"Kraljevina Srbija"- buducnost ili ne?

Da li Srbija treba da bude kraljevina?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sremski čisto da znaš pisanje više uzastopnih postova se smatra spamom. I nauči da spajaš postove.
Vidi jase za tazliku od tebe drzim cinjenica i zato ti se moje pisanje cini kao ponavljanje istog lako je tebi da se ne ponavljas kad se ne drzis istine a kreativan si pa mozes stalno da pises drukcije i drukcije nama koji se u debati drzimo istine smo istom i limitirani . Razumes li nema tu kreativnosti u debati ako se covek drzi istine ( probaj )
Eto na primer ti do sada nisi uspeo da opovrgnes nista od onog sto sam ja naveo. Lako je tebi da bises razlicito kad se ne drzis istine ti cak i u dva pisanja u kojima dajes odgovor na isto pitanje iz matematike das razlicit odgovor a da znas i da se drzis istine morao bi dva puta odgovoriti isto
 
Ja sam ZA da se cela država reorganizuje.
Pa svi smo za to . Samo razlika je u tome sto bi je neki reorganizovali u pogresnom pravcu!
Zale se sto je sadasnja vlast kao ne smenjiva mada je po ustavu smenjiva i pitanje je vremena kada ce se smeniti pa bi drzavu reorganizovali tako sto bi tesko smenjivu vlast ucinili NE SMENJIVOM!!! Da se ne moze promeniti cak i kad ne valja i da se ta nesmenjivost ustavom garantuje
 
Ne mogu da verujem da coveka niste stavili na block i prestali da citate sta pise, a kamoli da se ubedjujete sa njim. :lol:

Najjaca opcija, blokiras glupost.
Vrlo demokratski . Blokiraj protivnika i laz prikazi kao istinu. Ali zasto .? Zar nije lakse odgovoriti kad ste vec u pravu i istinom mi zapusiti usta lepo dokazete da perica nije krckao zlatne rezerve da bi isplacivao apanazu i gotovo . Jedino ako si svestan da u bekstvu nije imao drugih izvora iz kojih bi se bahatio kockao i pijancio
 
Ne mogu da verujem da coveka niste stavili na block i prestali da citate sta pise, a kamoli da se ubedjujete sa njim. :lol:

Najjaca opcija, blokiras glupost.
A ti ovu temu doživljavaš kao nešto ozbiljno? Zar bi bilo ko o bilo kakavoj ozbiljnoj temi raspravljao sa nekim ko ne ume da napiše jednu prostoproširenu rečenicu, bez bar tri greške? Ovo je sprdnja, idealno da svi vide stepen nesposobnosti raznih nepismenih i ostalih drugova. Ne treba ovoj nekolicini, sa manje zuba, niko da odgovoara, oni sami sebe dovoljno ukopavaju prikazanom nesposobnošću.
 
Oo
A ti ovu temu doživljavaš kao nešto ozbiljno? Zar bi bilo ko o bilo kakavoj ozbiljnoj temi raspravljao sa nekim ko ne ume da napiše jednu prostoproširenu rečenicu, bez bar tri greške? Ovo je sprdnja, idealno da svi vide stepen nesposobnosti raznih nepismenih i ostalih drugova. Ne treba ovoj nekolicini, sa manje zuba, niko da odgovoara, oni sami sebe dovoljno ukopavaju prikazanom nesposobnošću.


To je kao da mu objasnjavas koliko je i zasto 5x5, crtas mu a on i dalje samouvereno lupa sve osim logike.
Mozes da ga ignorises ili pozoves cike u belim mantilima.

Svaka cast na strpljenju, ali ima ona izreka “ne mozes starog konja uciti nove trikove.” :lol:
 
Danas je probao da pokaže koliko je pametan i pokušao da mi se smeje, jer sam"loše" nešto napisao. Kad sam mu objasnio da je samo pokazao OGROMNU količinu nezanja (Vuče, ne piše se NE ZNANJA, da se opet ne ispališ) poruke su nestale, iako su bile po svim pravilima forima. Da li je on plakao modovima, ili je neko to sam obriso, nije bitno. Suština je da je on, sa ovih nekoliko ljubitelja komunsitičkog režima koje je razbio Srbiju na nekoliko delova, klasičan primer mržnje, neznanja i nepismenosti. Idealnih poslušnika takvih režima koji vode u propast, što smo i videli na primeru SFRJ.
 
Danas je probao da pokaže koliko je pametan i pokušao da mi se smeje, jer sam"loše" nešto napisao. Kad sam mu objasnio da je samo pokazao OGROMNU količinu nezanja (Vuče, ne piše se NE ZNANJA, da se opet ne ispališ) poruke su nestale, iako su bile po svim pravilima forima. Da li je on plakao modovima, ili je neko to sam obriso, nije bitno. Suština je da je on, sa ovih nekoliko ljubitelja komunsitičkog režima koje je razbio Srbiju na nekoliko delova, klasičan primer mržnje, neznanja i nepismenosti. Idealnih poslušnika takvih režima koji vode u propast, što smo i videli na primeru SFRJ.

Nisam mogao da citam shit koji ponavlja.
Ne moramo mi da se slazemo, ali moras imati neku logiku iza onog sto zastupas.
Covek ni posle 300str nije naucio razliku izmedju apsolutne i parlamentarne monarhije.
 
Nisam mogao da citam shit koji ponavlja.
Ne moramo mi da se slazemo, ali moras imati neku logiku iza onog sto zastupas.
Covek ni posle 300str nije naucio razliku izmedju apsolutne i parlamentarne monarhije.
kako nisam parlamentarna monarhija je ona u engleskoj a apsolutisticka je ova koju prizeljkuju nasi monarhisti u kojoj bi kralj imao po bosancu ovlastenja da ne zavisno od izbornih rezultata premijersko mesto poveri svom poslusniku i tako opstruira volju naroda da recimo vucic bude na celu vlasti
 
Hahahahaha ovde se jedino ja zslazem da se drzava SUSTINSKI ugleda na englesku .tojest da vlast bude na izborima birana smenjiva i da polaze narodu racun za svoj rad na izborima gde padala sa vlasti ili bi dobijslanovi vremenski ograniceni mandat , bas kao sto je slucaj sa engleskom drzavom . Dok se nasi monarhisti zalazu za monarhiju kakva ne postoji nigde u evropi gde bi monarh bio svedrzitelj iznad skupstine i ustava ako to uppredite sa engleskom monarhijom u kojoj kralj nema vlast nego oni koji dobiju izbore zakljucicete da je engleskom obliku monarhije mnogo slicnija danasnja republika srbija nego sto bi to bila monarhija koju i kakvu prizeljkuju nasi i bosanski monarhisti
 
Mene samo zanima zasto srpski seratori koji su protiv EU jednako seru po monarhiji, ovaj put Britanskoj, koja je isto tako za BREXIT i istupanje iz EU.

Na kraju, koga boli K za te nebitne likove pod imenom "javne licnosti". Sta su oni doprineli toj Britaniji u poredjenju sa njihovom kraljevskom lozom.

Ista prica je i u Srbiji, gomila komunistickih probisveta rasprodaje Srbiju i takva ista gamad nizeg sloja kao komentarise i ocenjuje ulogu Karadjordjevica.

Jel' se jos cudite sto sve nize tonete. :lol:
 
Mene samo zanima zasto srpski seratori koji su protiv EU jednako seru po monarhiji, ovaj put Britanskoj, koja je isto tako za BREXIT i istupanje iz EU.

Na kraju, koga boli K za te nebitne likove pod imenom "javne licnosti". Sta su oni doprineli toj Britaniji u poredjenju sa njihovom kraljevskom lozom.

Ista prica je i u Srbiji, gomila komunistickih probisveta rasprodaje Srbiju i takva ista gamad nizeg sloja kao komentarise i ocenjuje ulogu Karadjordjevica.

Jel' se jos cudite sto sve nize tonete. :lol:
Ако ми тонемо а шта је са тобом? Зар и ти не тонеш заједно са нама!?
А што се тиче монархије или Републике, то смо давно решили у корист Републике.
 
Ако ми тонемо а шта је са тобом? Зар и ти не тонеш заједно са нама!?
А што се тиче монархије или Републике, то смо давно решили у корист Републике.

Ne, ja sam svoj polozaj resio u korist monarhije, a vi ste sa republikom potonuli.
Odes obidjes malo Spaniju, Svedsku, Norvesku, Belgiju, Dansku, Britaniju, Nizozemsku i da ne nabrajam sve ostale monarhije i skontaces da ste potonuli, kad vec nisi svestan srpske istorije i polozaja drzave za vreme jednog i drugog uredjenja.
 
Ne, ja sam svoj polozaj resio u korist monarhije, a vi ste sa republikom potonuli.
Odes obidjes malo Spaniju, Svedsku, Norvesku, Belgiju, Dansku, Britaniju, Nizozemsku i da ne nabrajam sve ostale monarhije i skontaces da ste potonuli, kad vec nisi svestan srpske istorije i polozaja drzave za vreme jednog i drugog uredjenja.
Могу само да замислим твој положај: нагузио си се монархији а нама делиш савете а успут ликујеш некакво потонуће. Како те није срамота да, чим закорачиш у другу држави истог тренутка ,,залајеш'' на Србију. То раде само пилећари!
 
Могу само да замислим твој положај: нагузио си се монархији а нама делиш савете а успут ликујеш некакво потонуће. Како те није срамота да, чим закорачиш у другу држави истог тренутка ,,залајеш'' на Србију. То раде само пилећари!

Decko, ja ne lajem na Srbiju, nego na vas koji ste je syebali do daske.
Vi ste Srbija samo na papiru.
YU, EU, Region, sve prvo pa onda Srbija sa zvezdicom.
Drzavu vodite kao sto vodite firme, u stecaj.
Nisam ja kriv sto vi stalno birate kretene u kretenskom sistemu.
 
Ne, ja sam svoj polozaj resio u korist monarhije, a vi ste sa republikom potonuli.
Odes obidjes malo Spaniju, Svedsku, Norvesku, Belgiju, Dansku, Britaniju, Nizozemsku i da ne nabrajam sve ostale monarhije i
evo ja cu da nastavim nabrajanje
Laos
kambodza
tuvalu
lesoto
solomonova ostrva
Sve jad i beda zasto si nabrojao samo bivse kolonijalne sile koje su svoje bogatstvostek pckom? Njihovo bla
Gosta
Nje
Kojem s
e ti divis je placeno umiranjem dece po africi i aziji od gladi!
Ako je monarhizam ono zbog cega su bogate a ne pljacka zasto postoje siromasne i korumpirane monarhije ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top