~ KONKURS za TAKMIČENJE- tema "SAN"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

VIRGINIJA

Iskusan
Poruka
6.439
KONKURS


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




Dragi moji želim da Vas obavestim da pravimo PRVO TAKMIČENJE na pf Likovna umetnost



Tema takmičenja je SAN




-Pravo na takmičenje imaju svi korisnici Foruma Krstarica

- Na Konkursu mogu učestvovati svi radovi likovne i primenjene umetnosti koji su inspirisani ovom temom.
Korisnici mogu učestvovati sa svim tehnikama Likovne i Primenjene umetnosti ( slikanim delom, crtežom, grafikom, skulpturom, mozaikom, duborezom....)


PRAVILA TAKMIČENJA:

- Savko ima prava poslatati po JEDNO svoje delo,
- Delo mora biti Vaše,
- Na delu NE SME da stoji potpis autora,
- O delu treba napisati ukratko, dimenzije, tehnika i NAZIV DELA



Stičete uslov za TAKMIČENJE, tako što svoje radove šaljete MENI preko PP-a (radovi se ne kače ovde).



KONKURS ZA SLANJE RADOVA JE OTVOREN DO 23.02

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

25.02 ZVANIČNO KREĆE GLASANJE i TRAJAĆE DO 03.03

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

05.03- ZVANIČNO PROGLAŠENJE POBEDNIKA






*POBEDNIK stiče pravo da bude postavljač SLEDEĆE TEME




Pozdrav!
VIRGINIJA


Sve što nije jasno u vezi sa KONKURSOM, pitanje možete postaviti ovde
 
Virginija mislim da su male tj. nikakve šanse da nas bude 10, mozda treba smanjiti taj broj i da se ovdje prijavimo da vidimo koliko nas je :)

Za sad se zna sigurnih 5-6.hm ali videcemo. :)
Ako nas ne bude deset ja imam predlog da umesto takmicarskog ovu temu pretvorimo,u vise ne takmicarsku,i zadamo temu,a onda ko hoce,i koliko god da nas ima,nacrtamo svoje vidjenje date teme.
Bez pobednika,svako je pobednik :).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top