Košarkaška reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zalost je videti DEBILE JOVICA I SIMONOVICA U REPKI...

UZAS!!!

da idu teodosic i gagi , ovi bi morali ispasti... Ni raduljici tu nije mjesto...

Simonovic je ko mator udpeo da se proda zenitu ali je brzo najuren

On i jovic su mediokriteti u ovom timu


Za teodosica se znalo PREVARA , proslo evropsko je propustio a prethodno je potpiso ugovor i ko povredio se...resio ugovor otiso da lezi i briga ga...brzo su ga najurili iz nba...

Pola godine bez ugovora, igro je za repku zavrsetak kvalifikacija i onda pred sv prvenstvo potoise ugovor za virtus i opet po starom!!!

Ode da lezi i ebe mu se...i za repju i za virtus...

Prevara od igraca vidi se da je isousena mustikla i da mu je jos uvek bitno samo da se nafatira dokle god moze....


Jokic bogdanovic bjelica je visi extra nivo, uz njih milutinov i guduric slede ko super igraci ipak slabiji od tog nivoa...marjanovic ima visinu i to mu je to sto ga vadi i odrzava jer je trom i ispod prosecnih lvaliteta i vestine...

Ocito je da je nedovic morao biti ispred jovica simonovica...

Kalinoglu je sr.ao protiv ustavno i sam sebe je udaljio.

Od velike sile kakvi smo trebali biti odlazimo bez tea gagija kalinoglua i nedovica...

Videcemo, mislim da bjelica bogdan jokara milutinov guduric micic mogu da vuku do finala... A za amere treba ipak ovi sto fale....treba duza kvalitetna klupa...

Srecno plavi momci !!!
Pre svega, ne vidim cemu potreba za ovakvim tonom...

Jovic je najbolji defanzivni plejmejker koga imamo. On mozda nema neke suterske kvalitete, i ne postize puno poena, ali dosta doprinosi sa odlicnom odbranom i solidnim dodavanjima.
Uveren sam da bi nasa reprezentacija osvojila prethodni Eurobasket da je Jovic bio potpuno zdrav protiv Slovenije.

Za Simonovica nemam puno komentara, i iskreno mislim da ne zasluzuje mesto u timu. Mada, neka se njegov doprinos u igri svede na 2-3 ubacene trojke, uz dobar procenat, i njegova korist je sasvim solidna.

Ne razumem zbog cega je Teodosic prevara? Njegova povreda je bila ocekivana, bas zbog razloga sto dugo vremena nije igrao takmicarsku utakmicu.
Otisao da lezi? Ne interesuje ga reprezentacija?
Pa covece, ako postoji igrac koji je dao svoj maksimum u reprezentaciji, to je Milos Teodosic. On je pokretac cele ove serije uspeha sto imamo zadnjih godina. Da li je realno da moras da ga pljujes zbog ovog izostanka?

Teodosic i Milosavljevic izostaju zbog povrede. Kalinic je izostavljen zbog licnog ponasanja.
Jedino za Nedovica nema opravdanja, i on je stvarno trebao biti na spisku pre Simonovica, Bircevica i Raduljice.
Ali sta je tu je... Selektor je napravio reprezentaciju koja igra kao tim. Ima svoju viziju kako bi sve to trebalo da izgleda, i treba ga pustiti da radi svoj posao. Njegov tim je ostvario dosta uspeha zadnjih godina, i to ne treba ignorisati.

Po tebi, mi smo daleko slabiji tim, jer nam ne igraju Nedovic, Kalinic i Milosavljevic? Kalinic je prvotimac, a Milosavljevic moze da bude samo rezerva Bogdanu, ili cak treci igrac na toj poziciji.
 
  • Podržavam
Reactions: o.O
Bogdanovih 100!

Stigao je do velikog dostignuća.

1566582323019.png


Bogdan Bogdanović je danas nastavio sa sjajnim partijama u dresu reprezentacije Srbije, postigao je 15 poena protiv Italije i predvodio je tim Saleta Đorđevića do nove pobede na pripremama za Mundobasket.

Pored toga, Bogdan je stigao i do velikog dostignuća.

On je danas upisao 100. meč u dresu sa državnim grbom za šest godina koliko je član našeg najboljeg tima.

On je počeo na Evropkom prvenstvu 2013. godine, a do sada ima tri srebra sa našim timom, na SP u Španiji 2014, OI 2016. i na EP u Turskoj 2017. godine.

https://www.sportske.net/vest/kosarka/bogdanovih-100-385355.html

:klap: svaka cast Bogdane !!
 
Birca iluminat. Ni bog ne moze da ga istera iz reprezentacije. Jelovac je za njega Dankan licno. Mogao je Sale da pozove i Simanica da se malo kali u A timu. Bio bi mnogo korisniji od raspalog Bircevica.
Боље да је звао Смаилагића ако ћемо да причамо о каљењу. Иначе, не свиђа ми се овај притисак и паљење на пријатељске утакмице. Као да је битно да л ће сваку да добију. Да не буде само после ћорак кад крену такмичарски мечеви.
 
Šta glumi Djordjević?
Na parket izvede petorku Mićić,Simonović,Birčević,Jokić,Marjanović???????
Pa to može možda protiv Angole da igra, ali ozbiljna košarka??
Glumi robiju koji je u uvodnom meču protiv Španije na EP2005 u Beogradu izveo petorku gde je bekovski par bio Jarić - Gurovič...I Španci nas "častili " sa 20 razlike, razumljivo.
A Bogdanovića koji u naletu pogadja sve što šutne, hladi da napravi šutera sa šutem ispod 30%....
 
Covek testira sve moguce opcije da vidi ko je spreman za Kinu a ko nije
Kao sto srecko rece, dobismo ih i sa ovim kombinacijama
Testira opcije?:hahaha::hahaha::hahaha:
Ok, lakše ću prihvatiti da kaže pogrešio je, nije video ko koga menja, nego da je testirao opciju gde će Simonović biti na dvojci, a Birčević na trojci....
To nije testiranje opcija to je glupost, najprostije rečeno...
Srećom trajalo je dva minuta, pa smo i pobedili na kraju......
Valjda se neće ovako glupirati na prvenstvu.......
 
Testira opcije?:hahaha::hahaha::hahaha:
Ok, lakše ću prihvatiti da kaže pogrešio je, nije video ko koga menja, nego da je testirao opciju gde će Simonović biti na dvojci, a Birčević na trojci....
To nije testiranje opcija to je glupost, najprostije rečeno...
Srećom trajalo je dva minuta, pa smo i pobedili na kraju......
Valjda se neće ovako glupirati na prvenstvu.......
Pravi trener uvek gleda da vidi ko se s kim najbolje uklapa tako da ne vidim sta je u tome cudno
 
Da je stavio Simonovica ili Bircevica na poziciju pleja, ili centra, pa bi i bilo cudno.
Ovako, Simonovic je suter, i moze da igra na dvojci. Bircevic obicno igra na poziciji visokog krila, a sad je kratko stavljen na nisko krilo. Niije smak sveta.
Simonović može da igra na dvojci, a istovremeno Birčević na trojci?
O kom sportu ti pričaš?
Košarka sigurno nije.......
 
Simonović može da igra na dvojci, a istovremeno Birčević na trojci?
O kom sportu ti pričaš?
Košarka sigurno nije.......
Kosarka je sport u kojem nisu bas fiksirane pozicije.
Bogdanovic moze da igra na poziciji 1, 2 ili 3.
Naravno, na 2 je najefikasniji, i tu ga treba koristiti. Ali eto, u Sakramentu ga koriste povremeno na raznim pozicijama.
Dajem Bogdana kao primer.
Isto tako, Simonovic i Bircevic imaju svoje pozicije na kojima su najefikasniji.
Ali nije smak sveta ako im se na kratko promeni pozicija.

Pobogu, zar o tome mora da se vodi polemika?
 
Kosarka je sport u kojem nisu bas fiksirane pozicije.
Bogdanovic moze da igra na poziciji 1, 2 ili 3.
Naravno, na 2 je najefikasniji, i tu ga treba koristiti. Ali eto, u Sakramentu ga koriste povremeno na raznim pozicijama.
Dajem Bogdana kao primer.
Isto tako, Simonovic i Bircevic imaju svoje pozicije na kojima su najefikasniji.
Ali nije smak sveta ako im se na kratko promeni pozicija.

Pobogu, zar o tome mora da se vodi polemika?
Alo bre, šta lupetaš?
Reprezentacija Srbije nema bolje za dvojku i trojku u bilo kom trenutku utakmice?
Navedi mi jednu košarkašku osobinu zbog koje bi u nekom ludom besu neko stavio Simonovića na dvojku, i Birčevića na trojku?
NEMAAAAAAAAAA, to može samo isfrustrirani selektor, evo večeras nešto se.renda prozivajući igrače da dolaze nespremni, ali sve u rukavicama, za svaki slučaj..
Verovatno ni na treningu Simonović i Birčević nikada nisu odigrali na tim pozicijama, a posebno ne zajedno.
Jednoj takvoj petorci, prosečna ABA-ligaška ekipa bi dala 150 poena, a ne bi primila više od 70.....
 
Alo bre, šta lupetaš?
Ti druze imas neki problem, ili prosto nisi sposoban za normalan razgovor.
Reprezentacija Srbije nema bolje za dvojku i trojku u bilo kom trenutku utakmice?
Ovo je bila pripremna utakmica.
U reprezentaciji, trenutno su Bogdanovic i Lucic najbolji na pozicijama 2 i 3.
Oni se odmaraju.
Da li je to tesko razumeti?
Navedi mi jednu košarkašku osobinu zbog koje bi u nekom ludom besu neko stavio Simonovića na dvojku, i Birčevića na trojku?
Pored toga sto se kosarkasi stavljaju na pozicije zbog svojih sposobnosti, takodje se i stavljaju zbog uloga.
A takodje, vrlo je bitno i ko je u drugom timu na toj poziciji.
Reprezentaciji trenutno fali bekova. Zbog izostanka Teodosica i Milosavljevica, ostali smo sa 4 igraca tim pozicijama. Bogdanovic je umoran, a jovic sklon povredama.
Trener mozda zeli da uklopi jednog igraca na bekovskoj poziciji, i da proba kako se tu snalazi. U slucaju povrede nekog od glavnih igraca na toj poziciji, mora neko da bude tu da uskoci u ulogu.
NEMAAAAAAAAAA, to može samo isfrustrirani selektor, evo večeras nešto se.renda prozivajući igrače da dolaze nespremni, ali sve u rukavicama, za svaki slučaj..
Sve mi je jasno. Ti si od onih sto mrze svaki pokret Djordjevica.
Verovatno ni na treningu Simonović i Birčević nikada nisu odigrali na tim pozicijama, a posebno ne zajedno.
Verovatno ti nemas pojma kako izgleda trening reprezentacije.
Jednoj takvoj petorci, prosečna ABA-ligaška ekipa bi dala 150 poena, a ne bi primila više od 70.....
Kako li samo ovaj tim dobi Francusku, trecu reprezentaciju na planeti...
 
Ma ne, ti znaš kako izgleda trening reprezentacije..........Gledao sam ih uživo deset godina pre nego si se ti rodio.
Ostalo neću komentarisati, jer ti prvo ne znaš ni da čitaš s razumevanjem, a drugo i važnije je da ja nemam toliko zaludnog vremena da takve kao ti učim osnovnim košarkaškim stvarima......
 
Ma ne, ti znaš kako izgleda trening reprezentacije..........Gledao sam ih uživo deset godina pre nego si se ti rodio.
Ostalo neću komentarisati, jer ti prvo ne znaš ni da čitaš s razumevanjem, a drugo i važnije je da ja nemam toliko zaludnog vremena da takve kao ti učim osnovnim košarkaškim stvarima......
Pa ti uopste nemas odgovor na ono sta ja pisem, a pricas da ja ne citam sa razumevanjem..

Kako ti mene da ucis o kosarci, kad nemas blage veze o cemu pricas?
Alo covece, ti meni objasnjavas o katastrofalnoj gresci Djordjevica sto je na PRIPREMNOJ utakmici zamenio pozicije dva igraca?
A plus pokusavas da me ubedis kako je nemoguce da igrac, koji igra na poziciji krila, na kratko odigra i na poziciji beka. Isto tako, da igrac na poziciji visokog krila na kratko odigra na niskom krilu.
I ti hoces mene da ucis o osnovnim kosarkaskim stvarima?

Pa tebi prvo treba neki lek za smirenje. Napadas ljude zbog kosarke, obicne igre. Pravis scene, i uzbudjujes se oko Djordjevica, kao da ti je sve ovo od zivotnog znacaja.
Oladi malo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top