Quantcast

* Krava :) :)

Maja Cvj.

Zainteresovan član
Poruka
416
Komšiluk?Komšiluk?
Oni "dobronamerni",veselo organizovani darkeri,pijani ili drogirani na kojekakvim živim koncertima u CK.
Jedan kamion gradske čistoće je rezervisan samo za njih i bližu okolinu.

tara

Buduća legenda
Poruka
29.219
sadasnje komsije poznajem tek mesec dana,ali za sada deluju ok,i svi,ali bukvalno svi imaju pse,sto me je posebno odusevilo...ne komuniciram cesto sa komsijama,samo ono dobar dan i slicno,ne idemo na kafe i caskanja...mogu da im pomognem ako je potrebno,ali niikakvo druzenje i kafenisanje...

mladidemokrata

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
474
Moje komsije su sve sami idioti.
Cinkare muriji i spijuniraju me.
Stalno me smaraju da nesto moram da platim.
Svi su teski kreteni i zaostali balkanci.
Cepaju plakate LDP-a koje bas njima u inat lepim svima po vratima.
Kad su me pretukli neki manijaci svi su se pravili blesavii i niko nista nije video.
A kad sam zasadio travu na terasi to su snimili i ocinkarili me.

Julian

Poznat
Poruka
7.980
Auh, sad videh...
Ti si se, u stvari, ukljucio u predizbornu kampanju; te u tom cilju pises po Forumu.
Ono kao, ti si covek na zadatku, diverzant od poverenja, odabran da vodis specijalni rat zamaskiran u mrskog neprijatelja.
Hajde ne palamudi. Vrati se na Politiku, valjda ce se tamo primiti na ta tvoja sranja.

marina.c

Veoma poznat
Poruka
10.751
Auh, sad videh...
Ti si se, u stvari, ukljucio u predizbornu kampanju; te u tom cilju pises po Forumu.
Ono kao, ti si covek na zadatku, diverzant od poverenja, odabran da vodis specijalni rat zamaskiran u mrskog neprijatelja.
Hajde ne palamudi. Vrati se na Politiku, valjda ce se tamo primiti na ta tvoja sranja.

Hihihi....I ja ga oterah sa Zdravlja...:lol:

Julian

Poznat
Poruka
7.980
Hihihi....I ja ga oterah sa Zdravlja...
Pa da, ne dozvoljavam da neko politikom zamara vase glavice 31. decembra. Uostalom, treba jos i o tome da pocnete da razmisljate, pa da propadnete sasvim.
Ko god ode na Politiku, ne vraca se vise normalan. Evo ti primer medveda... Jednom otisla tamo, pa sad nit' pise - nit' se javlja. Potpuno je obuzelo.
A eto i Banshee sasvim indoktrinirana. Dete zdravo, pravo - a ne moze nocima da spava.

I sta ima ko vama tu da agituje? Vi ste sve ovde savremene zene. Niste one na koje moze da se utice, naprotiv. Glasacete po svom nahodjenju - za najlepseg.
Verujem da si onomad glasala za dr Ivana Djurica, ili si se makar nosila mislju.
Ispravi me ako gresim.

marina.c

Veoma poznat
Poruka
10.751
Pa da, ne dozvoljavam da neko politikom zamara vase glavice 31. decembra. Uostalom, treba jos i o tome da pocnete da razmisljate, pa da propadnete sasvim.
Ko god ode na Politiku, ne vraca se vise normalan. Evo ti primer medveda... Jednom otisla tamo, pa sad nit' pise - nit' se javlja. Potpuno je obuzelo.
A eto i Banshee sasvim indoktrinirana. Dete zdravo, pravo - a ne moze nocima da spava.

I sta ima ko vama tu da agituje? Vi ste sve ovde savremene zene. Niste one na koje moze da se utice, naprotiv. Glasacete po svom nahodjenju - za najlepseg.
Verujem da si onomad glasala za dr Ivana Djurica, ili si se makar nosila mislju.
Ispravi me ako gresim.
Ih, bila punoletna. Glasala, naravno!
Baš sinoć rekoh kako ću opet 20-tog da glasam za onog najpoželjnijeg-od ovih ponuđenih. Ne verujem mu mnogo šta priča al mi srce( i dalje, u ovim godinama, majku mu!) nadvladava razum!!! :lol:
Huliane, da ti se ispuni i ono malo dosad neostvarenih željica, od srca ti želim1
One krupne, ŽELJETINE , su ti se ostvarile, nadam se!
:wink:

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.694
Treba mi vas savet, ili bar misljenje:
Imam u zgradi jednu zenu, pretpostavljam da ima oko 50 godina. Iako to nista ne znaci jer je blago mentalno poremecena (zivi sama sa mackom, od kada joj je majka umrla nema prijatelje niti drustveni zivot, nikada nije bila sa muskarcem - sve ovo znam od jedine komsinice sa kojom povremeno popricam i koja zivi u zgradi vec trideset godina - a posao nema, ili s vremena na vreme odradi nesto sitno, a rodbina joj valjda salje neku crkavicu.) Ova zena nekoliko puta mesecno zvoni kod nas i trazi pare, kao na pozajmicu. Par puta smo joj dali novac - koji nije vratila, ali to je ok, nismo ni ocekivali - ali ja ne mogu stalno da joj dajem. Niti imam novac da jos nekoga izdrzavam, niti je ona svesna sta je novac, pozajmica, komsija (kao malo dete je). I sad ne znam sta da radim. Mislim, sta ako je stvarno gladna? Mogli bi smo da joj dajemo hranu par puta nedeljno, kad nesto kuvamo, i da se dogovorimo sa jos nekim komsijama da rade isto... Sta vi mislite?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Pa to ti je bolja varijanta nego da joj daješ pare. Niste vi socijalna služba :?
Ako posle nekog vremena počne da izbegava vašu pomoć u vidu hrane onda je jasno zašto vam je (tj. zašto vam nije) tražila pare..... naravno, ako ste stvarno spremni da joj povremeno doturite nešto kuvano.

tara

Buduća legenda
Poruka
29.219
imala sam slican slucaj,zapravo preko puta mene ziveli su romi,muz i zena sa cetvoro dece...jedino on radi i ima platu 11000 sto nije dovoljno ni za jedno dete,jako su siromasni,toliko da kada im ispzi cetiri jaja ,svakom po jedno,sin pljune sestri u njeno jaje da ga ne bi pojela,tacnije da bi ostalo njemu(ovo bih moglo da se napise i na temi o abortusu,mada se tamo ipak nudi bolja solucija,manastir:?)elem oni su svaki dan,ali bukvalno svaki dan dolazili kod nas da traze novac,u pocetku smo im davali,naravno ne ocekujuci da vrate,ali je to pocelo da prevazilazi granice..bukalno se osetis kao socijalna sluzba,a na moje pitanje zbog cega ona ne radi on mi mrtav hladan odgovara"pa nije posao za zenu":shock:...i tako godinu dana,ali oni jos uvek dolaze i traze novac..svaki dan,poslaju jedno dete,da trazi 100 dinara..

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.694
Da, probacu sa hranom. Ali cu pre toga jos malo da se informisem kod komsinice (one normalne). Jbg. gledala sam previse horora, sve zamisljam ovu da se uvredila sto joj nudim hranu kako nocu zapali kucu uz ludacki smeh...

Lilith89

Primećen član
Poruka
568
Moji roditelji nisu nesto preterano bliski sa komsijama,a nisam ni ja jer su u nasoj ulici i nema osoba priblizno mojih godina.Ili su sve mala deca ili matori ljudi.Komsiluk nam je uglavnom kako treba,sem jedne porodice koja zivi u kuci odmah pored nase,a ti ljudi su stvarno besposleni i pakosni,tako da dane provode posmatrajuci sta ko radi i planirajuci kako kome da smeste nesto.Jednom sam glasno pustila muziku,odmah je dosla policija.Drugi put je drug dosao po mene na motoru odmah su skocili da ga opominju kako je glasan i kako vozi mnogo brzo i ne pazi na decu koja se igraju po ulici.
Treci,cetvrti put....bilo je i toga ali ja vise ne mogu da setim tih gluposti.Nismo imali ovako problema sa ostalim ljudima,sa svima se pozdravim kada ih vidim i to je to.

Betty

Elita
Poruka
21.483
Ja nisam pametna bila sta da predlozim MuFalu.
U principu, ako neko nije kadar da seo sebi stara, soc. i zdr. sluzba su tu da mu odrede staratelja, obicno neko lice iz porodice kome je nadalje zadatak da pazi da ovaj ima sve sto mu treba i da ga obilazi.
Ali mislim da to ide preko psi. sluzbe.....mislim, muka je to.
Ja sam imala jednu takvu, nije bila opasna, cak je ponekad bila i draga, ali ...stanje joj se tako pogorsavalo da nocima ovi na spratu pored, ispod i iznad nje nisu mogli da spavaju, vristala....onda ode u bolnicu, pa je vrate, pa opet ok, pa sve tako. Dok nije umrla :cry:

Mackic

Iskusan
Poruka
5.351
Imam u zgradi jednu zenu, pretpostavljam da ima oko 50 godina. Iako to nista ne znaci jer je blago mentalno poremecena (zivi sama sa mackom, od kada joj je majka umrla nema prijatelje niti drustveni zivot, nikada nije bila sa muskarcem - sve ovo znam od jedine komsinice sa kojom povremeno popricam i koja zivi u zgradi vec trideset godina - a posao nema, ili s vremena na vreme odradi nesto sitno, a rodbina joj valjda salje neku crkavicu.) Ova zena nekoliko puta mesecno zvoni kod nas i trazi pare, kao na pozajmicu. Par puta smo joj dali novac - koji nije vratila, ali to je ok, nismo ni ocekivali - ali ja ne mogu stalno da joj dajem. Niti imam novac da jos nekoga izdrzavam, niti je ona svesna sta je novac, pozajmica, komsija (kao malo dete je). I sad ne znam sta da radim. Mislim, sta ako je stvarno gladna? Mogli bi smo da joj dajemo hranu par puta nedeljno, kad nesto kuvamo, i da se dogovorimo sa jos nekim komsijama da rade isto... Sta vi mislite?
Za pocetak kad ti neko zazvoni pogledaj prvo kroz spijunku, pa ako je ona jednostavno nemoj da otvoris.
A ako ti je stalo da pomognes toj zeni mislim da mozes da je prijavis nekoj socijalnoj sluzbi (ako to uopste postoji kod nas) koja mozda moze da joj pomogne. Samo im lepo objasni situaciju i pitaj sta da radis i da li oni mogu da pomognu.

slatko volim :))

Aktivan član
Poruka
1.102
ja imam divne komsije :) ceo zivot zivim ovde, a niko jos ni muziku nije malo jace odvrnuo.

jes da imamo nekog debelog hirurga namcora, jednu matoru sa I sprata koja je baksuz..Al svi ostali su fini i kulturni, kao i ovi moji sa sprata. Sa svima smo na dobar dan, kako ste, to je to.

Inace, zgrada mi puna nekih kulturiska ljudi : jedan reziser, pa nekoliko pisaca, jedna ex ministarka, jedna operska pevacica..a u kraju glumci :)

dragica.andrusko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.406
Možda ne bi bilo loše obavestiti socijalnu službu.

BluBlu

Obećava
Poruka
85
Kod nas u komsiluku su bili mama i sin koji su, nocu puštali čudne zvuke.......................................
Prvo smo mislili da se tuku................
ali više je zvučalo........... nekako ........... brrrrrrrrrr
ali odselili su se.
I sad čujemo da sin napokon ima devojku( ima oko 35 -36 god....)
Možda su se on i mati stvarno samo tukli....................
Sada žive u zgradi....
Siroma taj komsiluk

animsaj

Zainteresovan član
Poruka
228
Upoznala se ja sa komsijama vrata pored, momak i devojka. Bas fini. Pili kafu, druzili se, sve extra. I sad se oni odselili, a ja se navukla na tu kafu sa komsinicom. Sad ja imam problem, odvikla sam se da pijem sama kafu! A pre nisam ni razmisljala o tome...

Poruka
16.115
Moje komsije su sve sami idioti.
Cinkare muriji i spijuniraju me.
Stalno me smaraju da nesto moram da platim.
Svi su teski kreteni i zaostali balkanci.
Cepaju plakate LDP-a koje bas njima u inat lepim svima po vratima.
Kad su me pretukli neki manijaci svi su se pravili blesavii i niko nista nije video.
A kad sam zasadio travu na terasi to su snimili i ocinkarili me.
Hahahahahahahahah :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.