Kosovo is Serbia

KisSU

Početnik
Poruka
1
Postovani !!!

U zelji da se ukljucim u borbu za ocuvanje Kosova i Metohije u okviru Srbije, dosao sam na ideju da bi bilo dobro promovisati neki slogan, kao skracenu poruku svima koji dele tu ideju ali i kao poruku svima kojima nije bas jasno sta se tamo desava ( mislim na nase zapadne (ne)prijatelje ). Staro pravilo govori da je javno mnjenje na zapadu odlucujuce pri kreiranju spoljne politike pojedinih zemalja. Posto smo tu bitku izgubili od Siptara, vreme je da pocnemo da razmisljamo u tom pravcu.

Kao moj skromni doprinos, predlazem sledece:

KisS - ( Kosovo is Serbia )



KisS - kao slogan kojim porucujemo vise stvari u isto vreme.
KisS - kao pozdrav kojim porucujemo ko smo sta smo i sta hocemo
KisS - kao poruka da jesmo i da cemo biti za mir i toleranciju.
KisS - kao poziv celom svetu da razume i shvati sta je Kosovo za Srbiju i Srbe

Svaki mail koji potpisujemo, svaku komunikaciju koju imamo, svaki SMS koji posaljemo, treba da zavrsavamo sa ovim pozdravom.

Svako kome posle potpisa posaljemo i jedno KisS ce se zainteresovati zasto mu saljete poljubac. Kada shvati da je to politicka poruka, pola posla je uradjeno.

Okrenimo se Svetu, saljimo poruku napolje a ne unutra. Naravno da ne treba nas same ubedjivati da je Kosovo Srbija. Ko smatra da postoji bar jedan covek kome moze uputiti KisS, neka to proba. Saljimo svoj identitet kroz ovu kratku poruku KisS.

Molim vas da ovo shvatite kao mali doprinos nekoga ko na drugi nacin ne zna kako da pomogne ( a zeli ).

KisS
[img=https://img141.imageshack.us/img141/9247/kissre2.th.jpg]
 

Prilozi

  • KisS.jpg
    KisS.jpg
    27,6 KB · Pregleda: 6
Баш је лепо, креативно, талентовано тј. одлично.

Могао би да направиш неки бизнис да се производи такав беџ или нешто слично.
 
Eto a raznorazni belosvetski licimuri su godinama lomili glavu sta zapravo znaci naziv grupe cak se pricalo da je u pitanju Knights In Satan's Service ili tako nesto , al evo zahvaljujuci ovoj temi sad svi znamo sta se stvarno krije iza naziva grupe KISS :D
 

Back
Top