kravata ili mašna?

Ok, tako ond amozes da kazes za sve. Svaka roba moze da se shvati kao uzimanje para, uvek ima nesto sto je jeftinije, a bez mnogo toga mozemo ziveti

Ovde, npr., u poslovnom svetu, veoma je bitno izgledati sharp, maltene 50% posla ti zavrsava izgled, tj. uredan izgled

Sto rece neko gore, ako si vodoinstalater, ne treba ti kosulja i kravata, ali ako ides na sastanak sa 10 ljudi koji predstavljaju 10 evropskih zemalja, bolje je ici sa kravatom i manzetnama

A sto se tice parfena, samo Black Code, samo taj volim

Ok a jel mozete odvojiti poslovno od privatnog,100€ da ne mozete,znaci on kad obuje patike oseca se nesigurno,kravata i odelce treba da mu da samopouzdanje i digne status u drustvu,e zato necemo da pricamo o ukusima
 
O cemu ti pricas, Georgejune?

- - - - - - - - - -

Niko nije rekao da ce da ide na trcanje u odelu

- - - - - - - - - -

A u svetu postoji dress code, verovao ili ne

- - - - - - - - - -

Tako da, ako bi se na odredjenim mestima pojavio u farmerkama i patikama, dobio bi otkaz

- - - - - - - - - -

Kod mene i mog muza privatno i poslovno su razdvojeni ko nebo i zemlja

- - - - - - - - - -

Kakav status moze da ti digne garderoba? To je samo u Srbiji, mozda
 
9077d92fb5a42eb7fba58225de39793a.jpg
 
Meni je najlepsi musarac u kosuljici sa zavrnutim rukavima inbez icega oko vrata..Sto bi rekli neka sportska ili opsutena elegancija...Moze satic na sve to ali ne mora..Samo bela kosuljica :zaljubljena:

zar nije seljački da zavrće rukave?

- - - - - - - - - -


zokooo <33 mnogo si mi cakan..znaš (: neodoljive trepke (:

- - - - - - - - - -

leptir mašna, pa da budeš ki konobar

ne može dirigent?
 
O cemu ti pricas, Georgejune?

- - - - - - - - - -

Niko nije rekao da ce da ide na trcanje u odelu

- - - - - - - - - -

A u svetu postoji dress code, verovao ili ne

- - - - - - - - - -

Tako da, ako bi se na odredjenim mestima pojavio u farmerkama i patikama, dobio bi otkaz

- - - - - - - - - -

Kod mene i mog muza privatno i poslovno su razdvojeni ko nebo i zemlja

- - - - - - - - - -

Kakav status moze da ti digne garderoba? To je samo u Srbiji, mozda

pricam o mentalnom sklopu coveka koji pocne nositi odelo,a bogami mnoge mozes odmah otpisati to jes vecinu
 
pricam o mentalnom sklopu coveka koji pocne nositi odelo,a bogami mnoge mozes odmah otpisati to jes vecinu

nemoj tako da odgovaraš gospođi..ona ima pravo i lepo piše!
da si imao neku ambiciju nosio bi kravatu ili mašnu..
da si kreativan zavezao bi kravatu za koleno i napravio new trend..
nema potrebe da joj spočitavaš..doduše, ja nemam muža kao što ga ona ima..ali ako se ikada budem udavala-udaću se kao Violina :heart:
 
ako se ikada budem udavala-udaću se kao Violina :heart:


:zcepanje:

- - - - - - - - - -

OK, evo nekih iz moje / nase kolekcije, primeticete da ima dosta zastava, fora je da nosis zastavu zemlje iz koje partner dolazi na sastanak. To uvek super prodje, svi se oduseve

1.jpg


- - - - - - - - - -

2.jpg


- - - - - - - - - -

3.jpg


- - - - - - - - - -

4.jpg


- - - - - - - - - -

Ove sa smajlijima se otvaraju pa mozes da ubacis i druge smajlije

- - - - - - - - - -

5.jpg
 
mnogo mi se dopada, a čija je zastava ova na pretposlednjoj slici, ovi emotikoni kao..jedan bulji dolare, drugi je koma? (((: išla biha da živim tamo (:
tnx na fotkama, sad mi je tvoj muž još više sexy nego pre (:
a, ti si mi dalje super faca!:heart:
 
Ti emotikoni su ustvari sa jednog papira, nemam pojma gde ih je nasao
Onda je kupio te manzetne koje se otvaraju pa moze da se menja slika unutra, mozes sta hoces da ubacis
On nasao te smajlije pa ih menja, ima razne

- - - - - - - - - -

ne dodaji fotke jednu za drugom, prvo napišem poslednja fotka, onda ti dodaš još jednu, pa ja uđem da korigujem post na pretposlednja hahaha

Hhahahahahaha

- - - - - - - - - -

Cek sad kravate

- - - - - - - - - -

6.jpg


- - - - - - - - - -

Ova druga s desne strane je mnoooogo lepa, ide super sa manzetnama na tufnice

- - - - - - - - - -

7.jpg


- - - - - - - - - -

I sjajna je, materijali su skoro svi sjajni, ne vidi se dobro
ova pored je tamno zelena

- - - - - - - - - -

8.jpg


- - - - - - - - - -

9.jpg


- - - - - - - - - -

Ova zelena je isto mnogo lepa

10.jpg
 
dobro, kad ćeš otvoriti neku školu za ,,kako se kvalitetno udati" možda bih se onda i predomislila po pitanju braka. daj neku vrv dobru temu plizzzzzz
kravate su ful dojajitis, evo čak i ja kao ljubitelj leptir mašne, mogla bih da otkinem bar na dan-dva na ove kravate grrr
 
dobro, kad ćeš otvoriti neku školu za ,,kako se kvalitetno udati" možda bih se onda i predomislila po pitanju braka. daj neku vrv dobru temu plizzzzzz
kravate su ful dojajitis, evo čak i ja kao ljubitelj leptir mašne, mogla bih da otkinem bar na dan-dva na ove kravate grrr

:sad2: jbbg ne znam ni ja
Rado bi pomogla, ali meni se desilo slucajno
Cak sam bila sama i presrecna
Znam samo da ti je korak broj 1 da odes iz Srbije, na primer na odmor, negde u zapadnu Evropu.
Ne preporucujem francuze, italijane, spance.
Broj 1 su holandjani i mozda nemacka, Belgija samo holandski deo, francusi su ti kao petlovi

Eno mi ga muz sprema konjske snicle na rostilju pa moram ici jesti, danas sam gladna i boli me glava

- - - - - - - - - -

izem ti repku, da mogu stalno bi Violini davala!

:zcepanje:

I meni se to desava, kaze ne moze opet
ne znam zasto

- - - - - - - - - -

Imamo i nekoliko leptir masni, ali moram prvo ici da pojedem konja
 
:sad2: jbbg ne znam ni ja
Rado bi pomogla, ali meni se desilo slucajno
Cak sam bila sama i presrecna
Znam samo da ti je korak broj 1 da odes iz Srbije, na primer na odmor, negde u zapadnu Evropu.
Ne preporucujem francuze, italijane, spance.
Broj 1 su holandjani i mozda nemacka, Belgija samo holandski deo, francusi su ti kao petlovi

Eno mi ga muz sprema konjske snicle na rostilju pa moram ici jesti, danas sam gladna i boli me glava

- - - - - - - - - -



:zcepanje:

I meni se to desava, kaze ne moze opet
ne znam zasto

Sačuvaću ovo uputstvo..možda mi zatreba kada krenem u lov <3
danke :*
i prijatno!
 
Moram sada,kada se govori o kravatama i masnama (to je valjda isto) da ispricam,ono sto je meni poverila,moja dobra skolska frendica.Naime,kaze mi ona,moj muz
ima jednu vrlo cudnu naviku.Radi se o tome,da kada oni uvece legnu u krevet (bracni naravno) on uvek legne,potpuno go.Ali,ako je resio da se seksamo.onda obavezno,ostavi
vezanu kravatu,i ako je bez ikakve odece.I zamisli kaze mi ona,jedne noci,on zaboravi da stavi kravatu oko vrata...Verovao ti ili ne,on nije mogao NISTA da uradi.Njegov
PONOS,visio je mrtvo,ko kravata na vesalici.Bio je tada vrlo uzrujan,skocio je iz kreveta,kao oparen,na brzinu vezao kravatu oko vrata,i...unistio me je."Rasturao" mi je utrobu,
do pet ujutru,ko priplodni zdrebac.Eto,tako cudnih navika ima,u koje covek,tesko da moze i da poveruje.
 

Back
Top