Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo, da bude kao Hongkong

Da li je dobro resenje?


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .

Cosmopolite

Zaslužan član
Poruka
105.749
Koštunica: Imao sam rešenje za Kosovo, da bude kao Hongkong
Bivši premijer Srbije Vojislav Koštunica kazao je za dnevne novine Kurir da je njegovo rešenje za Kosovo, da bude kao Hongkong, podržala tadašnja vlada i da to smatra potvrdom ispravnosti tog rešenja.
14Piše: Beta20. septembra 2019. 23.21
Istinomer
kostunica_epa_sasa_stankovic-1-678x382.jpg
Foto: EPA/ SASA STANKOVIC
Koštunica je istakao da je njegov predlog za rešenje pitanja Kosova bio nadgledana autonomija, koja, kako je naveo, „predstavlja kompromis koji isključuje sve ekstremne opcije“.
„Nadgledana autonomija, za razliku od nadgledane nezavisnosti, saglasna je Povelji UN i Ustavu Srbije. Time bi bilo omogućeno Albancima da u Autonomnoj pokrajini Kosovo i Metohija upravljaju svojom vastitom budućnošću i ostvaruju svoje ineterese“, rekao je Koštunica.
Dodao je da bi sa druge strane Srbija saglasno Povelji UN zadržala svoj suverenitet i terirorijalni integritet.
Na pitanje da li bi njegov predlog bio i danas primenljiv kao održivo rešenje u trenutnim okolnostima, Koštunica nije odgovorio, piše Kurir.

https://www.danas.rs/politika/kostunica-imao-sam-resenje-za-kosovo-da-bude-kao-hongkong/

https://www.kurir.rs/vesti/politika...e-je-podrzala-tadasnja-vlada-citajte-u-kuriru


@Slaven777 sorry but ebiga , PRVI :lol:
 
Poslednja izmena:
za sve ove idiote na srpskoj politickoj sceni je bio mag ali se nije kurcio, nije voleo novac, nije se okruzivao krimosima, nije glumio dona...pa je dobio sta je i trazio ...noz u ledja od najblizih, zutih i crvenih svejedno.
barem je ostao ziv i nije u murdelju, bota isto moze da zahvali njemu sto ga je kopirao donekle i koliko toliko ce mirno docekati starost.
 
Jeste,imao je rešenje u nekoliko etapa.
Prvo je abolirao sve pohapšene.
I taman da predje na sledeće kad - ode sa vlasti.

Ništa, evo ja ću da nastavim.
Da se mesečno daje svakom Šiptaru po 45.000 iz budžeta.
Malo će krajcujemo od realne vrednosti rada i od penzosa.

Ali pre toga da se svi izjasne dal će budu Srbi ili Šiptari pa tek onda po 45.000 na račun.
 
О чему сад да дискутујемо, кад су Вучи и Дачи признали независност, а гласачи више пута аминовали Бриселски споразум?
patriJote ni balvan da postave kad se pomene B od Brisela ili K od Kosova....
Sećam se da su se ranije gadjali trupcima...
Ko će veći trupac, ko će više...
Pa se poženili...
I sad mora da jure pare, nema više drke drke kad se oženiš
Ništa Kosovo, ništa gej parada i koliko to utiče na omolinu...
Pa se ti ženi...
 

Back
Top