Коштуница, уништитељ српске нације

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Одам х након што је пучем дошао на власт, један од највећих злотвора према српском народу, Војислав Коштуниц апочео је своју кампању сакаћења и уништавања српске нације и државе.
Већ 10 октобра док се дим над парламентом још није честито ни смирио, Коштуница је изјавио да "Одустајемо од континуитета СФРЈ"- што значи да је СР Југоалвија настала као нова држава и као нова држава бива примљена у пуноправно чланство УН.

Шта је то значило?
То је била захвалница САД, НАТО и ЕУ које су га довеле за свог пиона у Београд и на власт- то је била АБОЛИЦИЈА оних који су разбили СФРЈ.
Тиме је Коштуница ПРИХВАТИО И АМИНОВАО- да се СФРЈ РАСПАЛА и да се републиек нису у свом крвавом пиру нелегално отцепиле уз подршку НАТО пакта, него- ето СФРЈ се распала сама од себе!

Тиме се Коштуница и одрекао Краљевине Србије. Наиме СФРЈ је била наследница Краљевине Србије - а Кођтуница се и тога одрекао.

Онда 2006 године успева да одвоји и Црну Гору од Србије и да 2006 године Србиај постане НОВА МЛАДА држава у УН.
Тако је успео да постигне невероватну ствар

Србија никада није била краљевина, ни кнежевина - већ је настала 2006 године отцепљивањем Црне горе од "Србиеј и Црне горе".

Хвала Војиславе, спаситељу Србије.
Једина особа пре тебе која је то успела био је Адолф Хитлер који је рпавио Недићеву Србију.

Odustajemo od kontinuiteta



ZAGREB, BEOGRAD - Jugoslovenski predsednik Vojislav Koštunica izjavio je za zagrebački 'Večernji list' da je normalizacija odnosa sa susedima neophodna, dodajući da, pre svega, misli na odnose sa Hrvatskom.

- Mi ćemo veoma brzo insistirati da se reši problem sukcesije, Jugoslavija će odustati od kontinuiteta, što je bila jedna od najv ećih prepreka u dosadašnjim pregovorima bivših republika SFRJ - istakao je predsednik Jugoslavije.

Vojin Dimitrijević, potpredsednik GSS i stručnjak za međunarodno pravo, smatra da bi SRJ trebalo da zaboravi na ideju prethodne vlasti o kontinuitetu jugoslo venskog članstva u UN i preda novi zahtev za prijem.


- Koliko sam ja shvatio, Ričard Hobruk je odlučio da odustane od inicijative da se SRJ potpuno odstrani iz UN, ali to ne znači da mi treba i dalje da polažemo pravo na članstvo u UN koje je imala nekadašnja SFRJ. Jasno je rečeno, po raspadu bivše Jugoslavije, da sve republike treba ponovo da podnesu zahtev za prijem, što ću ja svakome u novoj saveznoj vlasti da preporučim - rekao je Dimitijević.

Međutim, kada će se to sp rovesti u delo, on nije znao da kaže, jer zahtev za prijem u UN podnosi Savezna vlada, koja još nije formirana.

- Trenutno imamo preča posla u zemlji, pošto treba da sprečimo opstrukcije koje su nam pripremljene u svim mestima u Srbiji. U svakom slučaju, treba podneti zahtev, ali takođe treba voditi računa o tome da neko od članica UN može da stavi veto na našu molbu Savetu bezbednosti ili da nas nadglasaju na Generalnoj skupštini UN - rekao je Dimitrijević. A. Ć.
 
Da odu i Koštunica i Tadić u zaborav istorije tamo gde su i bili pre deset godina!

Seselj, Ceda, Vuk, Dinkic ... itd. svi da odu ?

...evo ja se slazem, pa da se i Tomi da sansa da pokaze "sta zna" ... ali koja je sansa (da kazemo matematicki), da pored svih tih "srpskih" politicara gde ni jedan ne valja, eto sad ce ovaj da bude dobar i posten :think: jel' problem u narodu, sistemu, mentalitetu ili necem totalno drugom nemam pojma, ali to je sve zrelo za robiju ...
 
A ovo nudiš kao osveženje ?

99943455D57BC986CF57BDE8A5AE4D.jpg
 
Одам х након што је пучем дошао на власт, један од највећих злотвора према српском народу, Војислав Коштуниц апочео је своју кампању сакаћења и уништавања српске нације и државе.
Већ 10 октобра док се дим над парламентом још није честито ни смирио, Коштуница је изјавио да "Одустајемо од континуитета СФРЈ"- што значи да је СР Југоалвија настала као нова држава и као нова држава бива примљена у пуноправно чланство УН.

Шта је то значило?
То је била захвалница САД, НАТО и ЕУ које су га довеле за свог пиона у Београд и на власт- то је била АБОЛИЦИЈА оних који су разбили СФРЈ.
Тиме је Коштуница ПРИХВАТИО И АМИНОВАО- да се СФРЈ РАСПАЛА и да се републиек нису у свом крвавом пиру нелегално отцепиле уз подршку НАТО пакта, него- ето СФРЈ се распала сама од себе!

Тиме се Коштуница и одрекао Краљевине Србије. Наиме СФРЈ је била наследница Краљевине Србије - а Кођтуница се и тога одрекао.

Онда 2006 године успева да одвоји и Црну Гору од Србије и да 2006 године Србиај постане НОВА МЛАДА држава у УН.
Тако је успео да постигне невероватну ствар

Србија никада није била краљевина, ни кнежевина - већ је настала 2006 године отцепљивањем Црне горе од "Србиеј и Црне горе".

Хвала Војиславе, спаситељу Србије.
Једина особа пре тебе која је то успела био је Адолф Хитлер који је рпавио Недићеву Србију.



znaci najgori je
 
Одам х након што је пучем дошао на власт, један од највећих злотвора према српском народу, Војислав Коштуниц апочео је своју кампању сакаћења и уништавања српске нације и државе.
.

Tunjavi je neviđeno zlo, ali neviđeno.
 
То је била захвалница САД, НАТО и ЕУ које су га довеле за свог пиона у Београд и на власт- то је била АБОЛИЦИЈА оних који су разбили СФРЈ.

А, шта ће Тома да уради кад га доведу ЕУ и САД? А?
Онако из "захвалности"...?
 
А, шта ће Тома да уради кад га доведу ЕУ и САД? А?
Онако из "захвалности"...?

Sto da ga vode? Nije valja slep!
Kostunica se slikao sa Solanom, onim istim koji je bombarodvao Srbiju, pa?
Cudo jedno kako vam je Toma kost u grlu ali nikako nije Tadic. Jer cete opet cete s njim, navikli ste!
 
Sto da ga vode? Nije valja slep!
Kostunica se slikao sa Solanom, onim istim koji je bombarodvao Srbiju, pa?
Cudo jedno kako vam je Toma kost u grlu ali nikako nije Tadic. Jer cete opet cete s njim, navikli ste!

Мени није нико кост у грлу. Ја не зависим ни од Тадића, ни од Томе, ни од њихових еуропских интеграција, кредита, страних амбасада и њихових робовласничких фирми које "немају алтернативу".

А, све што су радили Коштуница и Тадић, сад ће гробар да настави и то још већом жестином. Мора да се докаже...па, не доводе га тек тако.
 
Мени није нико кост у грлу. Ја не зависим ни од Тадића, ни од Томе, ни од њихових еуропских интеграција, кредита, страних амбасада и њихових робовласничких фирми које "немају алтернативу".

А, све што су радили Коштуница и Тадић, сад ће гробар да настави и то још већом жестином. Мора да се докаже...па, не доводе га тек тако.

Jesu li dovodili Tadica i Kostunicu?

NJIH JESU, petog oktobra jesu, i ovde je bilo reci koliko miliona maraka je ulozeno u to da oni dodju na vlast. To su priznali i ucesnici - petooktobrasi.


Zaivsim od vlasti kao i svaki gradjanin Srbije, a sta ce ko uraditi, ja ne gatam, jer znam da Toma nece doci na vlast. Kao sto sam vec pisala, sledecu vladu ce ciniti: DS,DSS, LDP, SPS i moguce opet G17, ako je ovo sto se sad desava bio samo dogovor, a sva je prilika.
 
Jesu li dovodili Tadica i Kostunicu?

NJIH JESU, petog oktobra jesu, i ovde je bilo reci koliko miliona maraka je ulozeno u to da oni dodju na vlast. To su priznali i ucesnici - petooktobrasi.


Zaivsim od vlasti kao i svaki gradjanin Srbije, a sta ce ko uraditi, ja ne gatam, jer znam da Toma nece doci na vlast. Kao sto sam vec pisala, sledecu vladu ce ciniti: DS,DSS, LDP, SPS i moguce opet G17, ako je ovo sto se sad desava bio samo dogovor, a sva je prilika.

Onda nemojte da glasate za sns. Vidite da su i njihovi simpatizeri digli ruke od njih.
 
Onda nemojte da glasate za sns. Vidite da su i njihovi simpatizeri digli ruke od njih.

Ne vidim! Ja nisam digla ruke, ja cu glasati,samo znam da ce Kostunica biti onaj jezicak na vagi koji ce pretegnuti Tadicu, kao i LDP.
Ja nikome nikad nisam rekla: Glasaj za ovoga- nemoj za onoga, jednostavno postujem svacije pravo na sopstveni izbor.
Mene samo nervira sto se Prepodobni toliko proglasava nevinascetom, kao ni luk jeo ni lukom mirisao, ali jeste.
 
Aco, pričaš o počecima Koštuničine vladavine Jugoslavijom a da vidimo kako su ove tvoje "nove" srpske komunjare počele odmah čim su se registrovale. I to još nisu ni došli ponovo na vlast (i ne daj Bože nikad ni da dođu):

Komunisti pretukli braću na Dedinju
B. Vuković | 07. 12. 2010. - 00:02h | Komentara: 83

BEOGRAD - Oko 50 članova Komunističke partije prebilo je juče braću Andreja (26) i Lazara Vujakliju (18) u Ulici Miloja Đaka na Dedinju. Kako pričaju povređena braća, nekoliko ljudi sa obeležjima ove stranke im je stalo ispred automobila, a nakon što su oni zasvirali da se pomere, izvukli su ih iz vozila i brutalno pretukli pesnicama i motkama barjaka. Lazar je prevezen u Urgentni centar, ali je nakon ukazane prve pomoći pušten kući.

Lazar Vujaklija

- Prolazili smo pored restorana “Tito”, odakle su izašli članovi Komunističke partije. Blokirali su ulicu i nisu hteli da se pomere kako bismo mi prošli. Kad sam zatrubio da se pomere, počeli su da psuju, udaraju po kolima, nakon čega su nas izvukli i počeli da nas linčuju. Jedan stariji gospodin pritrčao je mom bratu i iz punog trka ga udario pesnicom u glavu. On je pao, a onda je još deset ljudi krenulo da ga udara dok je ležao na zemlji. Bio je sav u krvi, a ja sam pokrio glavu i nekako sam izbegao teže povrede - priča Andrej Vujaklija.


Kako objašnjavaju braća Vujaklija, u blizini tuče, kod Ambasade Rusije, stajao je policajac i video šta se dogodilo, ali nije reagovao.



- Prišle su nam neke gospođe da se izvinjavaju, ali tek nakon što sam brata podigao i pokušavao da mu zaustavim krv. Oni su krenuli na registrovanje partije, video sam čak i Titovog unuka Jošku Broza. Žurio sam na posao i ne znam zašto je bio problem da kao građanin prođem ulicom. Na kraju su počeli da nas udaraju barjacima, vređaju. Osim što je bratu lice unakaženo, obojica smo doživeli stres jer smo videli kako 50 ljudi hoće da nas linčuje, samo zbog toga što smo tražili da se sklone da normalno prođemo ulicom - objašnjava Vujaklija.


Nakon tuče, Vujaklije su povrede prijavile policiji, koja će ispitati ko su bili učesnici masovne tuče.


Josip Broz Joška, Titov unuk, odlučio je da osnuje Komunističku partiju i juče je predao 12.000 potpisa za registraciju u Beogradu, sprema se za izbornu trku, i veruje da će na proleće nakon izbora kao vodeća stranka ući u parlament.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/221938/Komunisti-pretukli-bracu-na-Dedinju

A sad da vidimo kako izgleda slika i prilika tih tvojih ********* odnosno kako će da izgleda lice Srbije ako ti tvoji (ponavljam-NE DAJ NAM BOŽE NIKADA) ponovo dođu na vlast:

97601_1020-bgkomunisti_f.jpg


Pametnom dovoljno!

SMRT KOMUNISTIMA!!! :evil:
 
Jesu li dovodili Tadica i Kostunicu?

NJIH JESU, petog oktobra jesu, i ovde je bilo reci koliko miliona maraka je ulozeno u to da oni dodju na vlast. To su priznali i ucesnici - petooktobrasi.


Zaivsim od vlasti kao i svaki gradjanin Srbije, a sta ce ko uraditi, ja ne gatam, jer znam da Toma nece doci na vlast. Kao sto sam vec pisala, sledecu vladu ce ciniti: DS,DSS, LDP, SPS i moguce opet G17, ako je ovo sto se sad desava bio samo dogovor, a sva je prilika.

Сад нема потребе да се поново ствара неки "5. октобар" и да се врши притисак да би се довели њихови људи. Пут је утабан 2000-те и довођење следеће про-ЕУ владе је само континуитет власти Брисела и Вашингтона,тј. њихове привредне окупације(због које се живи јако тешко). Зато с гробаром не морају да праве ујдурме и пале Скупштину. Довољно је да преко Динкића одраде ствар - још више компромитују ДС његовим нападима и преко паравана у виду превремених избора изврше замену играча - уместо Тадића у игру улази Николић, а екипа игра истом тактиком.

Сви који мисле да преговарају са ММФ-ом, да им ММФ буде власт(а то је последица поданичке ЕУро-политике којој се спрема наставак), "појешће оно што су иза*рали".
 
Jesu li dovodili Tadica i Kostunicu?

NJIH JESU, petog oktobra jesu, i ovde je bilo reci koliko miliona maraka je ulozeno u to da oni dodju na vlast. To su priznali i ucesnici - petooktobrasi.


Zaivsim od vlasti kao i svaki gradjanin Srbije, a sta ce ko uraditi, ja ne gatam, jer znam da Toma nece doci na vlast. Kao sto sam vec pisala, sledecu vladu ce ciniti: DS,DSS, LDP, SPS i moguce opet G17, ako je ovo sto se sad desava bio samo dogovor, a sva je prilika.

Pazi, 5. oktobra došao na vlast, 10. oktobra najavio da odustaje od kontinuiteta SFRJ- sve ono što je bila američka politika i američka želja, on je ispunio!
 

Back
Top