos te nesto zanima?
A kako ste stali unutra majke ti? :roll: Unutra jedva ima mesta da se okrenes! U WC-u aviona nema mesta za sex!
ps. niti za pranje kose kao u onoj reklami :roll:
Pa zgusnuli se, 'izda ti materina.... :wink:
Pazi...za stiskavac ima mesta u WC-u aviona, sex - no way! Mozda pocetkom sled. godine odem u Kopenhagen nedelju-dve pa cu ti prenesem utiske iz WC-a! :wink:
Ma kakvo zgusnjavanje....Sedeo sam na solji,ona na meni...MA bilo je do jaja...ali, majku mu, kao za inat, taj dan je leteo DC-9, motori se deru, bruka, ali ok, nije se nista culo...ma ima ljudi mesta, ako ste dovoljno napaljeni, jer tada bi ste i na plafonu zar ne...?

M

malecki

Gost
Anonymous:
malecki:
Pa mogu da se pohvalim,mell!Bilo je jednom i bilo je strava.Naravno, u WC na relaciji Beograd-Amsterdam.Ma milina jedna na 11250 metara.Jos te nesto zanima?
I KAD SI SE PROBUDIO?JESI LI TI NEKAD BIO U AVIONU?U WCU NEMA MESTA NI ZA JEDNOG A KAKMOLI ZA ONO!

SNOVI PUSTI SNOVI!
Ceo svoj zivot sam posvetio avionima, kao avio mehanicar...veruj mi...bio sam u avionu!!!!!!!!!