Kreće Drugi hladni rat 2?! Da li će Republika Srpska uskoro proglasiti nezavisnost?!

Kosovo je samo po sebi failed state tako da nije bitno za nato.
Tu im je albanija , makedonija , cg ... to je dovoljno.
Ima puno zamki za nasu politiku e sada ostaje da se vidi na sta su spremni nasi politicmari a videli smo u proslosti da se ratovalo da bi pljackali.
Nista bitno se nije resilo ... bez nekog suzivota nije moguc napredak.
Znaš dobro da se slažem sa tobom. Ali isto tako se sećam da je na primer komandant Žandarmerije Bratislav Dikić kao i ceo taj odred Žandarmerije 2013.godine priželjkivao rat za Kosovo. Vučić ga je smenio jer je pretio da postane novi Legija.
 
Mislim da to nije uradio Vučić već SPS deo vlade jer oni su najtešnje povezani sa Rusima i ispostava njihove politike ovde.
Jer valjda postoji priča da su Vučić i Milo politička braća blizanci.
Ali moguće je ofc
Zaboravljas da Vucic saradjuje samo sa onima o kojima ima neki papir koji drzi u fioci tako da nije sigurno to proslo bez njegovog znanja...
Politika je ku-rva :whistling:
 
Dakle ovo je ono o čemu sam pričao. Sve više će Rusi biti agresivni.

1646652246855.png
 
Apokalipsa smak sveta nuklearni raaaat

I sad uplecanje srpske ko okidača u teoriju zavere ludila o trećem svetskom ratu...
A za slučaj da nisi primetio i dosta ozbiljnih ljudi na vrhu svetske politike govore o mogućnosti nuklearnog sukoba od kraja WW2 pa do danas.
Putin stavljao rakete i stanje veće pripravnosti.
A ja nigde nisam ni pominjao rakete do sada.
Ti si ih prvi pomenuo.
Ja sam govorio o zaoštravanju odnosa među svetskim silama u kojima male zemlje mogu najviše nayebati.
Kao što upravo sada Ukrajina nayebava.
Tako da javi se slobodno Čika Doci da ti pogleda šta nije u redu sa sivom materijom.
 
Poslednja izmena od moderatora:
I sad uplecanje srpske ko okidača u teoriju zavere ludila o trećem svetskom ratu...
Hrvatska vojska je 1995.godine bila pred Banja Lukom, a prethodno je osvojila Knin i Krajinu.
Malo je falilo da krenu u napad na Banja Luku.
NATO je to tada zaustavio.
Da li bi sada zaustavio kada će se zaoštriti odnosi sa Rusijom maximalno nakon pada Ukrajine?
O tome je zapravo tema.
A ti se smiri, popij lekić, prestani da luduješ, lepo mi se izvini za ovo šašavo vređanje pa će biti sve okej.
 
Poslednja izmena:
Apokalipsa smak sveta nuklearni raaaat

I sad uplecanje srpske ko okidača u teoriju zavere ludila o trećem svetskom ratu...
Izgleda da te mnogo pogodio mogući napad na Republiku Srpsku.
I mene pogađa, ali mislim da je ovo realno koliko god strašno zvučalo i da će Republika Srpska uvek biti u opasnosti
Lekcije Hrvatske vojske pred Banja Lukom 1995. Srbi nikad ne smeju zaboraviti.
Uvek će Republika Srpska biti u opasnosti.
 
Poslednja izmena od moderatora:
hahahah ali pojedinci koji priželjkuju rat,čuj ovog gore "Rusi iznad Trebinja" hahahhah ja provale jbte :zcepanje: Kako se ovde neki ljudi provaljuju pa malo je reći.Vidite ljudi niko ne želi rat u BiH ali smo u pripravnosti u koliko dođu Dodikove lude šizorfene ideje o nezavisnoti ili nekom cjepanju države to je odmah rat.Ponavljam opet nikom rat nebi dobrodošao jer smo već prolazili kroz taj pakao i vratio bi nas unazad nekoliko godina.Ukrajina i BiH ili zapadni Balkan su koplja preko koje se lome velike sile.
 
jer smo već prolazili kroz taj pakao i vratio bi nas unazad nekoliko godina.Ukrajina i BiH ili zapadni Balakn su koplja preko koje se lome velike sile.
Upravo to je poenta.
Putin može savetovati Dodiku da krene na nezavisnost i da zapreti Amerikancima da ako krenu na Republiku Srpsku on kreće na Baltičke države.
Poslednjih godina Dodik stalno trubi o nezavisnosti. Deluje da je to počeo da priča još od 2014.godine i ukrajinskog Majdana.
Putin je 8 godina čekao da se izgrade ti gasovodi ka Kini kako Rusija ne bi zavisila od EU i onda napao Ukrajinu.
Dodik je vrlo dobro povezan sa Putinom i postoji međusobno poverenje. Zadnja ustavna kriza u BiH je bila relativno skoro i datira negde od oktobra prošle godine od kada i postoje insuinacije da Rusija sprema agresiju na Ukrajinu.
Znači sve se nekako slaže, sve kockice postoje.
Možda ništa od toga ne bude, ali mi se čini da su sa ovako agresivnom Rusijom pozicije Srba na Balkanu daleko bolje.
 
Znamo da je Dodik stalno na telefonu sa Lavrovom i znamo isto tako da se nedavno raspitivao u kakvom mu je stanju njegova vila i računi u Moskvi.Znamo da je non stop u kontaktu sa Rusima i svaki njegov korak se zna.Noćas iznad Sarajeva borbeni avioni EUFORa nisu bezveze letjeli iznad Sarajeva.
Znači ova moja tema ima smisla.
 
75462eff22859d0aaf35c5f5e9e68c23.jpg


FOTO: AA

Ministar Mitrović u kafiću zaboravio torbicu sa 20.000 eura​

Autor: M. M.
07.03.2022. / 11:40
210
share-outline.png



Ministar komunikacija i transporta Bosne i Hercegovine Vojin Mitrović u četvrtak je, u kafiću u Banjoj Luci, zaboravio torbicu sa svim dokumentima, platnim karticama i 20.000 eura u kešu.


Kako je za Faktor potvrdio sam Mitrović, torbicu s novcem i dokumentima zaboravio je u kafiću "Veliki Gatsby".
- Sad ćete me vjerovatno pitati je li uvijek sa sobom nosim 20.000 eura - kazao nam je na početku telefonskog razgovora Mitrović, dodavši da sa sobom ne nosi toliki novac, te da je on bio namijenjen za kaparu za stan.
Kazao je da je imao dvije torbe, veću i manju, da je veću ponio, dok je manja ostala u kafiću.
- Bio sam jako umoran, tek sam došao iz Beograda, gdje sam obavio neki sastanak i jednostavno to je tako htjelo da se desi - kazao je nam je Mitrović.
Na naš upit gdje se nalazi stan, s obzirom na to da je prema pisanju nekih medija stan u Beogradu, Mitrović nije želio odgovoriti, kazavši: "Ko da je bitno gdje se nalazi", tako odbivši da detaljnije govori o lokaciji na kojoj je stan. Samim tim ostali smo uskraćeni i za objašnjenje o eventualnom prenošenju keša preko granice.
Slučaj je, kaže, policiji prijavio sutradan, te nema informacija da li su utvrdili šta se desilo s torbicom.
Nije, kaže, ni veliki optimista da će se izgubljeni novac pronaći.
- Jedna velika škola, ali šta da se radi - kazao je Mitrović.
 

Back
Top