Kosovo nezavisno i pod protektoratom

Ne bih da mi se ko naljuti, ali mislim da su srbijanci zadnjih godina dosta pasivni, sto se tice zastite srpskih interesa...bio sam u BG, 1995 godine, kada je Nato bombardovao bosanske Srbe, niko se ni na protesnu setnju nije okupio, dok su 99-te, kad je NATO Srbiju napao, gradjani RS su dane provodili natrgovima, u podrsci Srbiji...strah me da se nesto slicno ne desi kad je Kosovo u pitanju, jer nidje na svijetu nema, da neki politicari, kao ona Jovanovic, Korac, Batic...i ekipa, rade protiv interesa svoje sopstvene drzave. U normalnoj zemlji, najurili bi ih, jer zivjeti u Srbiji, a traziti da se otudji dio zemlje...jeli to normalno??????
 
Feta Podouri:
limojed:
Па могао си своју љубав према народњацима исказати и под својим уобичајеним, много познатијим ником.

A kojim :?: od tolikog mnoštva :lol: . Ma mislim, koji ti se najvuše svidja, limenko :lol: :lol:

Па знаш већ, онај под којим си познат на неколико форума...
Него је л' се сећаш кад си са тим ником дошао овде, па одмах био привремено банован. Марлончина мислио да сам то ја па се одмах јавио, шериф онда помислио да се то он зеза, па бановао не гледајући ИП. Интернет је чудо, кажем ти.
Занимљив ми само лик који кад се појави на неком форуму, одмах се мисли да је нечији клон направљен у смислу зајебанције са одређеним ставовима... И онда такав постане кандидат за посланика. Можда се то тера шега са грађанима, а?
 
vuk.k:
Tako je grofe, dok ima Srba na Kosovu, dok mi postojimo i zivimo od nezavisnosti nema nista
:roll: Ima Srba i u Japanu, pa to neće biti srpsko. Nikako da shvatite realno stanje stvari. Jesam protiv nametanja tuđe volje ali šta sad, Kosovo je fakat, van bilo kakvih nadležnosti Srbije kada se vojska povukla još 99-te i gotovo. Znaju to odavno i ovi političari ali bi jako loše prošli na izborima kada bi to javno priznali. Ne očekujete valjda da Koštunica to kaže, ha. Ne pada mu na pamet.
 
Englez:
:roll: Ima Srba i u Japanu, pa to neće biti srpsko. Nikako da shvatite realno stanje stvari. Jesam protiv nametanja tuđe volje ali šta sad, Kosovo je fakat, van bilo kakvih nadležnosti Srbije kada se vojska povukla još 99-te i gotovo. Znaju to odavno i ovi političari ali bi jako loše prošli na izborima kada bi to javno priznali. Ne očekujete valjda da Koštunica to kaže, ha. Ne pada mu na pamet.

Докле ћеш ти да се брукаш оваквим изјавама?









Да ли у твоје испеглане мождане вијуге може да стане ЧИЊЕНИЦА ДА ЈЕ ЗА КОСМЕТ У ОКВИРУ СРБИЈЕ РЕФЕРЕНДУМОМ ГЛАСАЛО ТЈ. ПОТПИСАЛО 3,5 МИЛИОНА СРБА !
 
KOŠTUNICA: SRBIJA NE DA I NIKADA NEĆE DATI KOSOVO

POLITIKA - UNUTRAŠNJA - Ponedeljak, Decembar 11, 2006 11:43

Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da je odlukom naroda na referendumu da Kosovo i Metohija ostane neotuđivi deo Srbije poslata u svet poruka da 'Srbija ne da i nikada neće dati Kosovo'.

'Za Srbiju je pitanje statusa Kosova i Metohije definitivno rešeno onog trenutka kada je narod svojom slobodnom i suverenom voljom doneo na referendumu odluku, da je sagalasno Povelji UN, naša južna pokrajina neotuđivi deo Srbije. Tom odlukom naroda poslata je u svet poruka da Srbija ne da i da nikada neće dati Kosovo', rekao je Koštunica.

On je kazao da je uveren da je i međunarodna zajednica pažljivo čula glas građana Srbije i da nema nikakve sumnje da 'pošto smo na referendumu, kao narod iskazali neophodno samopoštovanje, da ćemo od naših prijatelja dobiti potrebnu podršku'.

'Rusija ima principijelan stav i neće dozvoliti da SB prekrši Povelju UN i time omogući rušenje postojećih država i prekrajanje međunarodno priznatih granica', istakao je srpski premijer.

Koštunica je rekao da bi 'svako posezanje za rešavanjem statusa Kosova i Metohije izvan SB predstavljalo najgrublju primenu nasilja i golu otimačinu' i naglasio da veruje da tako nešto nikome uopšte i ne pada na pamet. 'Posebno takve ideje ne bi smele da padnu na pamet ni jednoj zemlji članici NATO pakta, s obzirom da su grubo pogazivši međunarodno pravo bombardovale našu zemlju', poručio je Koštunica.

'Jedno je potpuno jasno, Albanci ne mogu imati dve države, odnosno ne mogu na teritoriji Srbije praviti svoju drugu državu', istakao je on. .Premijer Srbije je naglasio da 'na našoj teritoriji, na Kosovu i Metohiji, albanska zajednica može i imaće najveću moguću autonomiju, imaće suštinsku autonomiju' i dodao da je ' to tako i tako će biti'.
 
Granice stvaraju ljudi i granice menjaju ljudi,ono što je danas nemora da znači da će biti sutra.Naši političari su nesposobni da očuvajui Kosovo,a da li je Evropa i Amerika za nezavisno kosovo videćemo. šiptarima kao neevropskom narodu nema mesta u Evropi. Taj problem ce morati da bude resen u buducnosti.Da su ove demonokrate, ali i ovi drugi , sposobne da resavaju probleme mi nebi ni postojali , zato mora da dodje do revolucionarne promene i u Srbiji i u Evropi kako bi taj problem konacno bio resen. Mi moramo da otklonimo taj problem za sva vremena, šiptari moraju da odu se nase Srpske i evropske zemlje. Mozda je sreća što taj problem imamo danas jer kad sutra isteramo šiptare nasa deca će imati slobodnu zemlju za naseljavanje ''ZA KRV I TLO''.
- Srbija Srbima!
 
eremita:
Да ли у твоје испеглане мождане вијуге може да стане ЧИЊЕНИЦА ДА ЈЕ ЗА КОСМЕТ У ОКВИРУ СРБИЈЕ РЕФЕРЕНДУМОМ ГЛАСАЛО ТЈ. ПОТПИСАЛО 3,5 МИЛИОНА СРБА ![/SIZE]
A da li u tvoje necu da kazem ispeglane ,
vijuge moze da stane da je otprilike isti broj Srba ako ne i vise na referendumu 98. glasalo tj. potpisalo da strana noga nece na Kosovo krociti pa smo videli sta je bilo godinu dana kasnije. :roll: Sve u svemu bez da ulazim u dublje objasnjavanje uzroka i posledica poenta je da moze narod sutra da izglasa i da je Crna Gora ili Krajna ili Minhen u Srbiji ne mora da znaci da ce biti tako .
 
prof.Grof:
I šta znači ovo ? Nemoj da pišeš samo da bi nešto napisao. Moraš malo da razmisliš. Ja sam napisao : za krv i tlo , misleći da su Srbi na Kosmetu naša braća, naša krv , a tlo se podrazumeva da je to naša teritorija..........
:lol: odavno smeshnije vadjenje nisam video.
kad neshto kazesh i vec imash neko mishljenje koje propagirash, onda i stoj iza toga.
ovako je...bzv i smeshno.
mislim, josh bolje-nemoj ni da ga napishesh.i josh bolje- ako zaista nisi...potebno je biti krajnji psiho, pa biti srbin i nacista istovremeno.
a i avatar pre neki dan ti je isto bio cista sluchajnost, i nema nikakve veze sa neonazi...?
mozeh i da podignesh ruku u nazi stavu na ulici, i da posle kazesh da si samo raterivao golubove :roll:
 
svetolik trpkovic:
A da li u tvoje necu da kazem ispeglane ,
vijuge moze da stane da je otprilike isti broj Srba ako ne i vise na referendumu 98. glasalo tj. potpisalo da strana noga nece na Kosovo krociti pa smo videli sta je bilo godinu dana kasnije. :roll: Sve u svemu bez da ulazim u dublje objasnjavanje uzroka i posledica poenta je da moze narod sutra da izglasa i da je Crna Gora ili Krajna ili Minhen u Srbiji ne mora da znaci da ce biti tako .

Шта ово твоје глупирање као и глупирање групе наркомана у ЛДП-у треба да значи. Шта? Негираш ВОЉУ БИРАЧА, је л'? Па зашто се онда који мој уопште гурате и излазите на изборе??? Сходно броју гласова неко треба да дође на власт - а ти се са ВОЉОМ БИРАЧА СПРДАШ ??? Дакле, или ниси при себи, или размисли да ли онда сходно твојим резонима уопште треба да излазите на изборе! :evil:
 
eremita:
Докле ћеш ти да се брукаш оваквим изјавама?





prevod sa simpaticne slicice kaze:"Naravno da je komunizam ubio 100 miliona ljudi u proslom veku, ali to je samo zato sto mu SAD nisu dale sansu za uspeh........

Pa jos i srp i cekic u srcu.......... :D :D :D :D :D :D

Kakva komunisticka propaganda.........mito, stari sovjetu, prevasisao si sebe......... :wink:
 
DeteSunca:
Čudno kako niko ne pominje proterane Srbe i njihov povratak. Sada kada dole ima šačica Srba bi oni nama da daju 'visok stepen lokalne samouprave'. Šiptari uradili posao i proterali Srbe i sad im daji 'samoupravu'. Smešno...
Да...шиптари уз помоћ НАТО-пакта...Сећате се како су НАТО војници помагали протеривање Срба?Трпали их у транспортере и протерали у ужу Србију.
 
inagadadavida:
eremita:
Докле ћеш ти да се брукаш оваквим изјавама?





prevod sa simpaticne slicice kaze:"Naravno da je komunizam ubio 100 miliona ljudi u proslom veku, ali to je samo zato sto mu SAD nisu dale sansu za uspeh........

Pa jos i srp i cekic u srcu.......... :D :D :D :D :D :D

Kakva komunisticka propaganda.........mito, stari sovjetu, prevasisao si sebe......... :wink:

Јооооооојјјјјјјјј.........мајко моја, па је л' ти ствааааарно мислиш да је ова фотка КОМУНИСТИЧКА ПОРПАГАНДА ??? Па ето, сада ми је јасно зашто си стално у конфликту и са свима и са самим собом....... очигледно те повремено хвата
"макарена"......

e014.gif




п.с. А јеси ли приметио и да пише: Liberal Idiot ???
 
eremita:
Шта ово твоје глупирање као и глупирање групе наркомана у ЛДП-у треба да значи. Шта? Негираш ВОЉУ БИРАЧА, је л'? Па зашто се онда који мој уопште гурате и излазите на изборе??? Сходно броју гласова неко треба да дође на власт - а ти се са ВОЉОМ БИРАЧА СПРДАШ ??? Дакле, или ниси при себи, или размисли да ли онда сходно твојим резонима уопште треба да излазите на изборе! :evil:
Ma hebe se meni za LDP niti imam nesto protiv volje biraca samo kazem da volja biraca nije Amin i to ne iz sopstvenih uverenja vec iz licnog ne tako davnog iskustva kada smo videli istu stvar sa referendumom i voljom pa nista od toga cak su ga svi mozda i namerno zaboravili.
 

Back
Top