Konuzin: Pratimo izjave o NATO

Bugarska je nezavisna postala u 1878;)
1885 je vec bio srpskobugarski rat


vojno vam pomogla na nacin kao sto amerika pomagala afganistancima protiv sovetima INDIREKTNO !

Bugarska nije imala onakve odnose posle raspada komunizma kakvi vi imate sad
ono sto radite vi sad je -imanje zelju da ste sa NATO a Rusiju koristite samo kao potporu kad NATOVCI nesto urade protiv vas ...

to sto ste izbrali TADIC za presednik sve kaze

sad da vas ucenu da ako hocete EU onda priznajte Kosovo opet ce da idete sa Rusima

Pa ti ne znas ni sopstvenu istoriju covece. Bugarska je medjunarodno priznata 1909-e godine. Zar je moguce da to ne znas? To sto je Srpsko-Bugarski rat bio 1885 godine ne znaci nista, jer su se nase teritorije tako nazivale i za vreme turske okupacije.

Ameri su pomagali avganistancima indirektno, znaci slali su im oruzje i tako to. Rusi su nama pomagali direktno. Dakle ruski vojnici su dolazili u Srbiju i zajedno sa nama ratovali protiv lojavih turaka, sto je islo dotle da je cak vrhovni komandant zajednicke vojske bio ruski general Mihail Cernjajev. Slika ispod.

180px-Mikhail_Grigorievich_Chernyayev_1876.png


Takodje poznati dobrovoljac je bio i pukovnik Nikolaj Nikolajevic Rajevski koji je Tolstoju posluzio kao inspiracija za lik Vronskog u delu Ana Karenjina.

Raevskij.jpg


Mi uopste necemo ici u nato i ti to znas, samo se pravis. U pogledu ulaska u EU, Rusija nema nista protiv toga, i ono sto se tice Kosmeta je stvar Srbije i EU, a nas odnos sa Rusijom se zasniva na potpuno drugim vrednostima koje traju oduvek i trajace hvala Bogu i dalje.

1224257146710_1.jpg


340x.jpg


:per:

IMG_5898-z-s.jpg
 
Poslednja izmena:
..............

a inace ako neko treba da bude zabrinut je srbija jel niste ni u EU ni u NATO
............................

Добро си приметио, Србија је увек била своја , никада у војним савезима, као, рецимо ви.
Увек сте имали комплекс ниже вредности и мрзели нас што смо са Русима имали боље односе од вас, а нисмо били део комунистичке окупације ссср-а.

Штета,због те мржње и комплекса.Православни смо народ, братски, али ваш менталитет је склонији да подржи турску и шиптарску политику, него православно - братску.
 
Pa ti ne znas ni sopstvenu istoriju covece. Bugarska je medjunarodno priznata 1909-e godine. Zar je moguce da to ne znas? To sto je Srpsko-Bugarski rat bio 1885 godine ne znaci nista, jer su se nase teritorije tako nazivale i za vreme turske okupacije.

Ameri su pomagali avganistancima indirektno, znaci slali su im oruzje i tako to. Rusi su nama pomagali direktno. Dakle ruski vojnici su dolazili u Srbiju i zajedno sa nama ratovali protiv lojavih turaka, sto je islo dotle da je cak vrhovni komandant zajednicke vojske bio ruski general Mihail Cernjajev. Slika ispod.

180px-Mikhail_Grigorievich_Chernyayev_1876.png


Takodje poznati dobrovoljac je bio i pukovnik Nikolaj Nikolajevic Rajevski koji je Tolstoju posluzio kao inspiracija za lik Vronskog u delu Ana Karenjina.

Raevskij.jpg


Mi uopste necemo ici u nato i ti to znas, samo se pravis. U pogledu ulaska u EU, Rusija nema nista protiv toga, i ono sto se tice Kosmeta je stvar Srbije i EU, a nas odnos sa Rusijom se zasniva na potpuno drugim vrednostima koje traju oduvek i trajace hvala Bogu i dalje.

1224257146710_1.jpg


340x.jpg


:per:

IMG_5898-z-s.jpg


si ti taj sto nezna ;)

Bugarsko knezestvo je priznato odma po propast San Stefanskog sporazuma a to je 1878
i to je sve priznato i urageno na Berlinskog Kongresa !

to sto Kosovo nije sad megunarodno priznato ne menja fakt da njihova nezavisnost oni objavili na 17 februari 2008 godine...

oni su od 2008 nezavisni jel tako?

Bugarska knezevina je bila samostalna a Istocna Rumelija je bila jos vazal drzava koja se ujedinila sa Bugarsku ...


ugete u NATO i vidices kako odma priznaju Kosovo
nema vrednosti megju vama nego interesi
 
Добро си приметио, Србија је увек била своја , никада у војним савезима, као, рецимо ви.
Увек сте имали комплекс ниже вредности и мрзели нас што смо са Русима имали боље односе од вас, а нисмо били део комунистичке окупације ссср-а.

Штета,због те мржње и комплекса.Православни смо народ, братски, али ваш менталитет је склонији да подржи турску и шиптарску политику, него православно - братску.

Samo za ono sto smo uradili za njih kod Jedrena bi trebalo da nam budu zahvalni bre. :mrgreen: Da nije dosla srpska vojska tamo kad bi oterali turke iz Jedrena. :D
E, a onda se pevalo.. Igrale se delije.. :D Bili smo takoreci na par koraka od Carigrada :D
 
Добро си приметио, Србија је увек била своја , никада у војним савезима, као, рецимо ви.
Увек сте имали комплекс ниже вредности и мрзели нас што смо са Русима имали боље односе од вас, а нисмо били део комунистичке окупације ссср-а.

Штета,због те мржње и комплекса.Православни смо народ, братски, али ваш менталитет је склонији да подржи турску и шиптарску политику, него православно - братску.

mrzimo vas zbog drugo ne zbog to veruj:hahaha:

Srbija bila svoja?

kad je to?

bili ste svoji u jedan period od 10 godina pa kad ste dobili sliku kao zlikovci po celi svet,bili bombardirani,imali sankcije,kosovo objavilo nezavisnost,srbe u hrvatsku bez malo nestali,izgubili sve teritorije sto ste dobili u prethodne ratova i sad opet cekate u red za NATO i EU

Pravoslavnu ? Bratsku?
videli smo sta ste uradili Bugarima u makeodniji ,videli smo kako ste imali tajni pakt sa grcima i neispostovali ugovor u drugi balkanski rat ,videli smo kako ste nas napali u isto vreme sa tursku , kad ste bili mocni kao Jugoslavija tada ste provocirali a sad kad ste u zajebanu situaciju pricate o nekakvo Slovensko i Pravoslavno jedinstvo
 
Poslednja izmena:
Samo za ono sto smo uradili za njih kod Jedrena bi trebalo da nam budu zahvalni bre. :mrgreen: Da nije dosla srpska vojska tamo kad bi oterali turke iz Jedrena. :D
E, a onda se pevalo.. Igrale se delije.. :D Bili smo takoreci na par koraka od Carigrada :D

pomogli ste sa 2000 vojnike
da nisu bili Bugari nikada ne bi ni pobedili u balkanski rat
glavni front je bio u Trakiju gde je bila Bugarska vojska

30 km od Carigrada !!
jedina Hriscanska armija koja je dosla tako blizo Carigrada od vreme kad je pao pod muslimana je bila Bugarska vojska !
 
si ti taj sto nezna ;)

Bugarsko knezestvo je priznato odma po propast San Stefanskog sporazuma a to je 1878
i to je sve priznato i urageno na Berlinskog Kongresa !

to sto Kosovo nije sad megunarodno priznato ne menja fakt da njihova nezavisnost oni objavili na 17 februari 2008 godine...

oni su od 2008 nezavisni jel tako?

Bugarska knezevina je bila samostalna a Istocna Rumelija je bila jos vazal drzava koja se ujedinila sa Bugarsku ...


ugete u NATO i vidices kako odma priznaju Kosovo
nema vrednosti megju vama nego interesi

Fakat je da niste bili priznati pre 1909-e godine, i da ste do tada na mapi bili deo turske.. Srbija je medjunarodno priznata 1878-e godine

E aj mi sad samo reci da je kosovo nezavisno i to ce stvarno biti vrhunac tvog poimanja stvarnosti. :D Jel ti dobro vidis? Jel primecujes ko vlada kosovom? Nato i kriminal. Kakvo crno kosovo?

Mi necemo uci u nato, bas zbog toga sto nismo misevi i sto gajimo odredjeni sistem vrednosti u skladu sa kojim se i ophodimo, a ne u skladu sa interesima i time kako duva vetar.

Zao mi je sto cu to morati da ti kazem, ali takvu politiku upravo vodi Bugarska kroz istoriju. Kad je SSSR bio mocan bili ste pod njima. Sad kad je nato ojacao, sad ste u natou, dok je Srbija sve vreme nezavisna i van bilo kog saveza, uvek smo imali svoje ja, i uvek cemo imati. Ocekujem da kada se napravi neki treci savez da cete brze bolje i tamo da potrcite da i njega overite? Ima li neki savez ciji potrcko i poslusnik vi bugari niste bili? I sta sad? Daj neki argument, nemoj da pricas u prazno vise..
 
pomogli ste sa 2000 vojnike
da nisu bili Bugari nikada ne bi ni pobedili u balkanski rat
glavni front je bio u Trakiju gde je bila Bugarska vojska

30 km od Carigrada !!
jedina Hriscanska armija koja je dosla tako blizo Carigrada od vreme kad je pao pod muslimana je bila Bugarska vojska !

E stvarno si bezobrazan.
Evo ti link pa citaj..

http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Adrianople_(1913

100000 Bugara i 50000 Srba!!!!
Uz konstataciju da Jedrene nije moglo da padne sve dok nije dosla srpska vojska. To je cinjenica. Dakle ako je neka vojska bila nadomak Carigrada, onda je to bila i srpska vojska. pa sto niste krenuli na Carigrad? Pa ni Jedrene niste mogli da opsednete ko ljudi. Slicno je bilo i sa Skadrom. Crnogorci su se mucili dok nismo mi pristigli, al ajde.. Kako ste tako nezahvalni?
 
Poslednja izmena:
Fakat je da niste bili priznati pre 1909-e godine, i da ste do tada na mapi bili deo turske.. Srbija je medjunarodno priznata 1878-e godine

E aj mi sad samo reci da je kosovo nezavisno i to ce stvarno biti vrhunac tvog poimanja stvarnosti. :D Jel ti dobro vidis? Jel primecujes ko vlada kosovom? Nato i kriminal. Kakvo crno kosovo?

Mi necemo uci u nato, bas zbog toga sto nismo misevi i sto gajimo odredjeni sistem vrednosti u skladu sa kojim se i ophodimo, a ne u skladu sa interesima i time kako duva vetar.

Zao mi je sto cu to morati da ti kazem, ali takvu politiku upravo vodi Bugarska kroz istoriju. Kad je SSSR bio mocan bili ste pod njima. Sad kad je nato ojacao, sad ste u natou, dok je Srbija sve vreme nezavisna i van bilo kog saveza, uvek smo imali svoje ja, i uvek cemo imati. Ocekujem da kada se napravi neki treci savez da cete brze bolje i tamo da potrcite da i njega overite? Ima li neki savez ciji potrcko i poslusnik vi bugari niste bili? I sta sad? Daj neki argument, nemoj da pricas u prazno vise..

nema nas na mape?
dali si siguran? aj proveri jos jednom

fakat je da Srbija nije prisutna vec 11 godina na Kosovo
NATO tamo vlada cak moze da se kaze da glavni grad Kosova je Bonstil a ne Pristina ali ipak Kosovo je nezavisno...

ako tako gledas onda pola Evropa je prosla taj put

HITLER-SOVETSKI SAVEZ-NATO

MAGJARSKA
SLOVACKA
HRVATSKA -TITO ALI IPAK KOMUNIZAM
RUMUNIJA
 
mrzimo vas zbog drugo ne zbog to veruj:hahaha:

Srbija bila svoja?

kad je to?

bili ste svoji u jedan period od 10 godina pa kad ste dobili sliku kao zlikovci po celi svet,bili bombardirani,imali sankcije,kosovo objavilo nezavisnost,srbe u hrvatsku bez malo nestali,izgubili sve teritorije sto ste dobili u prethodne ratova i sad opet cekate u red za NATO i EU

Pravoslavnu ? Bratsku?
videli smo sta ste uradili Bugarima u makeodniji ,videli smo kako ste imali tajni pakt sa grcima i neispostovali ugovor u drugi balkanski rat ,videli smo kako ste nas napali u isto vreme sa tursku , kad ste bili mocni kao Jugoslavija tada ste provocirali a sad kad ste u zajebanu situaciju pricate o nekakvo Slovensko i Pravoslavno jedinstvo

Kakvim Bugarima u makedoniji? To su juzni Srbi bugarce. Kako te nije sramota? Vi ste napravili genocid nad Srbima u juznoj Srbiji u oba svetska rata i ti pricas o necemu. Jesu tebe ucili nesto u tvojoj skoli covece?

Evo kako je izgledala bugarska okupacija u Prvom svetskom ratu a, isto je bilo i u Drugom svetskom ratu.

Kosturnica4m.jpg


Koliko ja znam vi ste nas napali zbog makedonije, pa sad sto ste izgubili to je vas problem, nisam ja kriv sto ste slabi na oruzju. Ako bugarska vojska predje srpsku granicu ko koga napada?

Ne postoji ta zajebana situacija iz koje se mi necemo izvuci. Hvala Bogu bez vase pomoci. Ustvari bilo bi super kad bi samo bili neutralni, ali vi nas stalno napadate ko neki glupi majmuncici. Steta sto vas svaki puta razbijemo. Kako ste nam samo udarili u ledja 1915 godine. Kao najvece kukavice na svetu! To ne bi cak ni siptari uradili. Kukavice jedne bez obraza i dostojanstva. Sikter bre, jos ces vise da mi ogadis tvoju sortu.
 
nema nas na mape?
dali si siguran? aj proveri jos jednom

fakat je da Srbija nije prisutna vec 11 godina na Kosovo
NATO tamo vlada cak moze da se kaze da glavni grad Kosova je Bonstil a ne Pristina ali ipak Kosovo je nezavisno...

ako tako gledas onda pola Evropa je prosla taj put

HITLER-SOVETSKI SAVEZ-NATO

MAGJARSKA
SLOVACKA
HRVATSKA -TITO ALI IPAK KOMUNIZAM
RUMUNIJA

Flag_of_Serbia.png


Fakat je da ce se Srbija vratiti na Kosmet, zivi bili pa videli, nema toga koji bi nam oduzeo nasu svetu zemlju, a ti samo podrzavaj siptare koji skacu po nasim pravoslavnim svetinjama i ruse ih ko najprimitivniji stvorovi. Jer ti tako kaze tata nato i mama amerika.

17-mart-2004.jpg


Briga me i za evropu, i sta je prosla ili nije, i za tebe i za Bugarsku, radite kako hocete i umete. Bog ce nam svima suditi. U zdravlje.
 
Poslednja izmena:
E stvarno si bezobrazan.
Evo ti link pa citaj..

http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Adrianople_(1913

100000 Bugara i 50000 Srba!!!!
Uz konstataciju da Jedrene nije moglo da padne sve dok nije dosla srpska vojska. To je cinjenica. Dakle ako je neka vojska bila nadomak Carigrada, onda je to bila i srpska vojska. pa sto niste krenuli na Carigrad? Pa ni Jedrene niste mogli da opsednete ko ljudi. Slicno je bilo i sa Skadrom. Crnogorci su se mucili dok nismo mi pristigli, al ajde.. Kako ste tako nezahvalni?

Odrin je mogao da padne i bez to jel ako smo sacekali sami bi se predali zbog hrane i ostale izvore...Bugarska armija ga zelela odma !


ne pricam za Odrin jel on je 140 km od Carigrada ! nego za Catalgu pricam koja je 30 km od Carigrada i mi smo kreli


pogledaj Bugarsku armiju u napad na Catalgu-danasnjo naselje u Carigrad
 
mrzimo vas zbog drugo ne zbog to veruj:hahaha:

Srbija bila svoja?

kad je to?

bili ste svoji u jedan period od 10 godina pa kad ste dobili sliku kao zlikovci po celi svet,bili bombardirani,imali sankcije,kosovo objavilo nezavisnost,srbe u hrvatsku bez malo nestali,izgubili sve teritorije sto ste dobili u prethodne ratova i sad opet cekate u red za NATO i EU

Pravoslavnu ? Bratsku?
videli smo sta ste uradili Bugarima u makeodniji ,videli smo kako ste imali tajni pakt sa grcima i neispostovali ugovor u drugi balkanski rat ,videli smo kako ste nas napali u isto vreme sa tursku , kad ste bili mocni kao Jugoslavija tada ste provocirali a sad kad ste u zajebanu situaciju pricate o nekakvo Slovensko i Pravoslavno jedinstvo

Бугарче, можда не разумеш добро, па погрешно схваташ.
Ја рекох да ми никада нисмо били у неком војном савезу,као ви .

Нисмо као ви били уз фашисте у оба рата, а нисмо били ни под војном окупацијом ссср-а.

Зар су комплекси баш овако снажни и дубоки :eek: кад стављаш знак питања иза речи; братска и православна.Или вам је њихово значење постало синоним за - мржња?, као што сте у рату одлично показали, убијајући српску браћу, мучки, подмукло, на спавању, иза леђа.
Покајасте ли се за то и хоћете ли икада.?
 
Kakvim Bugarima u makedoniji? To su juzni Srbi bugarce. Kako te nije sramota? Vi ste napravili genocid nad Srbima u juznoj Srbiji u oba svetska rata i ti pricas o necemu. Jesu tebe ucili nesto u tvojoj skoli covece?

Evo kako je izgledala bugarska okupacija u Prvom svetskom ratu a, isto je bilo i u Drugom svetskom ratu.

Kosturnica4m.jpg


Koliko ja znam vi ste nas napali zbog makedonije, pa sad sto ste izgubili to je vas problem, nisam ja kriv sto ste slabi na oruzju. Ako bugarska vojska predje srpsku granicu ko koga napada?

Ne postoji ta zajebana situacija iz koje se mi necemo izvuci. Hvala Bogu bez vase pomoci. Ustvari bilo bi super kad bi samo bili neutralni, ali vi nas stalno napadate ko neki glupi majmuncici. Steta sto vas svaki puta razbijemo. Kako ste nam samo udarili u ledja 1915 godine. Kao najvece kukavice na svetu! To ne bi cak ni siptari uradili. Kukavice jedne bez obraza i dostojanstva. Sikter bre, jos ces vise da mi ogadis tvoju sortu.

mi danas sa makedoncima imamo iste imena,prezimena,istorija i imali smo istu azbuku do 1945 !

bila je mnogu vise u sklopu Bugarske nego srbije

celo naselenje je bilo pod Bugarsku crkvu i podrzavalo VMRO
makedonske izbeglice su bezili prema Bugarsku ne prema srbiju


napali smo vas sto niste ispostovali ugovor i imali tajni pakt sa grcku


to da smo napali sa ledga je samo nacin da opravdate poraz od Bugarske armije u sve bitke po sto ste kreli kroz albaniju
Bugarska je usla u rat 2 dana kasnije od ostale koji su vas napali i to zbog nekoliko razloga jedan je bio to sto turska je usla pa mi smo sacekali ...
 
Poslednja izmena:
Odrin je mogao da padne i bez to jel ako smo sacekali sami bi se predali zbog hrane i ostale izvore...Bugarska armija ga zelela odma !


ne pricam za Odrin jel on je 140 km od Carigrada ! nego za Catalgu pricam koja je 30 km od Carigrada i mi smo kreli


pogledaj Bugarsku armiju u napad na Catalgu-danasnjo naselje u Carigrad

Jel jos da polemisemo? Mislim i dalje imas neki obraz?

Pa imali ste 100000 vojnika i 400 topova i niste oborili Jedrene. Nego ste cekali da ovi poumiru od gladi i tako da osvojite grad? :worth: Ako ste hteli da odmah padne, sto bre brate niste tako i uradili onda? Sta je bilo problem?
 
Бугарче, можда не разумеш добро, па погрешно схваташ.
Ја рекох да ми никада нисмо били у неком војном савезу,као ви .

Нисмо као ви били уз фашисте у оба рата, а нисмо били ни под војном окупацијом ссср-а.

Зар су комплекси баш овако снажни и дубоки :eek: кад стављаш знак питања иза речи; братска и православна.Или вам је њихово значење постало синоним за - мржња?, као што сте у рату одлично показали, убијајући српску браћу, мучки, подмукло, на спавању, иза леђа.
Покајасте ли се за то и хоћете ли икада.?

napali ste nas prvi u 1885 i to bez razloga
neispostovali ugovor oko makedoniju i sklopili tajni pakt sa grcku u balkanski rat
napravili ste makedonsku naciju
uzeli nase zapadne pokrajine
asimilirate i danas Bugare u srbiji


vi lecite komplekse da smo vas napali sa ledga
u 4 bitle smo vas unistili u prvi svetski rat po sto ste se saucili sa totalno unistenje i krenuli kroz albaniju!
 
Jel jos da polemisemo? Mislim i dalje imas neki obraz?

Pa imali ste 100000 vojnika i 400 topova i niste oborili Jedrene. Nego ste cekali da ovi poumiru od gladi i tako da osvojite grad? :worth: Ako ste hteli da odmah padne, sto bre brate niste tako i uradili onda? Sta je bilo problem?

Odrin je bio tvrgava i drugi po vaznosti grad u otomansku imperiju
nasa armija je bila sad na zadacu da uzme Solun pred grka i da uzme Carigrad !
srpska armija je dosla u pomoc , treblo je svi da dogu jel ugovor je bio da svi zajedni proteramo turci ...


vazno je da Bugarska iznosila celi rat
 
mi danas sa makedoncima imamo iste imena,perzimena,istorija i imali smo istu azbuku do 1945 !

bila je mnogu vise u sklopu Bugarske nego srbije

celo naselenje je bilo pod Bugarsku crkvu i podrzavalo VMRO
makedonske izbeglice su bezili prema Bugarsku ne prema srbiju


napali smo vas sto niste ispostovali ugovor i imali tajni pakt sa grcku

Imate ista prezimene znas zasto? Zato sto ste za vreme okupacije nasilno menjali srpska prezimena, oduzimali ono ic i tako od recimo ivanovic dobijali "ivanov". Vrlo interesantan nacin vladanja i civilizovan nema sta.

Dole ja srpska pravoslavna crkva jedina legalna.

E sad mi je lakse sto znam zasto ste izvrsili agresiju na Srbiju. Umislili ste nekakav dogovor i izmislili izgovor da nas napadnete jel da? Ako je postojao dogovor, zasto niste to pitanje postavili za vreme rata nego se sve lepo zavrsilo, proterali smo turke, a onda ste nas lep napali. Mislili ste sta? Da mi oslobodimo makedoniju, a onda da vam je poklonimo ili sta?
 
Odrin je bio tvrgava i drugi po vaznosti grad u otomansku imperiju
nasa armija je bila sad na zadacu da uzme Solun pred grka i da uzme Carigrad !
srpska armija je dosla u pomoc , treblo je svi da dogu jel ugovor je bio da svi zajedni proteramo turci ...


vazno je da Bugarska iznosila celi rat

Bugarska iznosila celi rat? U kakvim ti iluzijama zivis decko? Koliko godina imas ti?
 
napali ste nas prvi u 1885 i to bez razloga
neispostovali ugovor oko makedoniju i sklopili tajni pakt sa grcku u balkanski rat
napravili ste makedonsku naciju
uzeli nase zapadne pokrajine
asimilirate i danas Bugare u srbiji


vi lecite komplekse da smo vas napali sa ledga
u 4 bitle smo vas unistili u prvi svetski rat po sto ste se saucili sa totalno unistenje i krenuli kroz albaniju!

Ako je bilo bez razloga, a ono makar nije bilo kukavicki s ledja, vec pravo ispred vas, pa prema vama. A vi?
Vi ste nas napali prvi 1330-e godine, pa 1913-te, pa 1915-te mucki iza ledja kao najvece belosvetske kukavice i slabici, pa 1941-e. Svak put zbog usrane makedonije koja nece da ima nista s vama. Svaki put ste pobedjeni. Malo li je brate?

Makedonsku naciju je izmislio tito, a ne Srbi.

Nije bilo tajnog pakta, to je samo vas bedan izgovor za mucki napad na nas.

Nismo mi nista uzeli sto nam ne pripada.

Nikog ne asimiliramo, Srbija od svih drzava u okruzenju najvise postuje prava manjina, dok u Bugarskoj ne mozes da budes nista drugo sem Bugarina.
 
Poslednja izmena:
Imate ista prezimene znas zasto? Zato sto ste za vreme okupacije nasilno menjali srpska prezimena, oduzimali ono ic i tako od recimo ivanovic dobijali "ivanov". Vrlo interesantan nacin vladanja i civilizovan nema sta.

Dole ja srpska pravoslavna crkva jedina legalna.

E sad mi je lakse sto znam zasto ste izvrsili agresiju na Srbiju. Umislili ste nekakav dogovor i izmislili izgovor da nas napadnete jel da? Ako je postojao dogovor, zasto niste to pitanje postavili za vreme rata nego se sve lepo zavrsilo, proterali smo turke, a onda ste nas lep napali. Mislili ste sta? Da mi oslobodimo makedoniju, a onda da vam je poklonimo ili sta?

:hahaha:
daj reci mi onda kako onda sve ''njihove'' heroje koji su rogjeni u vreme otomanske imperije imaju Bugarska imena i Prezimena?:mrgreen:
jel i tad Bugarska njih prisilila?


srpska crkva vise nije validna u makeodniji a je bila validna samo u vreme okupacije i jugoslavije ali samo do 1960 godine !

dakle njihov jezik je i danas dialekat Bugarskog i njihova azbuka je bila Bugarska do 1945 kad su komunisti promenili ...

70% od celi region makeodnije je oslobodila Bugarska armija u balkanski rat !
 
Ako je bilo bez razloga, a ono makar nije bilo kukavicki s ledja, vec pravo ispred vas, pa prema vama. A vi?
Vi ste nas napali prvi 1330-e godine, pa 1912-te, pa 1915-te mucki iza ledja kao najvece belosvetske kukavice i slabici, pa 1941-e. Svak put zbog usrane makedonije koja nece da ima nista s vama. Svaki put ste pobedjeni. Malo li je brate?

Makedonsku naciju je izmislio tito, a ne Srbi.

Nije bilo tajnog pakta, to je samo vas bedan izgovor za mucki napad na nas.

Nismo mi nista uzeli sto nam ne pripada.

Nikog ne asimiliramo, Srbija od svih drzava u okruzenju najvise postuje prava manjina, dok u Bugarskoj ne mozes da budes nista drugo sem Bugarina.

citaj srpce i pazi cak niste ni rekli grcima zasto je pakt

When Bulgaria called upon Serbia to honor their prewar agreement over northern Macedonia, the Serbs, displeased at being forced by the Great Powers to evacuate Albania, adamantly refused to give up any more territory. Very soon, minor clashes broke out along the borders of the occupation zones between the Bulgarians, the Serbs and the Greeks. Responding to the perceived Bulgarian threat, Serbia started negotiations with Greece.During the negotiations Serbia preferred not to explain the roots of its dispute with Bulgaria, failing to notify the Greeks about their prewar settlements with Bulgaria over Macedonia. With this agreement, Serbia succeeded in making Greece a part of its dispute over northern Macedonia, since Greece had guaranteed Serbia's current (and disputed) occupation zone in Macedonia.
 
:hahaha:
daj reci mi onda kako onda sve ''njihove'' heroje koji su rogjeni u vreme otomanske imperije imaju Bugarska imena i Prezimena?:mrgreen:
jel i tad Bugarska njih prisilila?


srpska crkva vise nije validna u makeodniji a je bila validna samo u vreme okupacije i jugoslavije ali samo do 1960 godine !

dakle njihov jezik je i danas dialekat Bugarskog i njihova azbuka je bila Bugarska do 1945 kad su komunisti promenili ...

70% od celi region makeodnije je oslobodila Bugarska armija u balkanski rat !

Neko te laze ili volis da pricas kojesta?
Srpska crkva jeste validna u makedoniji, tj. to je ohridska arhiepiskopija. Makedonska pravoslavna crkva je najobicnija sekta.
Celu makedoniju ja oslobodila srpska vojska u Prvom Balkanskom ratu. Toliko smo imali vremena da smo cak i vas oslobadjali. Gde ti je bre obraz bugarce a? Pa vi niste ni sa svoje teritorije mogli da oterate turke, a kamoli da ste se petljali u nase pravce. Idi spavaj bolje, jer lupas ko maksim po diviziji.

First_Balkan_war.png


Lepo se vidi ko je oslobodio vardarsku makedoniju i zalio je krvlju. Srbi.
 
Poslednja izmena:
Ako je bilo bez razloga, a ono makar nije bilo kukavicki s ledja, vec pravo ispred vas, pa prema vama. A vi?
Vi ste nas napali prvi 1330-e godine, pa 1913-te, pa 1915-te mucki iza ledja kao najvece belosvetske kukavice i slabici, pa 1941-e. Svak put zbog usrane makedonije koja nece da ima nista s vama. Svaki put ste pobedjeni. Malo li je brate?

Makedonsku naciju je izmislio tito, a ne Srbi.

Nije bilo tajnog pakta, to je samo vas bedan izgovor za mucki napad na nas.

Nismo mi nista uzeli sto nam ne pripada.

Nikog ne asimiliramo, Srbija od svih drzava u okruzenju najvise postuje prava manjina, dok u Bugarskoj ne mozes da budes nista drugo sem Bugarina.

Узалуд се трудиш и трошиш.Не жели он аргментима већ личном историјом да полемише.
Чекам само да помене како су Бугари први открили топлу воду.:mrgreen:
 

Back
Top